تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: نصب دو ویندوز در یک سیستم

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

جناب مشکل من همینه نمیتونم بگم کجا ویندوز نصب بشه اتومات نصب میشه مراحلشم به صورتی هست که اول میگه آپدیت آنلاین بعد هم همین دو گزینه بعد زدن یکی از این دو گزینه برای لایسنس توظیح میده و بعد هم میشه انتخاب کرد که همه چیرو حزف کنه یا فقط دیتا و خود برنامه ها و همین نصب تموم میشه و یه چیزی مثل reinstall میاد
    سلام.
    دوست عزیز مشکلی نیست از روش بنده بروید که بصورت BOOT هست و میتونید پارتیشن مورد نظر نصب ویندوز رو انتخاب کنید.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

آره دیگه همینو میگم که نمیزاره دستی انجام بدم همین مشکلمه به نظرتون بخاطر نوع ویندوزم؟ به طور پیش‌فرض در درایو C نصب میشه؟ اگر ویندوز 7 رو به صورت دستی نصب کنم و یه درایودیگه رو براش در نظر بگیرم بقیر از سی جدا میشه استفاده کرد؟ ممنون

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام. من الان ویندوز 7ultamat دارم و میخوام کنارش ویندوز 10ltsc نصبکنم تا حدودی با روشش آشنایی دارم ولی گفتم بپرسم ضرری نداره من1 درایو مخصوص ویندوز جدید پارتیشن بندی کردم و فایل هم دانلود کردم میخواستم بپرسم کدوم روش بهتره برای نصب از روی usb..isio.... DVD بنظرتون کدوم روش بهتره برای نصب؟
    و اینکه مراحل مختلفی تو اینترنت هست ولی همه چیزو نمیگن پس اگه ممکنه روش کامل رو برام توظیه میدین ممنون
    درود

میتوانید ویندور را مجددا بصورت Clean install نصب کنید.با استفاده از نرم افزار کم حجم Rufus یک فلش بوتیبل با فایل ISO ویندوز بسازید

سپس ب بایوس مراجعه کرده و در قسمت Boot گزینه First Boot Device را بر روی USB قرار داده و تنظیمات را با توجه ب نوع بایوس خود ذخیره کنید

سپس سیستم را خاموش کرده و فلش بوتیبل را ب آن متصل کنید

در صورت مشاهده پیغام Press Any Key to Boot from CD/DVD و یا Press Any Key to Boot دکمه Enter را از روی کیبورد زده و میبینید ک لوگو ویندوز نمایش داده میشود و وارد مراحل نصب میشود؛ در قسمت انتخاب پارتیشن برای نصب، بر روی پارتیشنی ک ویندوز قبلی بر روی آن نصب است کلیک کنید و سپس با استفاده از گزینه Format آن را پاک کنید؛ سپس ویندوز جدید را بر روی آن نصب کنید

نکته:درایور های سیستم را فقط از طریق Device Manager خود ویندوز آپدیت کنید و با استفاده از نرم افزار های Runtimepack و All.in.on Runtime رانتایم ها (کتابخانه ها و کد رانینگ های شماری از نرم افزار ها و بازی ها) را نصب کنید

در صورتی ک نمی خواهید ویندور را مجدد نصل کنید مراحل زیر را دنبال کنید:

یک پارتیشن جدا با حجم مناسب (حداقل: 32GB) بسازید

سپس وارد مراحل نصب ویندوز موردنظر شوید و در قسمتی ک باید پارتیشنی برای نصب ویندوز انتخاب کنید پارتیشن جدیدی ک ساخته اید را انتخاب و بر روی آن نصب کنید

پس از وارد شدن ب مراحل ویندوز وارد System Configoration شوید و در سربرگ Boot میتوانید ویندوز های نصب شده بر روی سیستم را مشاهده کنید و بعد از ReBoot (شروع مجدد/Restart) سیستم ویندوزی ک میخواهید بوت شود را انتخاب کنید

نکته:برای ساختن پارتیشن جدید حافظه سیستم باید حجم Unlocated داشته باشد

Last edited by CORTANA; 28-08-2020 at 01:04. دليل: Update Content/بروزرسانی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

خیلی ممنون با موفقیت نصب کردم

5. این کاربر از محمد مهدی عادل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •