تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: پس گرفتن کالای استفاده شده دیجی کالا ؟!!!

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض پس گرفتن کالای استفاده شده دیجی کالا ؟!!!

سلام
    دوستان سوالی برای من پیش آمده ، برخی ها پلمپ کالا را باز می کنند و بعد از 2 روز استفاده در صورت نارضایتی به دیجی کالا باز می گردانند .

(منظورم خرابی کالا نیست . اگر خراب باشد تا 72 ساعت مسلماً باید پس بگیرد) منظور نارضایتی از خود کالا است حتی اگر کالا سالم باشد.

مثلا هدفونی که مشتری از کیفیت صدایش راضی نباشند .

برای من جالب است دیجی کالا چگونه این کالای استفاده شده را پس میگیرد ؟؟؟؟؟!!!

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قانون تجارت الکترونیکی

ماده 37- در هر معامله از راه دور مصرف كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد. تنها هزينه تحميلي بر مصرف كننده هزينه باز پس فرستادن كالا خواهد بود

یه سری تبصره و کالاهای حاص داره ولی در حالت کلی چون خرید غیرحضوری هست قانون میگه خریدار بی دلیل هم میتونه پس بده

3. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

قانون تجارت الکترونیکی

یه سری تبصره و کالاهای حاص داره ولی در حالت کلی چون خرید غیرحضوری هست قانون میگه خریدار بی دلیل هم میتونه پس بده
    اخه وقتی پلمپ یک کالا باز بشود می شود کالای دست و دوم و این ضرر زیادی برای دیجی کالا دارد .

فکر کنم این قانون که فرمودید برای کالای استفاده نشده باشد

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

اخه وقتی پلمپ یک کالا باز بشود می شود کالای دست و دوم و این ضرر زیادی برای دیجی کالا دارد .

فکر کنم این قانون که فرمودید برای کالای استفاده نشده باشد
    فکر نکنم ضرر زیادی بخوره
    این کالاهایی که برگشت میخورن چند دسته میشن!
    1- ایراد فنی دارن: این دسته از کالها به فروشنده اصلی برگردانده میشن (لذا فروشنده باید مسئولیت گارنتی کالای خودش رو بپذیره!)
    2- خریدار از خرید خودش پشیمن شده: این کالاها معمولا به خود کارمندان دیجی کالا فروخته میشه بایه درصد کمتر یا به شرکتهایی که همکار دیجی کالا هستن

در هر صورت دیجی کالا وقتی قیمت یک کالایی تو سایتش رو n تومن در نظر گرفته ریسک همه اینارو هم حساب کرده. نگران ضررش نباشید!!

6. 2 کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پس میگیرن. بگید کالا کیفیت که فکر میکردید رو نداشت.
    همه جای دنیا به همین راحتی کالا رو از مشتری میگیرن.
    دیجی هم نصفه نیمه اینکارو میکنه.

8. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

ینده گوشی گرفتم 3 و نیم بعد رسید دستم دیدم رنگش فرق داره ولی بازش کردم بعد دو رروز گفتم اقا این رنگش اونی نیست که من خواستم خلاصه اومدن پس گرفتن یک هفته بعد هم پول واریز شد به همون حسابی که باش پرداخت کرده بودم ......اینجا احساس کردم دیجی مالا سود کرد چون دو هفته بعد نشد که قیمتش به 5 میلیون رسید.....

10. این کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

تشکر از همه دوستان و عزیزانی که نظر دادند .

12. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من یه ساعت خریدم حدود دو سال پیش - خراب بود - تو سایتش قسمت نظرات یکی از نظرات آخر ساعت اونم خراب فرستاده بودن و جالیش همون مشکلو داشت و همون رنگ و مدل
    از یکی شنیدم جنسهای پس فرستاده شده رو یا همونو به یکی دیگه میفرستن یا به خیال خودشون رفع عیب میکنن میدن به یکی دیگه - مورد دیگه مودم فورجی بود که معلوم بود باهش دانلود هم کردن
    ضمنا برخورد مامور پس گرفتن هم خیلی زشت و ضایع بود
    منم بعد این مشکلات و شنیدن و خوندن نظرات تو نت دیگه خرید نداشتم و گمونم نکنم به هیچ عنوان ازش دیگه خرید کنم
    فقط شنیدم اگه مجبور به خرید ازش هستین فروشنده خودش باشه نه از فروشنده های متفرقه که زیر اجناسش میزنه
    کلا اینجا تو خرید آنلاین هم مثل بقیه چیزها خیلی عقبه البته شاید به علت جهان سومی بودنه و همین حضوری هم میخوان کلاه بذارن چه برسه به خرید آنلاین که مشکلی هم داشته باشه باید بدویی دنبالش اگه بشه یا نشه مثل قرض دادن

14. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

من یه ساعت خریدم حدود دو سال پیش - خراب بود - تو سایتش قسمت نظرات یکی از نظرات آخر ساعت اونم خراب فرستاده بودن و جالیش همون مشکلو داشت و همون رنگ و مدل
    از یکی شنیدم جنسهای پس فرستاده شده رو یا همونو به یکی دیگه میفرستن یا به خیال خودشون رفع عیب میکنن میدن به یکی دیگه - مورد دیگه مودم فورجی بود که معلوم بود باهش دانلود هم کردن
    ضمنا برخورد مامور پس گرفتن هم خیلی زشت و ضایع بود
    منم بعد این مشکلات و شنیدن و خوندن نظرات تو نت دیگه خرید نداشتم و گمونم نکنم به هیچ عنوان ازش دیگه خرید کنم
    فقط شنیدم اگه مجبور به خرید ازش هستین فروشنده خودش باشه نه از فروشنده های متفرقه که زیر اجناسش میزنه
    کلا اینجا تو خرید آنلاین هم مثل بقیه چیزها خیلی عقبه البته شاید به علت جهان سومی بودنه و همین حضوری هم میخوان کلاه بذارن چه برسه به خرید آنلاین که مشکلی هم داشته باشه باید بدویی دنبالش اگه بشه یا نشه مثل قرض دادن
    دقیقاً منم همینو شنیده بودم که جنس رو دوباره تمیز میکنن و پلمپ میکنن و به عنوان نو میدن البته فقط شنیدم ...

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

من خودم خیلی تا الان کالای مرجوعی داشتم.
    ترازو دیجیتال خردیم که شکسته بود پس دادم یکی دیگه خریدم این یکی مشکل داشت و هربار یه عددی نشون میداد
    هولدر موبایل خریدم مشکل داشت پس دادم
    ساعت دیواری خریدم عقربه ثانیه شمار نداشت
    فیلتر دستگاه تصفیه خریدم کیفیتش پایین بود
    و.......
    همه اینارو هم ازم به راحتی پس گرفتن و یکی دوروز بعد(و گاهاً همون روز!) پول رو واریز کردن به حسابم!

17. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •