تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: مشکل کار نکردن ssd evo 860 در لپ تاب n552vw ?!

پروفشنال sezar & sanaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام تمام روش هارو انجام دادم برای بوت کردن بعد نصب صفحه فریز میشه رو نماد ایسوس بله فلش بوت هست و آماده هیچ کدوم از گزینهدهایی که میگید نمیاد مناسفانه حتی از داخل ویندوز میزنم بعد بالا اومدن روفلش بوت بشه و بعد باز ssd نصب میکنم باز فریز میشه اصلا هیچ یک از دکمه ها کار نمیکنن اون چیزایی که میگید بخدا بارها روش هارو تست کردم تنها راه بایوس قدیم که باید نصب بشه تو لینک فروم های خارجی فرستادم براتون مشکل فقط بنده نیست خیلی ها در خارج هم این مشکل داشتن امروز هم نامه زدم به ایسوس و گفتم بهشون آپدیت ۳۰۴ بایوس باگ داره منتظرم اونها هم جواب بدن توکل بر خدا و ممنون از شما

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان یه مشکل دارم میگه بایوس قدیمی هست نمیزارم بریزی باید چکار کنم چجوری میشه بایوس ورژن قبل ریخت رو لپ تاب ؟

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام تمام روش هارو انجام دادم برای بوت کردن بعد نصب صفحه فریز میشه رو نماد ایسوس بله فلش بوت هست و آماده هیچ کدوم از گزینهدهایی که میگید نمیاد مناسفانه حتی از داخل ویندوز میزنم بعد بالا اومدن روفلش بوت بشه و بعد باز ssd نصب میکنم باز فریز میشه اصلا هیچ یک از دکمه ها کار نمیکنن اون چیزایی که میگید بخدا بارها روش هارو تست کردم تنها راه بایوس قدیم که باید نصب بشه تو لینک فروم های خارجی فرستادم براتون مشکل فقط بنده نیست خیلی ها در خارج هم این مشکل داشتن امروز هم نامه زدم به ایسوس و گفتم بهشون آپدیت ۳۰۴ بایوس باگ داره منتظرم اونها هم جواب بدن توکل بر خدا و ممنون از شما
    درود

بایوس را ب آخرین ورژن موجود آپگرید کنید و سپس مجددا تست کنید
    الان یه مشکل دارم میگه بایوس قدیمی هست نمیزارم بریزی باید چکار کنم چجوری میشه بایوس ورژن قبل ریخت رو لپ تاب ؟
    در پست ادغام شده بالا عرض کردم ک بایوس رو آپگرید کنید و مجددا تست کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد پیشنهاد میکنم ب مراکز تعمیراتی و خدمات کامپیوتر مراجعه کنید؛ لب تاپ شما توسط متخصصین بررسی میشود و در آنجا راهنمایی میشوید

پی نوشت:لطفا وقتی میخواهید ب کاربری پاسخ دهید از گزینه "جواب بصورت نقل قول استفاده کنید.بنده متوجه پاسخ شما نشدم (این پ.ن تذکر نیست)

Last edited by CORTANA; 28-08-2020 at 00:05.

4. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود

بایوس را ب آخرین ورژن موجود آپگرید کنید و سپس مجددا تست کنید

در پست ادغام شده بالا عرض کردم ک بایوس رو آپگرید کنید و مجددا تست کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد پیشنهاد میکنم ب مراکز تعمیراتی و خدمات کامپیوتر مراجعه کنید؛ لب تاپ شما توسط متخصصین بررسی میشود و در آنجا راهنمایی میشوید

پی نوشت:لطفا وقتی میخواهید ب کاربری پاسخ دهید از گزینه "جواب بصورت نقل قول استفاده کنید.بنده متوجه پاسخ شما نشدم (این پ.ن تذکر نیست)

بایوس جدید گرفتم بریزم بازم نزاشت میگه قدیمیه !پندتا مقاله خوندم تو خود سایت تعمیر لپ تاب ایسوس نوشته بود برای ریست بایوس باید باتری لپ تاب جدا کنید ۲۰ بار دکمه پاور بعد ده دقیقه بزنید بعد اوکی دیگه جالب اینجاست من چند ساعت کنار گذاشتم اون کارم کردم حتی پسورد اول لپ تاب هم برداشته نشده ! اصلا اینجور که در سایت های دیگه اونده نه باتری جدا داره این و نه جامپ داره نمیدونم این دیگه چیه !
    یه سوال جدا این مشکلات
    این لپ تاب الان داخلش ssd msata هست داخلش یعنی ازین ssd ها که سرش دو شیار داره الان داخلش ولی جایگاهی که داره تک شیار میخوام ببینم میشه ازین m.2 ها داخلش گذاشت یا خیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

بایوس جدید گرفتم بریزم بازم نزاشت میگه قدیمیه !پندتا مقاله خوندم تو خود سایت تعمیر لپ تاب ایسوس نوشته بود برای ریست بایوس باید باتری لپ تاب جدا کنید ۲۰ بار دکمه پاور بعد ده دقیقه بزنید بعد اوکی دیگه جالب اینجاست من چند ساعت کنار گذاشتم اون کارم کردم حتی پسورد اول لپ تاب هم برداشته نشده ! اصلا اینجور که در سایت های دیگه اونده نه باتری جدا داره این و نه جامپ داره نمیدونم این دیگه چیه !
    یه سوال جدا این مشکلات
    این لپ تاب الان داخلش ssd msata هست داخلش یعنی ازین ssd ها که سرش دو شیار داره الان داخلش ولی جایگاهی که داره تک شیار میخوام ببینم میشه ازین m.2 ها داخلش گذاشت یا خیر
    درود

این SSD ک عکسش رو قرار دادید خودش M.2 هست

میتونید SSD خریداری شده (EVO) رو مرجوع کنید و یک SSD دیگه جای اون بخرید؛ اما اولش پیشنهاد میکنم ک ب مراکز خدمات کامپیوتر و تعمیراتی مراجعه کنید و مشکل رو با متخصصین در میان بگذارید تا بررسی شه و اگه راه حلی بود عملی بشه.

7. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون از کمکت داداش با سایت اصلی ایسوس مکاتبه کردم گفت امکان پذیر نیست نه برگرشت بایوس و نه نصب این ssd مجبورم بفروشمش از خارج خریداری شده امکان مرجوع نیست اگرم اینجا بود فروشنده قبول نمیکرد چون پلمپ باز شده ...

9. این کاربر از sezar & sanaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •