تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خطا در HDD Capacity Restore Tool

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض خطا در HDD Capacity Restore Tool

درود بر دوستان،
    هارد 4 ترابایتی که داشتم در حال حاضر 3 ترابایت تشخیص داده می شه. در تحقیقی که تو اینترنت و این فوروم کردم برنامه ای به نام HDD Capacity Restore رو دانلود و نصب کردم، ولی موقع اجرا، این خطا رو می ده و کار نمی کنه:

Error opening drive

برای رفع این مشکل چه کاری می تونم بکنم؟ آیا برنامه ی مشابهی هست که در ویندوز 10 و برای هارددیسک 4 ترابایت کار کنه؟

پیشاپیش برای هر گونه راهنمایی ای سپاسگزارم.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود بر دوستان،
    هارد 4 ترابایتی که داشتم در حال حاضر 3 ترابایت تشخیص داده می شه. در تحقیقی که تو اینترنت و این فوروم کردم برنامه ای به نام HDD Capacity Restore رو دانلود و نصب کردم، ولی موقع اجرا، این خطا رو می ده و کار نمی کنه:

Error opening drive

برای رفع این مشکل چه کاری می تونم بکنم؟ آیا برنامه ی مشابهی هست که در ویندوز 10 و برای هارددیسک 4 ترابایت کار کنه؟

درود

پیشنهاد میکنم از تمامی اطلاعات خود بکاپ (نسخه پشتیبان) تهیه کنید و سپس با استفاده از نرم افزار HDD Low Level Format اقدام ب فرمت کامل هارد کنید و سپس اطلاعاتی ک بکاپ گرفتید را بر روی هارد منتقل کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درود

پیشنهاد میکنم از تمامی اطلاعات خود بکاپ (نسخه پشتیبان) تهیه کنید و سپس با استفاده از نرم افزار HDD Low Level Format اقدام ب فرمت کامل هارد کنید و سپس اطلاعاتی ک بکاپ گرفتید را بر روی هارد منتقل کنید

درود و سپاس،

همین کار رو کردم، ولی ظرفیت تغییر نکرد و به جای 4 ترابایت باز هم 3 ترابایت نشون می ده.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر دوستان،

Error opening drive

سلام .

از نرم افزار بوتیبل HDAT2 میتونید استفاده کنید . آموزش در پست 4 تاپیک زیر موجوده گرچه با توجه به ورژن جدید نرم افزار ممکن هست آموزش قدیمی باشه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین برای اطمینان لطفاً یک عکس از Disk management ویندوز اینجا بذارید شاید مشکل از جای دیگه ای باشه .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام .

از نرم افزار بوتیبل HDAT2 میتونید استفاده کنید . آموزش در پست 4 تاپیک زیر موجوده گرچه با توجه به ورژن جدید نرم افزار ممکن هست آموزش قدیمی باشه .

...

همچنین برای اطمینان لطفاً یک عکس از Disk management ویندوز اینجا بذارید شاید مشکل از جای دیگه ای باشه .
    درود بر شما، ممنون از معرفی برنامه. متأسفانه برنامه در نشانی داده شده موجود نیست. البته در اینترنت جستجو کردم و اون رو پیدا کردم و امیدوارم مفید باشه.

در مورد این که اشاره کردین ممکنه مشکل از جای دیگه باشه، متوجه موضوع unallocate بودن بخشی از هارد هستم و متأسفانه این مشکل در BIOS هم وجود داره و BIOS هم هارد رو در حدود 3TB تشخیص می ده، در حالی که واقعاً 4TB هستش.

7. این کاربر از ahankhah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •