تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: چطور موی سر خودمون رو بدون رفتن به سلمونی در خانه کوتاه کنیم(آقایان) ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این که نشد آموزش خوب کاسه بذارم بعدش چکار کنم با چه شماره ای دورش رو بزنم؟ بعد که دورش رو زدم چکار کنم بالاش رو چکار کنم چطور مرتب کنم؟
    دوست عزیز من که کلا توضیح دادم خدمتتون...فیلم آپارات هم که گویا بود...از فیلم من همین انیمشین آخری که خیلی شفاف بود تازه آرایشگرهای باکلاسی ها بود توش

ولی مشخصا در مورد سوال شما...از بالاترین شماره شروع کنید.....اگر با موزر کار میکنید یه دسته فنری داره که تنظیم میکنه بالاترین شماره رو برای اصلاح...شونه هایی هم که اضافه میشن اول از همه درشتر تر شو انتخاب کن...اگر راضی بود که هیچ والا شماره به شماره کم کن....تا اندازه موی دور سر رضایت بخش باشه

در مورداینکه پرسیدی بعد که دورشو زدی بعدش چکار کنی من تو پست دوم این تاپیک کامل توضیح دادم ..نمیدونم یا حوصله نداشتی بخونی یا کلا ما رو گرفتی اگر اینجوری بگو من اینقدر الکی تایپ نکنم

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

نه این آموزشها برام رضایت بخش نیست آموزش کامل نیستن و کلی گویی هست تازه این یکی داره یکی دیگرو آرایش میکنه من سلف سرویس آموزش میخوام

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

من سالها موهامو خودم میزدم با یه موزر و شونه مخصوصش!
    کاره سختی نیست فقط کافیه دستگاهو تنظیم کرده و به هر طرف سر بنا بر جهت رویش مو بکشید اینم اضافه کنم پشت سر یه مقدار سخته به خصوص خط انداختن با موزر که میتونین کمک بگیرین از کسی در نهایت نتیجه کار مثل سلمونی بیرون نمیشه ولی یه چند وقتی از شر موهای اضافه راحت میشی
    ///

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

الان 6 7 ماهی هست موهامو کوتاه نکردم اصلا چطوره بذارم بلند بشن؟ مدل موی بلند خوب چطوری هست؟
    این اتوهای مو واقعا مو را صاف میکنن؟
    Last edited by FOURTH RETURN; 04-08-2020 at 08:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه این آموزشها برام رضایت بخش نیست آموزش کامل نیستن و کلی گویی هست تازه این یکی داره یکی دیگرو آرایش میکنه من سلف سرویس آموزش میخوام
    معلومه کاملا سینگلی و هیشکیو نداری...دو تا بسته پیشنهادی دارم برات
    1- خروج از سینگلی که البته به خودتون ربط داره و شرایطتتون
    2- پناه بردن به این مدل مو..اتفاقا خیلی هم زیباس.....یه کلیپس هم کلا های کلسش میکنه! جدی میگم...اگر ریش هاشو هم رنگ میگرد و اتو میزد و حالت میداد عالی میشد....من فکر کنم رو گزینه دوم فکر کن بد نیست.....شوخی ندارم...الان خیلی هم موده

Last edited by HDana; 04-08-2020 at 10:29.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •