تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: جدا کردن پایه فن شکسته شده از فن cpu

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

14 جدا کردن پایه فن شکسته شده از فن cpu

با سلام خدمت دوستان

من می خوام پایه سی پیو اینتل 775 سفید رنگ از فن جدا کنم . ولی مشکل اینجاست که نمیدونم چطوری پایه رو جدا کنم .
    هر چه فشار اوردم چرخاندم ولی فایده داشت .

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

من می خوام پایه سی پیو اینتل 775 سفید رنگ از فن جدا کنم . ولی مشکل اینجاست که نمیدونم چطوری پایه رو جدا کنم .
    هر چه فشار اوردم چرخاندم ولی فایده داشت .

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .
    درود

مراقب باشید ک پین ها رو نشکونید

دور قالب سی پی یو ک هیت سینک بر روی چسپیده گوشه کنار هاش 4 عدد پین وجود داره ک ب سمت چپ میچرخونید و اونو جدا میکنید.پین ها ب پشت مادربرد متصل هستند.پس نهایت دقت در جداسازی آن ها را ب کار ببرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

درود

مراقب باشید ک پین ها رو نشکونید

دور قالب سی پی یو ک هیت سینک بر روی چسپیده گوشه کنار هاش 4 عدد پین وجود داره ک ب سمت چپ میچرخونید و اونو جدا میکنید.پین ها ب پشت مادربرد متصل هستند.پس نهایت دقت در جداسازی آن ها را ب کار ببرید

ممنون. . ولی مشکل من این نیست . یعنی کلا فن رو از مادربرد جدا کردم و فن سی پی یو تو دستمه پایه اش شکسته. 4 تا پایه داره دیگه ؟ وقتی که یکی از پایه میشکنه حالا باید تعویضش کنیم . مشکل من اینکه نمیدونم چطوری باید یکی از پایه ها رو که شکسته از فن جدا کنم. یکی قلقی داره که من نمیدونم . متوجه شدید ؟
    Last edited by peymanzekavat; 08-08-2020 at 00:23.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

ممنون. . ولی مشکل من این نیست . یعنی کلا فن رو از مادربرد جدا کردم و فن سی پی یو تو دستمه پایه اش شکسته. 4 تا پایه داره دیگه ؟ وقتی که یکی از پایه میشکنه حالا باید تعویضش کنیم . مشکل من اینکه نمیدونم چطوری باید یکی از پایه ها رو که شکسته از فن جدا کنم. یکی قلقی داره که من میدونم . متوجه شدید ؟
    درود

بنده بصورت دقیق متوجه منظور شما نشدم؛ الان میخواهید پین را از مادربرد جدا کنید یا خود فن؟

عکس آن را در اینجا قرار دهید تا بررسی شود

5. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منظور دوست مون پایه ها فن هست. اون 4 تا پایه اگه هر کدومشون بشکنه فن دیگه رو جای خودش قفل نمیشه و CPU داغ میکنه.

پایه های فن معمولا قابل تعویض نیستند ولی حالا شما یه عکس ازش بزار شاید بشه یه کاریش کرد.

7. 2 کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

چرا قابل تعویض هست ! حتی شما می تونید جداگانه آون رو بخرید. من بالا هم گفتم پایه فن .
    مشکلی که هست انجمن نمی گذارد من عکس اپلود کنم یا تصویر رو به صورت کد شده قرار بدم میگه شما تازه وارد هستید . تصویر رو من با اجازتون پی وی میکنم . متشکرم
    Last edited by peymanzekavat; 08-08-2020 at 00:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

تصویر پایه رو پیغام خصوصی کردم چیزی نداره . 4 تا پایه کلا یک فن داره . که اگر بشکنه باید تعویض بشه ! مشکل ما اینکه چجوری باید پایه ها رو که 2 عدد پلاستیک هست رو خارج کنیم.
    Last edited by peymanzekavat; 08-08-2020 at 00:13.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

فن رو عوض کنید اگر پایه ها گیر کردن باید مادربورد رو باز کنید و زیر با ی انبر بازش کنید

11. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

ممنونم از تمام دوستانی که به من کمک کردند مشکل رو حل کنم . دوستان بی خودی پول فن نو رو ندید وقتی فن کار میکنه چرا باید کلش رو عوض کنتیم و 70 هزار تومان دیگه بدیم ! اگر خواستید پایه رو عوض کنید . با نوک پیچ گوشتی ریز خوار ها ررا به سمت بالا بکشید و 2 تیکه پلاستیک سیاه و سفید رو از هم جدا کنید . حالا پایه جدید رو جا بزنید و لذت ببرید . پایه هم 4 تاش میشه حدودا 17000 تومان . این رو با سعی تلاش خودم تونستم متوجه بشم گفتم شاید کسی تاپیک رو سرچ کنه و به جواب برسه
    خارج کردنش هم یکم سخت هست ولی موفق خواهید شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •