تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: شکل lg g2 بعد از نصب کاستوم ریکاوری..

داره خودمونی میشه hatam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    هگمتانه

پيش فرض شکل lg g2 بعد از نصب کاستوم ریکاوری..

سلام دوستان. من یک گوشی lg g2 دارم که اندروید kit kat روش بود. اومدم رام کاستوم اندروید 7 نصب کنم اول روی /وشی با استفاده از یه فایل apk کاستوم ریکاوری twrp نصب کردم. فایل هم گذاشتم داخل حافظه و با کاستوم ریکاوری اومدم بالا و فایل رو اومدم install کنم و نصب هم شد. حالا اما گوشی نمیاد بالا. وقتی دکمه ولوم پایین و پاور هم میگرم میره تو ریست فکتوری یعدش میره تو کاستوم ریکاوری و کلا دیگه چیزی هم نمیشه نصب کرد گوشی به فنا رفته. ورژن کاستوم ریکاوری هم 2.7 هست. اساتید لطف کنن کمک کنن خدایی پول ندارم گوشی بخرم!

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان. من یک گوشی lg g2 دارم که اندروید kit kat روش بود. اومدم رام کاستوم اندروید 7 نصب کنم اول روی /وشی با استفاده از یه فایل apk کاستوم ریکاوری twrp نصب کردم. فایل هم گذاشتم داخل حافظه و با کاستوم ریکاوری اومدم بالا و فایل رو اومدم install کنم و نصب هم شد. حالا اما گوشی نمیاد بالا. وقتی دکمه ولوم پایین و پاور هم میگرم میره تو ریست فکتوری یعدش میره تو کاستوم ریکاوری و کلا دیگه چیزی هم نمیشه نصب کرد گوشی به فنا رفته. ورژن کاستوم ریکاوری هم 2.7 هست. اساتید لطف کنن کمک کنن خدایی پول ندارم گوشی بخرم!
    درود

بین کاربران محترم انجمن کسانی بودند ک اقدام ب نصب رام سفارشی بر روی گوشی خود کرده و سپس گوشی بلا استفاده مانده.زیرا ب طور صحیح مراحل را طی نکردند

پیشنهاد میکنم گوشی را ب مراکز خدماتی گوشی و تلفن همراه برده و مشکل را با متخصصین در میان بگذارید.آن ها جدیدترین رام سازگار برای گوشی شما را پیدا و نصب میکنند

3. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •