تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل usb 3 مادربرد گیگابایت

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشکل usb 3 مادربرد گیگابایت

سلام دوستان سیستم من مادربرد گیگابایت هست دوتا پورت یو اس بی سه داره که قطع و وصل میشه دو روز سه روز وصله باز دو سه روز قطعه.اگه سیستمو کلا از برق بکشم که یو اس بی ها قطع میشه و تا جند روز وصل نمیشه بعضی وقتها هم که خودش قطع میشه وقتی هم قطع میشه درایورهاشم میپره (تو عکس مشخص کردم)

از قسمت دیوایس منیجر هم حذف میشن حتی اصلا نیست که بتونم آن اینستال کنم دوباره نصب کنم وقتی هم دوباره درایوها رو نصب میکنم هیچ فرقی نمیکنه و تنها راهش اینه یا چن روز تحمل کنم خودش وصل بشه یا اینکه ویندوز عوض کنم.چن تا سیستم دیگه هم با همین مادربرد ها تست کردم که اونام مشکل منو دارن .نمیدونم حالا مشکل از چیه اگه کسی میدونه و راهنمایی کنه ممنون میشم

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان سیستم من مادربرد گیگابایت هست دوتا پورت یو اس بی سه داره که قطع و وصل میشه دو روز سه روز وصله باز دو سه روز قطعه.اگه سیستمو کلا از برق بکشم که یو اس بی ها قطع میشه و تا جند روز وصل نمیشه بعضی وقتها هم که خودش قطع میشه وقتی هم قطع میشه درایورهاشم میپره (تو عکس مشخص کردم)

از قسمت دیوایس منیجر هم حذف میشن حتی اصلا نیست که بتونم آن اینستال کنم دوباره نصب کنم وقتی هم دوباره درایوها رو نصب میکنم هیچ فرقی نمیکنه و تنها راهش اینه یا چن روز تحمل کنم خودش وصل بشه یا اینکه ویندوز عوض کنم.چن تا سیستم دیگه هم با همین مادربرد ها تست کردم که اونام مشکل منو دارن .نمیدونم حالا مشکل از چیه اگه کسی میدونه و راهنمایی کنه ممنون میشم
    درود

مطمعن بشید ک لحیم های پورت ب مادربرد کاملا وصل هستند و قطعی ندارند

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید (روش مطمعن و آنلاین)

3. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود

مطمعن بشید ک لحیم های پورت ب مادربرد کاملا وصل هستند و قطعی ندارند

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید (روش مطمعن و آنلاین)

سلام لحیم ها اوکی هست درایوش هم از خود سایت گیگا دانلود کردم .این مشکل توی چن تا مادربرد گیگای دیگه هم دیدم

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام لحیم ها اوکی هست درایوش هم از خود سایت گیگا دانلود کردم .این مشکل توی چن تا مادربرد گیگای دیگه هم دیدم
    درود

اول باید بدانیم ک مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری

بر روی نسخه دیگری از ویندوز تست کنید

بایوس را آپدیت کنید (آموزش آن در اینترنت موجود است اما دقت زیادی ب خرج دهید)

در صورتی ک مشکل برطرف نشد سیستم را ب مراکز تعمیراتی برده و مشکل را با متخصصین در میان بگذارید

6. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود

اول باید بدانیم ک مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری

بر روی نسخه دیگری از ویندوز تست کنید

بایوس را آپدیت کنید (آموزش آن در اینترنت موجود است اما دقت زیادی ب خرج دهید)

در صورتی ک مشکل برطرف نشد سیستم را ب مراکز تعمیراتی برده و مشکل را با متخصصین در میان بگذارید

مطمئن هستم مشکل نرم افزاریه. چون فقط مشکل مادربرد من تنها نیست. چند تا سیستم هست با همین مادربرد که همه همین مشکل رو دارن چه برق بره چه از برق جدا بشه سیستم یو اس بی سه قطع میشه و درایوش هم میپره و تا یه روز دو روز بعد مجدد وصل میشه و تا وقتی هم کابل برق از پاور جدا نشه یا برق نره مشکلی نداره و کار میکنه .حالا مشکل کجاست نمیدونم. ویندوزو که نمیتونم عوض کنم به خاطر اطلاعاتش مجبورم یه ویندوز دیگه روی یه درایو دیگه نصب کنم و تست کنم.

8. این کاربر از alyy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود بر شما
    لطفا مدل دقیق مینبرد ذکر شود

10. 2 کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درود بر شما
    فکر می کنم مدل GA-P61-USB3-B3 یا مدل های مشابه باشه

بعضی چیپ های چند نسل اول usb 3.0 این مشکلات رو دارند. ( هنوز سازگاری ها تست نشده بوده و یا طراحیشون خوب نبوده). این مدل چیپ شما هم. به طول کابل و بعضی چیپ ها داخل وسایل هم حساس است .
    متاسفانه بسته به دستگاه هایی که طرف وصل می کنه، نوع اپدیت ویندوزو ... ورژن درایوهای مختلفی باید تست و ازمون خطا کنید تا کمتر مشکل دار رو پیدا کنید.
    پیشنهاد می کنم بجاش از نسل جدید کارت های PCI-E به usb 3 استفاده کنید.

12. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود بر شما
    ببخشید من دیر جواب دادم به خاطر یه مشکل نبودم مجازی.مشکل من هنوز پابجاست
    مدل دقیق مینبرد ga-p61a-d3

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

پورت های جلوی کیس یا از سمت پشت کیس خود مادربرد

15. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پشته کیسه.جلویی ها یو سی بی دو هستند که هیچ مشکلی ندارن حتی دوتا پورت یو اس بی دو. هم پشت کیس هست که مشکلی نداره فقط یو اس بی سه ها مشکل دارن که دوتا هستند و پشت کیس قرار داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •