تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مادربورد

داره خودمونی میشه jutsu1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    خوزستان > اهواز

14 راهنمایی برای خرید مادربورد

سلام
    سی پی یو i5 9400f و گرافیک Zotac 2070 super amp دو فن رو توی نسبتا ارزونی قبل از عید خریداری کردم.
    الان با گرون شدن قطعات بودجه ام محدود شده مجبورم ارزونترینی که قطعاتمو ساپورت میکنه رو بخرم.
    رسیدم به Biostar H310 MHG که با آپدیت بایوس سی پی یو رو ساپورت میکنه ولی بدون هیت سینک هست.
    میخوام بدونم توی بازی های سنگین که فرکانس پردازنده به 3.9 تا 4.3 ممکنه برسه مشکلی مثل کرش کردن یا داغ شدن بیش از حد و غیره بوجود نمیاد؟
    توی یه مقاله ی خارجی دیدم که گفت ظاهرا کار به اونجا نمیکشه و با مادربوردهای H310 کار راه میافته این لینک:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Intel Core i5 9400F is among those processors which didn't get that much attention as the processors from AMD Ryzen 3rd gen series got. Even though it features 6 cores and 6 threads only which is
    www.google.com

بیشتر واسه بازی های سنگین سیستم رو میبندم واسه همین نگرانم.
    بودجه ام حدود سه تومنه.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    سی پی یو i5 9400f و گرافیک Zotac 2070 super amp دو فن رو توی نسبتا ارزونی قبل از عید خریداری کردم.
    الان با گرون شدن قطعات بودجه ام محدود شده مجبورم ارزونترینی که قطعاتمو ساپورت میکنه رو بخرم.
    رسیدم به Biostar H310 MHG که با آپدیت بایوس سی پی یو رو ساپورت میکنه ولی بدون هیت سینک هست.
    میخوام بدونم توی بازی های سنگین که فرکانس پردازنده به 3.9 تا 4.3 ممکنه برسه مشکلی مثل کرش کردن یا داغ شدن بیش از حد و غیره بوجود نمیاد؟
    توی یه مقاله ی خارجی دیدم که گفت ظاهرا کار به اونجا نمیکشه و با مادربوردهای H310 کار راه میافته این لینک:

Intel Core i5 9400F is among those processors which didn't get that much attention as the processors from AMD Ryzen 3rd gen series got. Even though it features 6 cores and 6 threads only which is
    www.google.com

بیشتر واسه بازی های سنگین سیستم رو میبندم واسه همین نگرانم.
    بودجه ام حدود سه تومنه.
    سلام
    اینو از من داشته باش اصلا سمت مادربرد های biostar و کارت گرافیک های biostar نرو . به نظر من مادربرد نخری بهتر از اینه که biostar بخری چون قطعات استفاده شده در مادربرد های بایواستار آشغال آشغال هستن و با خریدشون پولتو بیرون ریختی و پشیمون میشی . به نظر من یا گیگابایت بخر یا ایسوس . ارزون ایسوس سگش به گرون بایواستار می ارزه.
    موفق باشید.

3. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام سراغ بایوستار نرید.از سه برند مهم که ایسوس و گیگا و ام اس آی هستند خرید کنید.اگر بتونید صبر کنید بهتره چون ظاهرا کمبود کالا هست و به خاطر همین جنس ها گرونن

با این حال فافا آیتی یه مادبرد ایسوس h310 داره که 3400 قیمتشه.یعنی اگر 400 هزارتومن جور کنید میتونید این مادربردو بخرید.

حتی جنستون رو از آمازون سفارش بدید از ایران ارزونتر درمیاد ولی خب 2ماهی معطلی داره.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    خوزستان > اهواز

پيش فرض

سلام
    اینو از من داشته باش اصلا سمت مادربرد های biostar و کارت گرافیک های biostar نرو . به نظر من مادربرد نخری بهتر از اینه که biostar بخری چون قطعات استفاده شده در مادربرد های بایواستار آشغال آشغال هستن و با خریدشون پولتو بیرون ریختی و پشیمون میشی . به نظر من یا گیگابایت بخر یا ایسوس . ارزون ایسوس سگش به گرون بایواستار می ارزه.
    موفق باشید.
    منم همچین خوشم نمیاد ازش ولی به گرونی خوردم
    ارزونترین چیزیه که به جیبم و قطعاتم میخوره

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    خوزستان > اهواز

پيش فرض

سلام سراغ بایوستار نرید.از سه برند مهم که ایسوس و گیگا و ام اس آی هستند خرید کنید.اگر بتونید صبر کنید بهتره چون ظاهرا کمبود کالا هست و به خاطر همین جنس ها گرونن

با این حال فافا آیتی یه مادبرد ایسوس h310 داره که 3400 قیمتشه.یعنی اگر 400 هزارتومن جور کنید میتونید این مادربردو بخرید.

حتی جنستون رو از آمازون سفارش بدید از ایران ارزونتر درمیاد ولی خب 2ماهی معطلی داره.

اگه حوصله داشتم دو ماه صبر کنم الآن پردازنده ام 3600 رایزن بود !
    سیستمم خیلی قدیمی و داغونه دیگه خسته ام ازش
    این مدلی که گذاشتین به نظرتون توی بازیهای سنگین واسه برقرسانی به سی پی یو کم نمیاره مثل مادربوردی که خودم اشاره کردم؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

منم همچین خوشم نمیاد ازش ولی به گرونی خوردم
    ارزونترین چیزیه که به جیبم و قطعاتم میخوره
    سلام.
    ببین اصلا دوست ندارم تو دردسر بیوفتی و دردسر تعمیر و... مادربرد های biostar رو بکشی. ولی بخری هم به من چیزی نمیشه . من میگم که ایسوس بخر . یا گیگابایت . یکی از رفیقام biostar خرید هر روز یه مشکلی داشت که آخر بایه ایسوس عوضش کرد.
    خودتون میدونید و گفتم که به من چیزی نمیشه ولی خودتون باید کیس رو بغل بگیری و اسیر شی تو مراکز تعمیر مادربرد و .... ببری تازه اونم معلوم نیست قبول کنن یا نکنن و.... کلا بگم میوفتی تو چاه . بهتره یک برند معتبر و خوب بگیری نه آشغال هایی مثل biostar و فلان و بیسار...
    موفق باشید.

8. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اگه حوصله داشتم دو ماه صبر کنم الآن پردازنده ام 3600 رایزن بود !
    سیستمم خیلی قدیمی و داغونه دیگه خسته ام ازش
    این مدلی که گذاشتین به نظرتون توی بازیهای سنگین واسه برقرسانی به سی پی یو کم نمیاره مثل مادربوردی که خودم اشاره کردم؟
    نه مشکلی نداره.تازه اگر گیگا یا ام اس آی بود این دوتا رو پیشنهاد میدادم چون وضعیت گارانتی ایسوس ظاهرا خوب نیست نسبت به آواژنگ و گرین.گارانتی تابا رو تو انجمن لیون تعریفشو شنیدم.اگر گارانتی تابا بود بخرید.اما اگر غیر از تابا بود دردسر دارید با شرکتهای گارانتی.

10. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •