تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید مودم FTTH) GPON)

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض راهنمایی در مورد خرید مودم FTTH) GPON)

سلام
    دوستان من میخواستم مودم FTTH بخرم اما متاسفانه تو بازار به غیر برند هواوی و یک برند دیگه مودمی نیست و من مودمی میخوام که کامل و فول باشه، سوالم اینه اصلا مودم های هواوی چطوری هستند؟ ایا قابل اطمینان هستند؟ کدوم مدل از اون هست که خوب باشه و مورد اطمینان و اگر هر برندی دیگر تو بازار هست ممنونم راهنمایی کنید که خوب و کامل باشه.
    با تشکر

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    دوستان من میخواستم مودم FTTH بخرم اما متاسفانه تو بازار به غیر برند هواوی و یک برند دیگه مودمی نیست و من مودمی میخوام که کامل و فول باشه، سوالم اینه اصلا مودم های هواوی چطوری هستند؟ ایا قابل اطمینان هستند؟ کدوم مدل از اون هست که خوب باشه و مورد اطمینان و اگر هر برندی دیگر تو بازار هست ممنونم راهنمایی کنید که خوب و کامل باشه.
    با تشکر
    درود

مودم های Huawei پیشنهاد میشه.دلیل اش ام Friendly بودن User Control Panel اون هستش.و پشتیبانی کردن از سرعت زیاد و زیبایی و مقاومت

پیشنهاد میشه مودم Huawei اصلی بخرید

زیرا کسانی هستند ک بر روی مودم های دیگر برچسپ Huawei چسپانده و ب مردم میفروشن و این نوع مودم ها ن مقاوم هستند و ن جنس ک و کارایی خوبی دارند

پیشنهاد میشود در دیجیکالا تهیه کنید

3. 2 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

درود

مودم های Huawei پیشنهاد میشه.دلیل اش ام Friendly بودن User Control Panel اون هستش.و پشتیبانی کردن از سرعت زیاد و زیبایی و مقاومت

پیشنهاد میشه مودم Huawei اصلی بخرید

زیرا کسانی هستند ک بر روی مودم های دیگر برچسپ Huawei چسپانده و ب مردم میفروشن و این نوع مودم ها ن مقاوم هستند و ن جنس ک و کارایی خوبی دارند

پیشنهاد میشود در دیجیکالا تهیه کنید

چه مدلی رو شما پیشنهاد میکنید؟ از کجا بشناسیم اصلی است؟ صرفا دیجی کالا بعضی اجناسش خوبه اما بعضی جنس ها خیلی بالاست، من خودم یه نوع مودم گرفتم پارسال که من اونو 650 گرفتم اما دیجی همونو میداد 870 تومان. من در مودم دلینک و تی پی لینک اشنایی کامل دارم اما از هواوی هیچ اشناییت و فرق اصل و فرعی رو نمیدونم
    کلا میشه گفت از دلینک و تی پی لینک بهتر هست؟

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

چه مدلی رو شما پیشنهاد میکنید؟ از کجا بشناسیم اصلی است؟ صرفا دیجی کالا بعضی اجناسش خوبه اما بعضی جنس ها خیلی بالاست، من خودم یه نوع مودم گرفتم پارسال که من اونو 650 گرفتم اما دیجی همونو میداد 870 تومان. من در مودم دلینک و تی پی لینک اشنایی کامل دارم اما از هواوی هیچ اشناییت و فرق اصل و فرعی رو نمیدونم
    کلا میشه گفت از دلینک و تی پی لینک بهتر هست؟
    درود

بنده در حال پاسخ دهی شما با استفاده از تلفن همراه هستم و نمیتوانم کاملا شما را راهنمایی کنم.این پست در آینده بروزرسانی میشود

6. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •