تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: چرا مذهبی ها اینطوریند؟!!

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

مذهب در کشور ما به نظرم گونه ای مریض گونه شده است.

حتی برای ایرانیان خارج از کشور هم اینگونه شده، حتما همتون بارها و کررات اگر سفری در خارج از کشور داشتید همین ترکیه و امارات و مشابه رو میگم ، زنان و مردان دورو مذهبی ، نیمه مذهبی رو دیده اید.

مثلا فلان دختر، همسر بد حجاب است؟!

من تو ترکیه زیاد دیدم، ترکها هم زیاد اینا رو دیدند و شاخ در آوردند چون در فرهنگ اونها نیست!؟! بدحجاب!

آقا دو حالت هست یا با حجاب یا بی حجاب ، شما اگر واقعا مذهبی هستی همانند خود ترک‌ها حجاب کامل داری و اگر نیستی باز مانند خود ترک‌ها حجاب نداری.

بد حجاب در فرنگ؟! من متوجه این دورویی نمیشم؟! طرف می‌خواد از یک طرف بگه من خیلی خوشگلم و موم یک خورده بیرونه و فلان تیپم ...از طرف دیگه نگاه کنید با شوهرم ناموسم هستم و مذهبی هم هستم و بخاطر ایشان .....

وضع مردم خیلی خرابه. خراب

2. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

مذهبی ها هم آش دهن سوزی نیستن اما اونهایی که به هیچ چیزی پابند نیستن و اعتقاد ندارن دیگه فاجعه هستن از نظر اخلاقی من خودم مذهبی نیستم اما از کودکی اعتقاد شدیدی به خدا داشتم و خیلی تو تنهایی خودم خیلی باهاش صحبت میکردم و همیشه هم جواب میگرفتم یعنی نشد من یه چیزی از خدا بخوام بهم نده و برای خراب نشدن این رابطه دوطرفه هم همیشه سعی کردم قواعد این دوستی دوطرفه رو رعایت کنم یعنی از وقاحت وحشت دارم از اینکه آدم بد وظالمی بشم میترسم فقط به این دلیل که خاطرات و حس های خوبی از زمان بچگی دارم عاشق اون زمانی بودم که خیلی به خدا نزدیک بودم نمیخوام اون حس ها کمرنگ بشه چون واقعا زیباست وقتی حامی به بزرگی خدا پشتت باشه آرامش عجیبی داره

4. 3 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابراهیم فیاض مردم‌شناس و عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، با اشاره به صحبت‌های خود با قاسم زائری از مسافرین بازگشتی از ووهان چین و هشدار ایشان نسبت به خطرناک بودن بیماری گفت: همزمان با مسئولین مربوطه تماس گرفته و این نکته را متذکر شدم ولی وزارت بهداشت ما اصلاً نمی‌دانست چیست، می‌گفت نه مسأله ساده‌ای است و هیچ مشکلی نیست.

وی ادامه داد: همان زمان صداوسیمای ما نیز به جای توصیه برای در خانه‌ماندن برعکس عمل کرد و درگزارش‌هایش گفت که مردم قم توی خیابان‌ها هستند و هیچ مشکلی ندارند. یعنی خیال کرد باید این جور برخورد کند و این نشان می‌دهد که ما دچار یک غفلت علمی و دانشی هستیم.

وی با بیان اینکه طبیعت در حال غالب شدن بر تمدن و به‌هم‌ریختنِ ساختارِ آن‌هاست و پیروزی طبیعت در برابر تمدن در حال وقوع است تصریح کرد: فروپاشی تمدن‌ها اغاز می‌شود، مگر اینکه تمدن با ساختارهای علمی و فلسفی بتواند دوباره بتواند بر این بیماری مسلط شود.

فیاض با اشاره به آغاز کرونا در ایران از شهر قم اذعان داشت: به نظر من چیزی که در آینده رخ می‌دهد فروپاشی وضعیت دینی فعلی جامعه ماست. یعنی از دین فعلی هیچ چیز نمی‌ماند و یک دین جدید خلق خواهد شد که در مورد چگونگی آن چیزی نمی‌دانیم.

وی با بیان اینکه در جهان کنونی، وضعیت جاسوسی، ناامنی‌های روابط بین‌الملل و حتی کشتارهایی که رخ می‌دهد دقیقاً مثل قبل از جنگ جهانی اول است، اذعان داشت: نظر خیلی از متفکران جهان بر این است که اقتصاد وارد بحران شده و نمی‌تواند با سیاست مخلوط شود و تبدیل به جنگ شود چرا که مسأله امر اجتماعی به‌شدت قوی شده‌است و در نتیجه جنگ جهانی به‌وجود نخواهد آمد بلکه تبدیل به انقلاب‌های دانشی و اجتماعی خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

من خودم به خدا خیلی اعتقادی ندارم ولی اخیرا به تقدیر اعتقاد پیدا کردم .
    علتش هم اینه که خواهر من با یه مهندس نامی ازدواج کرد که فقط داماد سرخونه هست و مفت میخوره و میخوابه . و کم خونواده ما رو مسخره دست این و اون نکرده بابت این ازدواج ..

طرف چند وقت پیش دم عید برادرش افتاد مرد . آی چقدردلم خنک شد
    الانم خودش چند تا از دندون اش رو از دست داده پدر و مادرش هم رو به موت هستند
    از همون روز سیگار را گذاشتم کنار

باشه درس عبرت برای همه دامادهای سرخونه که فقط فوق لیسانس دارن و با مدرک میرن خواستگاری

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

مذهبی یا بهتر بگم بقول دوستمون از این مذهبی نماها هم زیاد دیدم.

یکیش همسایه بغلیمون، آقا این هر ماه تو خونه آش حسینه میگرفت با نوحه خوان و شما خودت دیگه بخون داستان رو

صدای بلند گریه زاری سینه زنی ....

اخه مرد حسابی مزاحم کوچه مذهب این چیزها نیست خدا رو ول کردی چسبیدی به مرحومین این شد مذهب؟!

مذهب فقط خداست. ای مزاحم مردم، هر وقت تا میخواستیم چیزی بگیم اخما تو هم تریپ درگیر نشون میداد.

آقا گذشت یک سال گذشت از این مزاحمت خسته شدیم یهو دیدیم خدا زد تو کمرش حسابی هم زد، یک شب دزد آمد خونه شون همه چی رو خالی کرد و رفت، حالا بماند از این همین ها بود که هی میرفت حسینه خونه‌شون یا طور دیگر، در هر صورت ربط داشت.

راحت شدیم از دستش. دیگه برگزار نکرد. ممنون از خدا

9. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

...........
    Last edited by Yamani47; 09-07-2021 at 19:20.

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

من قبلنم گفتم ادمای مذهبی از نظر ذهنی و فکری عقب مانده هستند و طرز فکرشون برا قرن ها قبل هست.زمانی که انسان به بلوغ فکری و علمی هنوز نرسیده بود.
    میشه خیلی بیشتر بحث کرد ولی قوانین فروم اجازه نمیده.

12. 2 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چیزی که از بچگی به ما یاد دادند، گرفتن انگشت به سمت کسی هست که "رنج روانی" رو به ما وارد کرده.
    و این عادت ما شده.

اما زمانی که یاد بگیریم این انگشت رو به سمت خودمون برگردونیم و دلیل این "رنج" رو پیدا کنیم قدم مهمی برداشتیم.

اگر دروغ گفتن کسی باعث "رنج" من میشه، من نباید دنبال دلیل دروغ گفتن اون باشم، چون قطعا نمیتونم تغییرش بدم، باید دنبال این باشم که دروغ اون کجای سطح روان منو زخم میزنه. اون رو باید در درون خودم پیدا کنم و حلش کنم.

این مسیری هست که خیلی درد داره، هرکسی حاضر به پذیرفتن این موضوع نیست.... و تا آخرین لحظه زندگی زمینیمون ادامه داره.

رنج اینجاست تا یادمون بندازه این انگشت رو برگردونیم سمت خودمون.

14. این کاربر از majid-ar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

........................
    Last edited by Yamani47; 20-12-2021 at 10:51.

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

بدبختی مردم ایران اینه که خودشون رو درگیر گذشته ها میکنن.حزباللهی جماعت که رسما انگار 1300 سال پیش هستند و مبنای رفتاریشون و فکریشون مربوط به عهد بوق هست.
    از یه اشخاصی طرفداری میکنن و الگو میگیرن انگار هنوز هم در همون عهد زندگی میکنن.
    باید گذشته رو فراموش کرد و از نو شروع کرد.
    یه زمانی امریکا ژآپن رو با بمب اتمی زد ولی این اشتباهات از سوی هر دو طرف فراموش شده.
    یه زمانی المان شخصی به نام هیتلر به قدرت رسید ولی الان دیگه فراموش شده نه زیارتگاه ساختن نه چیزی.
    ولی اینجا ما معلوم نیست کی باید بدهکاریمون به یه عده تموم بشه.

17. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •