تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: دزدی و حرام خوری مخابرات ؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض دزدی و حرام خوری مخابرات ؟

سلام.
    بنده نزدیک به 7 ماهه با این مشکل مواجه هستم و واقعا کلافم کرده . مشکل اینه که اینترنت من حجمی که خودم مصرف میکنم با حجم باقی مونده توی پنل زمین تا آسمون فرق میکنه ....
    الان نزدیک به 10 روزه اینترنتم اومده روی 128 و واقعا با قطع بودن هیچ فرقی نداره ....
    من وای فای مودمم خاموشه و اصلا هیچی جز یک کامپیوتر با کابل LAN به مودم وصل نیست.
    موضع از جایی شروع میشه که با نرم افزار های مدیریت حجم میبینم که 1 گیگ فایل دانلود میکنم توی پنل 4.5 گیگ یا حتی 5 گیگ حساب میکنن!! واقعا اذیت کننده هست.
    همشم توی 15 دقیقه 7-8 بار قطع میشه و وصلم میشه چراغ اینترنت قرمزه .
    شمام این مشکل رو بادزدی مخابرات دارید ؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

زنگ بزن 195 واحد شکایات وزارت فناوری اطلاعات کشور برات پیگیری کنن

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.
    موضع از جایی شروع میشه که با نرم افزار های مدیریت حجم میبینم که 1 گیگ فایل دانلود میکنم توی پنل 4.5 گیگ یا حتی 5 گیگ حساب میکنن!! واقعا اذیت کننده هست.
    مخابرات ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک بی الملله. مثلا شرکت های دیگه می تونید از سایت های معرفی شده 2 گیگ دانلود کنی که اگر از سایت های غیر مثلا سایت خارجی (یا داخلی) دانلود کنی فقط می تونی یک گیگ دانلود کنی. ولی مخابرات میتونی از همون سایت های داخلی معرفی شده 4 گیگ دانلود کنی که اگه از سایت های غیر استفاده کنی 1 گیگ مجاز به دانلود هستی. یعنی سوء تفاهم نشه که 4 برابر ازت کم می کنن. همچنین هر سایت داخلی یا دامنه دات ای از ترافیک داخلی محاسبه نمی شود و سایت های ترافیک داخلی اعلام شده است اونم به ای پی. یعنی ممکن است یه سرور سایتی جزو لیست ترافیک داخلی باشه و سرور دیگه ش جزو ترافیک داخلی نباشه.

5. 3 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

زنگ بزن 195 واحد شکایات وزارت فناوری اطلاعات کشور برات پیگیری کنن
    سلام.
    اینام زیر نظر همین isp های کلاهبردار حرام خور هستن دیگه آخه نوکرتم!

7. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

مخابرات ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک بی الملله. مثلا شرکت های دیگه می تونید از سایت های معرفی شده 2 گیگ دانلود کنی که اگر از سایت های غیر مثلا سایت خارجی (یا داخلی) دانلود کنی فقط می تونی یک گیگ دانلود کنی. ولی مخابرات میتونی از همون سایت های داخلی معرفی شده 4 گیگ دانلود کنی که اگه از سایت های غیر استفاده کنی 1 گیگ مجاز به دانلود هستی. یعنی سوء تفاهم نشه که 4 برابر ازت کم می کنن. همچنین هر سایت داخلی یا دامنه دات ای از ترافیک داخلی محاسبه نمی شود و سایت های ترافیک داخلی اعلام شده است اونم به ای پی. یعنی ممکن است یه سرور سایتی جزو لیست ترافیک داخلی باشه و سرور دیگه ش جزو ترافیک داخلی نباشه.
    سلام
    اونو میدونم بین الملل 4 برابر حساب میشه.
    ولی همین سایت داخلی مثل (سافت 98 ) هم دانلود میکنی بازم 4 برابر حساب میکنه . این بین الملل هم بهونه کلاهبرداری هستش .
    یکروزی زنگ زدم 2020 یه خانومه گوشی رو برداشت حالا مکالمه منو داشته باشید :
    سلام.........سلام.
    خسته نباشید .........سلامت باشید بفرمایید جناب .
    گفتم ببخشید من از سایت داخلی دانلود کردم ولی برای من ترافیک بین المللی حساب شده میشه برای من بررسی کنید و مشکل رو رفع کنید؟......... بله ما مشکل رو بررسی میکنیم و طی 24 ساعت آینده تماس میگیریم.....
    با تشکر از زحمات شما ......ممنون موفق باشید.
    24 ساعت آینده تماس گرفتن حالا اینجاش جالبه :
    سلام....سلام.
    روز بخیر. مشکل رو بررسی کردید ؟.......بله سایت سافت 98 رو بررسی کردیم و یک سایت کاملا داخلی بود .
    پس چرا برای من ترافیک بین الملل حساب کردید ؟ با وجود اینکه داخلیه ؟.....خب جناب بله فرمایشات شما درست هست ولی ما دوست داریم خارجی حساب کنیم .
    یعنی چی که دوست دارید خارجی حساب کنید ؟ سر هر ماه که میشه پول رو کامل میگیرید و تمام کمال! حجم رو که کلی دزدی میکنید ! سرعت هم که همیشه پایین ترین حد میدید قطع وصلی که دارید آخه این چه وضعیتیه؟(همینجور داد زدم ) شما دیگه مسخرشو در آوردید .....(خانومه بنده خدا ترسید ) ......گفت من بعدا تماس میگیرم . گوشی رو کوبوندم .
    کلا توی پنل حجم رو بین المللی زدن (من سرویسم 512 کیلوبیت هست ) زدن 10 گیگ بین الملل .
    یعنی من با نرم افزار مدیریت حجم اینترنت که دیدم من هیچ 2.5 گیگ واقعی هم دانلود و آپلود نداشتم.
    سرعت رو که روی 32 کیلوبایت قفل میکنن و زنگ میزنی دقیق میشه 64 کیلوبایت . واقعا هیچ شورشو از شرتش کشیدن بیرون....
    والا نمیدونم.....

9. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود بر شما؛ منم حدود یک ماهه از سر اجبار اینترنت مخابرات تهیه کردم و با همین مشکل شما مواجه شدم که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بهش پرداختم ولی کاربر kenshikan به صراحت میگن مشکل از ماست و باید آپدیت های گوشی و ویندوز رو غیرفعال کنیم تا 30 الی 50 درصد مصرف کم بشه! در این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به این اشاره کردم که مخابرات سرعت منو محدود کرده بود که با پیگیری سامانه 195 درستش کردن، با کاربر radarz موافقم که از طریق 195 پیگیری کنید اما باید ادله اثبات محکمی جمع کنید تا نتونن زیر حرفتون بزنن، مثلا طی یک دوره مشخص با استفاده از نرم افزار GlassWire روی ویندوز و گوشی هایی که به اینترنت وصلن میزان مصرف رو محاسبه کن و اسکرین شات بگیر و با میزان محاسبه پنل کاربری مقایسه کن، به دیدگاهم اول با پشتیبانی اینترنت مخابرات محل زندگیت این موضوع رو بیان کن و اگر ندونست یا کاری از دستش بر نیومد در سایت 195 به طور کامل و شفاف و حرفه ای توضیح بده، منکه تازه نت مخابرات گرفتم و فرصت کردم باید پیگیری کنم حداقل بخاطر کنکجاوی خودمم که شده باید بفهمم جریان چیه.
    برخی کاربران اشاره کردن که "ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک خارجیه" که حرف درستیه توی قرارداد هم اشاره شده، ولی این 4 برابر بودن منظور حجم سرویس داخلی به خارجی هست، مثلا اگه سرویس 175گیگ بین الملل می خرید، 4 برابر این 175گیگ ترافیک داخلی دارید که میشه 700 گیگ نه اینکه ترافیک خارجی 4 برابر بیشتر از ترافیک داخلی مصرف(یا محاسبه) میشه! این موضوع در هیچ کجای قرارداد اشاره نشده، مثلا شاتل ترافیک داخلیش دو برابر ترافیک خارجی هست که 175 گیگش میشه 350 گیگ نه اینکه شاتل میزان محاسبه ترافیک خارجیش 2 برابر داخلی هست! این اشتباهیه که اکثر کاربران می کنن.
    اینکه شما 7 ماهه یه چیزی دارید مصرف می کنید و مخابرات چیز دیگه ای محاسبه میکنه، باید پیگیری کنید. مخابرات با این شبکه گسترده دفتر و دستک و زیر ساختی که داره حقیقتا مضخرفترین شرکت ارتباطات حداقل در خاورمیانه هست که نه پشتیبانی با سواد و درست حسابی داره، نه قیمت سرویساش معقول هست، نه میزان محاسبه و طرح هاش شفاف هست.
    بازم تاکید میکنم برای مشکل سرعت و حجم خوری با ادله اثبات در سامانه 195 شکایت کن، در موضوع سرعتت باید شاخص های کیفیت خط رو بسنجی و توی متن شکایتت کامل توضیح بدی که شاخص ها به چه صورته و مشکلی برای ارتقا سرعت نداری، همه چیزو شفاف بگو، بگو من بعنوان یک کاربر به تعهداتم در قبال قرارداد با مخابرات متعهدم و دارم پول نقد میدم ولی شرکت به قرارداد متعهد نیست، همین گفتگویی هم که با پشتیبانیشون داشتی و اینجوری جوابتو دادن رو هم کامل توضیح بده، اگه از طریق پشتیبانی پنل کاربری هم باهاشون در تماس بودی ولی دست به سرت کردن رو هم توضیح بده، خلاصه همه چیو بگو، کاری که من کردم و جواب داد.
    ببخشید طولانی شد امیدوارم کمکی کرده باشم؛ موفق باشی/
    Last edited by Mi74d; 28-07-2020 at 23:35.

11. این کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.
    اینام زیر نظر همین isp های کلاهبردار حرام خور هستن دیگه آخه نوکرتم!
    من چند مورد اقدام کردم و نتیجه هم داده. هم بحث تغییر سرویس بوده و هم افزایش سرعت.

13. 2 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

محاسبه حجم سیستماتیکه و دخالتی توش نیس. سایت سافت 98 هم داخلیه ولی جزو لیست داخلی مخابرات نیس. اگه میخواید اضافه شه آدرس سرور به اضافه آی پی رو عینا از سایت تنظیم مقررات کپی کنید reverse dns هم کنارش بذارید برای پشتیبانی بفرستید اضافه میکنن. طریق محاسبه حجم هم دوستان گفتن داخلی 1/4 خارجی حساب میشه یعنی اگه 4 گیگ داخلی دانلود کنید 1 گیگ بین الملل براتون منظور میشه.
    اگه بازم شک دارید اینجوری تست کنید: مودم رو خاموش روشن کنید قسمت ریزمصرف پنل مخابرات روی "نمایش ریزمصرف" بزنید تا میزان مصرف امروز تا آخرین اتصال نشون بده حالا لینک موردنظرتون رو بذارید حدود 2 مگ یا بیشتر دانلود شه بعد دانلود متوقف کنید و مودم دوباره خاموش روشن کنید و قسمت ریز مصرف رو در تب جدید باز کنید و با تب قبلی مقایسه کنید.
    در زیر هم میتونید ببینید حدودا 3 مگ دانلود کردم که داخلی حساب شده!
    قبل از دانلود

بعد از دانلود

15. 2 کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام.
    بنده نزدیک به 7 ماهه با این مشکل مواجه هستم و واقعا کلافم کرده . مشکل اینه که اینترنت من حجمی که خودم مصرف میکنم با حجم باقی مونده توی پنل زمین تا آسمون فرق میکنه ....
    الان نزدیک به 10 روزه اینترنتم اومده روی 128 و واقعا با قطع بودن هیچ فرقی نداره ....
    من وای فای مودمم خاموشه و اصلا هیچی جز یک کامپیوتر با کابل LAN به مودم وصل نیست.
    همشم توی 15 دقیقه 7-8 بار قطع میشه و وصلم میشه چراغ اینترنت قرمزه .
    سلام برید خدارو شکر کنید!۱۰۰گیگ ۵۰تومن مخابرات تو ۱۰روز تموم شد!۱۶مگ سرعت پوشالی!
    Last edited by امید رض; 30-07-2020 at 00:06.

17. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

محاسبه حجم سیستماتیکه و دخالتی توش نیس. سایت سافت 98 هم داخلیه ولی جزو لیست داخلی مخابرات نیس. اگه میخواید اضافه شه آدرس سرور به اضافه آی پی رو عینا از سایت تنظیم مقررات کپی کنید reverse dns هم کنارش بذارید برای پشتیبانی بفرستید اضافه میکنن. طریق محاسبه حجم هم دوستان گفتن داخلی 1/4 خارجی حساب میشه یعنی اگه 4 گیگ داخلی دانلود کنید 1 گیگ بین الملل براتون منظور میشه.
    اگه بازم شک دارید اینجوری تست کنید: مودم رو خاموش روشن کنید قسمت ریزمصرف پنل مخابرات روی "نمایش ریزمصرف" بزنید تا میزان مصرف امروز تا آخرین اتصال نشون بده حالا لینک موردنظرتون رو بذارید حدود 2 مگ یا بیشتر دانلود شه بعد دانلود متوقف کنید و مودم دوباره خاموش روشن کنید و قسمت ریز مصرف رو در تب جدید باز کنید و با تب قبلی مقایسه کنید.
    در زیر هم میتونید ببینید حدودا 3 مگ دانلود کردم که داخلی حساب شده!
    قبل از دانلود

بعد از دانلود
    تصویر گویاس
    Last edited by شهرنوش.انوار; 30-07-2020 at 00:20.

19. این کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •