تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکلی در گوشی ردمی نوت 8 تی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض مشکلی در گوشی ردمی نوت 8 تی

سلام. من این گوشی را شش ماهی میشه خریدم
    وقتی تشخیص چهره را تنظیم میکنم با گذاشتن انگشت به سنسور اثر انگشت صفحه روشن میشه و چهره رو تشخیص میده اما مشکل اینه که گاها این سنسور عمل نمیکنه در این مواقع وقتی یکی از کلید های ولوم رو میزنم صفحه میاد که در حالت عادی نمیاد. در ضمن گاها هم چهره رو تشخیص نمیده و باید رمز بزنم

مشکل بعدی که داره اینه که وقتی صفحه را به تلوزیون سامسونگ متصل میکنم صفحه تلوزیون هی گیر میکنه و وقتی بازی اجرا میکنم آخرش ارتباط قطع میشه

یه بارم ریست فکتوری کردم گوشی رو و الانم اخرین نسخش نصب است. لطفا راهنمایی کنید

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام. من این گوشی را شش ماهی میشه خریدم
    وقتی تشخیص چهره را تنظیم میکنم با گذاشتن انگشت به سنسور اثر انگشت صفحه روشن میشه و چهره رو تشخیص میده اما مشکل اینه که گاها این سنسور عمل نمیکنه در این مواقع وقتی یکی از کلید های ولوم رو میزنم صفحه میاد که در حالت عادی نمیاد. در ضمن گاها هم چهره رو تشخیص نمیده و باید رمز بزنم

مشکل بعدی که داره اینه که وقتی صفحه را به تلوزیون سامسونگ متصل میکنم صفحه تلوزیون هی گیر میکنه و وقتی بازی اجرا میکنم آخرش ارتباط قطع میشه

یه بارم ریست فکتوری کردم گوشی رو و الانم اخرین نسخش نصب است. لطفا راهنمایی کنید
    درود

در صورتی ک گوشی موردنظر گارانتی دارد آن را مرجوع کنید

در صورتی ک گارانتی گوشی تمام شده بهتر است از اطلاعات خود بکاپ (نسخه پشتیبان) تهیه کنید و بعد از فاکتوری ریست کردن گوشی آن را ب مراکز تعمریات و خدمات گوشی ببرید و ب متخصصین بگوید ک برای گوشی شما رام سفارشی سازگار نصب کنند

Last edited by CORTANA; 27-07-2020 at 23:12.

3. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

ممنونم. فقط یه سوال دیگه خواستم ببینم فقط گوشی من اینطوری هست یا کلا این مدل گوشی ها اینطوری هستند. یعنی رام اصلیشون مشکل داره؟ آخه موردی هم که هست اینه که رام های غیر اصلی یه سری مشکلات دارن واینکه تا حالا چندین بار این گوشی را آپدیت کردم
    ممکنه در آپدیت های بعدی این مشکل حل بشه؟
    Last edited by Erfan55555; 30-07-2020 at 08:56.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

ممنونم. فقط یه سوال دیگه خواستم ببینم فقط گوشی من اینطوری هست یا کلا این مدل گوشی ها اینطوری هستند. یعنی رام اصلیشون مشکل داره؟ آخه موردی هم که هست اینه که رام های غیر اصلی یه سری مشکلات دارن واینکه تا حالا چندین بار این گوشی را آپدیت کردم
    ممکنه در آپدیت های بعدی این مشکل حل بشه؟
    درود

پیشنهاد شخصی بنده این است ک صبر کنید و منتظر انتشار بروزرسانی از شرکت سازنده باشید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد رام سفارشی سازگار با مدل تلفن موردنطر باید نصب شود ک اصلا پیشنهاد نمیکنم این کار را شخصا انجام دهید

تلفن موردنظر را ب مراکز تعمیرات تلفن همراه برده و موضوع را ب طور کامل با متخصصین در میان بگذارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •