تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: دزدی و حرام خوری مخابرات ؟

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مخابرات همینه
    1گیگ مصرف میکنی 4گیگ از حجم کلی کم میکنه
    سیستم محاسبه شون یجوریه که رو به بالا گرد میکنه مصرفو
    800مگ استفاده کنی 1گیگ حسابش میکنه
    بعد نکته جالبتر اینجاست
    مثلا یه سرویس3ماهه 120گیگ داری یعنی به ازای هر روز تقریبا 1گیگ
    حالا چه بخوای چه نخوای روزی 1گیگ از حجمت کم میکنه
    یجوری تنظیم کردن کاربر سرماه حجم اضافی نیاره و زودتر هم تموم شه حجمش

2. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

کلا توی پنل حجم رو بین المللی زدن (من سرویسم 512 کیلوبیت هست ) زدن 10 گیگ بین الملل .
    یعنی من با نرم افزار مدیریت حجم اینترنت که دیدم من هیچ 2.5 گیگ واقعی هم دانلود و آپلود نداشتم.
    سرعت رو که روی 32 کیلوبایت قفل میکنن و زنگ میزنی دقیق میشه 64 کیلوبایت . واقعا هیچ شورشو از شرتش کشیدن بیرون....
    والا نمیدونم.....
    سرعت درسته 512 کیلوبیت خریداری کردین که میشه 64 تا پس اعتراضی وارد نیست به سرعت .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

مخابرات همینه
    1گیگ مصرف میکنی 4گیگ از حجم کلی کم میکنه
    سیستم محاسبه شون یجوریه که رو به بالا گرد میکنه مصرفو
    800مگ استفاده کنی 1گیگ حسابش میکنه
    بعد نکته جالبتر اینجاست
    مثلا یه سرویس3ماهه 120گیگ داری یعنی به ازای هر روز تقریبا 1گیگ
    حالا چه بخوای چه نخوای روزی 1گیگ از حجمت کم میکنه
    یجوری تنظیم کردن کاربر سرماه حجم اضافی نیاره و زودتر هم تموم شه حجمش
    اظهار نظرات شاهکاره.
    اگه با اسکرین شات بتونی اثباتش کنی چرا پیشو نمیگیری؟

5. این کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سرعت درسته 512 کیلوبیت خریداری کردین که میشه 64 تا پس اعتراضی وارد نیست به سرعت .
    سلام
    خودمم میدونم هر کیلوبایت 8 بیته و مخابرات بر حسب بیت سرعت رو مینویسه . ولی برای من 32 کیلوبات فیکس میکنن و تا زنگ نزنی درستش نمیکنن.
    موفق باشید.

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اظهار نظرات شاهکاره.
    اگه با اسکرین شات بتونی اثباتش کنی چرا پیشو نمیگیری؟
    شاهکار یا غیرشاهکارشو شما تشخیص نمیدی دوست عزیز
    نیازی به اسکرین شات و پیگیری نیست
    تخلیه کردم رفت پی کارش
    بعدشم اسکرین شات بگیرم به کی نشون بدم؟ سامانه 195؟ سامانه ای که رسیدگی به شکایاتش به خود ISPها واگذار شده به درد عمه وزیرجوان میخوره
    خود دزد شده قاضی!
    روزگارتون خوش جناب شاهکار

8. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

من 100 مگ از آدرسی که آی-پیش 185.107.33.151 بود دانلود کردم و 400 مگ از ترافیک دوره کم کرد
    یعنی این 100 مگ رو بین‌الملل حساب کرد با اینکه توی سایت درپیتی که لیست آی-پی های داخلی با تعرفه ترجیهی رو میذاره هم ثبت شده

10. این کاربر از Mokhaber-Zart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

درود بر شما؛ منم حدود یک ماهه از سر اجبار اینترنت مخابرات تهیه کردم و با همین مشکل شما مواجه شدم که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بهش پرداختم ولی کاربر kenshikan به صراحت میگن مشکل از ماست و باید آپدیت های گوشی و ویندوز رو غیرفعال کنیم تا 30 الی 50 درصد مصرف کم بشه! در این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به این اشاره کردم که مخابرات سرعت منو محدود کرده بود که با پیگیری سامانه 195 درستش کردن، با کاربر radarz موافقم که از طریق 195 پیگیری کنید اما باید ادله اثبات محکمی جمع کنید تا نتونن زیر حرفتون بزنن، مثلا طی یک دوره مشخص با استفاده از نرم افزار GlassWire روی ویندوز و گوشی هایی که به اینترنت وصلن میزان مصرف رو محاسبه کن و اسکرین شات بگیر و با میزان محاسبه پنل کاربری مقایسه کن، به دیدگاهم اول با پشتیبانی اینترنت مخابرات محل زندگیت این موضوع رو بیان کن و اگر ندونست یا کاری از دستش بر نیومد در سایت 195 به طور کامل و شفاف و حرفه ای توضیح بده، منکه تازه نت مخابرات گرفتم و فرصت کردم باید پیگیری کنم حداقل بخاطر کنکجاوی خودمم که شده باید بفهمم جریان چیه.
    برخی کاربران اشاره کردن که "ترافیک داخلی 4 برابر ترافیک خارجیه" که حرف درستیه توی قرارداد هم اشاره شده، ولی این 4 برابر بودن منظور حجم سرویس داخلی به خارجی هست، مثلا اگه سرویس 175گیگ بین الملل می خرید، 4 برابر این 175گیگ ترافیک داخلی دارید که میشه 700 گیگ نه اینکه ترافیک خارجی 4 برابر بیشتر از ترافیک داخلی مصرف(یا محاسبه) میشه! این موضوع در هیچ کجای قرارداد اشاره نشده، مثلا شاتل ترافیک داخلیش دو برابر ترافیک خارجی هست که 175 گیگش میشه 350 گیگ نه اینکه شاتل میزان محاسبه ترافیک خارجیش 2 برابر داخلی هست! این اشتباهیه که اکثر کاربران می کنن.
    صفر، چاکريم

يک، همه ما از بد حادثه مشتري مخابرات شديم

دو، دلبر و جانان من، برده دل و جان من / برده دل و جان من، دلبر و جانان من، شما هرجوري بخوني همون معني رو مي ده. حالا چه بگيم اينترنتي بخش بر چار، يا بگيم داخلي ضرب در چهار

سه، کلا اين قضيه تخفيف روي يه ليست سايت هاي منتخب و آزاد حساب کردن ميليون ها آي پي ديگه داخل کشور دزدي هست. همه بلاک هاي آي پي درون ايران بايد قيمتشون پايين حساب بشه، نه فقط چند سايت برگزيده، نه فقط يک چهارم، بلکه حتا تا يک دهم!!!

چرا؟ چون آي اس پي ها (دقيق تر بگيم، شرکت عريض و طويل زيرساخت که گلوي نت مملکت دست شه و آي اس پي همه ء آي اس پي هاست) براي هيچ سرور و آي پي داخلي هزينه بين الملل نمي دن. ما بهتره به جاي اينکه خون مون رو براي اينکه آيا فلان سايت توي ليست هست يا نه کثيف کنيم، فشار بياريم داستان از بيخ و بن درست بشه.

سلام.
    بنده نزدیک به 7 ماهه با این مشکل مواجه هستم و واقعا کلافم کرده . مشکل اینه که اینترنت من حجمی که خودم مصرف میکنم با حجم باقی مونده توی پنل زمین تا آسمون فرق میکنه ....
    الان نزدیک به 10 روزه اینترنتم اومده روی 128 و واقعا با قطع بودن هیچ فرقی نداره ....
    من وای فای مودمم خاموشه و اصلا هیچی جز یک کامپیوتر با کابل LAN به مودم وصل نیست.
    موضع از جایی شروع میشه که با نرم افزار های مدیریت حجم میبینم که 1 گیگ فایل دانلود میکنم توی پنل 4.5 گیگ یا حتی 5 گیگ حساب میکنن!! واقعا اذیت کننده هست.
    همشم توی 15 دقیقه 7-8 بار قطع میشه و وصلم میشه چراغ اینترنت قرمزه .
    شمام این مشکل رو بادزدی مخابرات دارید ؟
    چهار، رگولاتوري به هيچ وجه با ثبت درخواست کاري رو پيگيري نمي کنه. طبق آيين نامه، پيگيري کار آي اس پي هست که هر روز شکايت هاي کاربران خودش در سايت 195 رو بررسي و پيگيري کنن و اونها رو راضي کنه و گزارشش رو در سايت 195 بنويسه.

تا اونجايي که بنده دوندگي کردم، کار رگولاتوري فقط و فقط از زماني شروع ميشه که 1) آي اس پي روي شکايت مستند شما پيگيري درست انجام نده، 2) شما از پاسخ و گزارش آي اس پي راضي نشده باشيد و 3) حتما بعدش دکمه پيگيري رو زده باشيد.

طبيعتا براي اينکه در زمان ثبت شکايت و پيگيري، کپ مخابرات بسته بشه شما بايد لاگ و اسکرين شات و ليست سايت هاي داخلي و ... داشته باشيد و کارهايي که در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي جلوگيري از نشت ترافيک گفته شد رو انجام داده باشيد که اونها بهانه اي نداشته باشند. چون حتما در نخستين پيگيري همين چيزها رو مطرح مي کنند. در پيگيري دوم که رگولاتوري مياد وسط هم اين مدارک به کار مياد.

دوستان اگه هنوز به اين مرحله نرسيديد غر زدن و فحش دادن در اينجا سودي نداره جز تخليه رواني

پنجم، موفق باشيد

12. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

قبلنا مخابرات اینترنت نامحدود میداد خوب بود ولی از وقتی محدود کردن اصلاً بدرد نمیخوره هم گرونه، هم ترافیکش کمه، هم سیستم محاسبۀ ترافیکها مزخرفـه، بهترین کار اینه از یک ISP دیگه اینترنت بگیرید البته اونا هم یه آشغال دیگه‌ان ولی باز از این مخابرات عقب افتاده بهترن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

قبلنا مخابرات اینترنت نامحدود میداد خوب بود ولی از وقتی محدود کردن اصلاً بدرد نمیخوره هم گرونه، هم ترافیکش کمه، هم سیستم محاسبۀ ترافیکها مزخرفـه، بهترین کار اینه از یک ISP دیگه اینترنت بگیرید البته اونا هم یه آشغال دیگه‌ان ولی باز از این مخابرات عقب افتاده بهترن
    حتی اگه مخابرات دو برابر مصرف حجم کم کنه (که بعید میدونم) باز هم از شرکت های دیگه مثل شاتل خیلی ارزون تره!
    تقریبا با نصف مبلغی که باید از این ماه برای شاتل 4مگ 80 گیگی بدم میتونم از مخابرات 16مگ 100گیگی بگیرم!
    چطور میگید مخابرات گرونه؟!
    Last edited by Milad._.R; 24-09-2020 at 21:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •