تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل اینترنت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض مشکل اینترنت

(اینو یه جای دیگه هم‌ مطرح کرده بودم ولی به خاطر اضطراری بودن گفتم اینجا هم مطرح کنم بلکه سریعتر جواب بگیرم)
    سلام دوستان بنده در تهران منطقه فرد اسدی جدیدا ساکن شدم و برای اینترنت adsl اقدام کردم ولی متاسفانه مخابرات میگه بالاتر از ۴ مگ نمیده! با توجه به مصرف بالای پهنای باند و دیتا به خاطر بازی آنلاین و تلوزیون های اینترنتی و دانلود این سرعت و خدمات جدا کمه! فردا پس فردا هم که دانشگاه ها و مدارس شروع بشه دیگه خیلی اذیت کننده میشه! به بقیه سرویس دهنده ها هم زنگ زدم از پارس آنلاین و شاتل تا های وب و داتک و امثال اینا یسری میگفتن مخابرات منطقه مشکل داره و نمیشه و یسری هم میگفتن پورت خالی ندارن. مشکلات از اینجا جالب و عجیب میشه که من قبلا از سرویس های tdlte مبین نت استفاده میکردم ولی اینجا به خاطر سیگنال ضعیف رسما اعلام کردن سرویس دهی نمیکنن ایرانسل هم همینطور! تنها راه باقی مونده استفاده از نت موبایله که خب نمیدونم چرا ولی اینجا اینم آنتن نمیده :| نه ایرانسل و نه همراه اول! با این توصیفات شاید فکر کنین وسط بیابونم ولی همه اینا مربوط به تهران اطراف میدون آزادیه!
    من همه جا گشتم و آخر سر به این انجمن رسیدم اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه یا میتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نه راه حلی نداره !!! شما اینترنت LTE هم بگیری به دلیل ضعف سیگنال به مشکل میخوری بگرد ببین سرویس وایرلس ثابت پوینت تو پوینت تو محلتون شرکتی نمیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

از 195 شکایت کن برای آنتن اپراتور،، به 10 روز نکشیده دکل میزنن.. فقط مستنداتت باید قوی باشه..اسکرین سرعت و ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •