تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکلات عصبی بعد از ارضا شدن؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض مشکلات عصبی بعد از ارضا شدن؟؟

سلام و خسته نباشید ، من 28 سالمه و مجردم ، هر 4-5 روز یکبار خود ارضایی میکنم (البته سعی میکنم دیر به دیر اینکار رو انجام بدم)مشکلاتی رو بعد از ارضا شدن دارم که نمیدونم دقیقا چقد بعدش شروع میشه ولی یکی دو روزی زمان میبره تا به حالت نرمال برگردم
    مشکلاتی که ی این یکی دو روز دارم
    1-خستگی
    2-بی حوصلگی
    3-بعضی کلمه های ساده رو بعضی اوقات باید فک کنم با کمی مکث بگم(مثل قاشق یا بشقاب و...)
    4-کلمه ها رو بعضی اوقات دیدم که ی لحظه سر زبونم نمیشینن مثلا جای س شاید بگم ش و بعد درستش رو بگم
    4-خیلی زود عصبی میشم هرچند که سعی می کنم نشم اما خیلی راحتتر از حالت نرمال عصبی میشم و خیلی سخت میتونم ازش فرار کنم
    5-عدم تمرکز، میشه روی گوشی نگاه می کنم ولی برمیگردم دوباره از اول نگاه می کنم که ببینم ساعت چند بود (مثلا در این مورد در دفعه ی اول به ساعت دقت نکرده بودم حتی اگه نگاه کرده باشم بهش)
    6-وسواسم برای ی سری کارها زیاد میشه (اینو فک می کنم چون تمرکز ندارم میترسم ی سری کار رو جا انداخته باشم و باید بشینم فک کنم مطمعن بشم درست بوده وگرنه عصبیم می کنه)
    7-حافظم کم میشه و سختتر ی چیزی به فکرم میرسه یا یاداوری میشه برام (فک کنم این یکی دو روز هم کمتر در ذهنم ثبت میشه چون تمرکزم کمتره)
    8-فکرای منفی خیلی سراغم میاد چیزایی که حتی شاید برای چند سال قبل بوده و اصلا حواسم بهشون نبوده بهم یاداوری میشه
    9-استرس (بعضی وقتها دیدم استرسم میره بالا و برای کاهشش دارم پامو تکون میدم)
    ی نکته هم بگم تصمیم گرفتم وقتی که اینکار رو می کنم ی ساعت بعدش هم باز همینکار رو بکنم ببینم چه تاثیری داره، این حالت رو چند دفعه تست کردم ی سری چیزا بهتر شد ی سری چیزا طولانی تر شد ، مثلا استرس کمتر شده یا نبود یا ضربان قلبم دیگه خیلی زیاد نمیشد یا اعصابم کمی بهتره اما جای دو روز هم به نظرم دیرتر به حالت اول برمیگرده اما خوشخیمتره
    خیلی خیلی ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

این نکاتی که فرمودید هیچکدوم ربطی به ارضا نداره و‌ همش وسواس و استرس بیهوده است. بیخودی برای خودتان تیک استرس و لیست نسازید.

3. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام
    این مشکلات ربطی به خودارضایی و ارضا شدن نداره من هم با نظر دوستمون که دربالا گفتند موافقم و معتقدم شما دچار اختلال وسواسی جبری (OCD)هستید و با درمان وسواس این مشکلات هم حل میشه
    این نکته هم اضافه کنم خودارضایی گونه ای طبیعی از ارضای میل جنسی هست و در صورتی نیاز به درمان داره که فرد این عمل رو به صورت اجباری(COMPUSIVE)انجام بده
    خودارضایی غیر طبیعی بیشتر در سه اختلال وسواسی جبری(OCD) و اختلال دو قطبی و افسردگی آتیپیک دیده میشه
    موفق باشید

5. این کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

این نکاتی که فرمودید هیچکدوم ربطی به ارضا نداره و‌ همش وسواس و استرس بیهوده است. بیخودی برای خودتان تیک استرس و لیست نسازید.
    در ی سری نکات شاید فرمایشتون درست باشه اما برای ی سری دیگه از مشکلاتی مثل تمرکز و سرعت عکس العمل مطمعنم
    به طور مثال با یکی از دوستان اگر امروز بازی کامیپوتری کنم و راحت برنده شم و امشب خودارضایی کنم و فردا باز با همون فرد مسابقه بدم یا به سختی برنده میشم یا اصلا برنده نمیشم اما اگه بزارم دو سه روز بعد دیگه میشم همون ادم سابق

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

در ی سری نکات شاید فرمایشتون درست باشه اما برای ی سری دیگه از مشکلاتی مثل تمرکز و سرعت عکس العمل مطمعنم
    به طور مثال با یکی از دوستان اگر امروز بازی کامیپوتری کنم و راحت برنده شم و امشب خودارضایی کنم و فردا باز با همون فرد مسابقه بدم یا به سختی برنده میشم یا اصلا برنده نمیشم اما اگه بزارم دو سه روز بعد دیگه میشم همون ادم سابق
    دوست عزیز بجای تصور اینهمه لیست و استرس

این مورد رو‌ تصور کنید: چرا همه سکس و ارضا دارند در هر زمان و مکان حالا که نوبت من شد چی شددددددد؟!

نه عزیز ربطی نداره این وسواس فکری هست. ولی پیشنهاد میشه زمان سکس یا ارضا و مشابه طولانی تر باشه نه ۴ ۵ روز.

8. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام و خسته نباشید ، من 28 سالمه و مجردم ، هر 4-5 روز یکبار خود ارضایی میکنم (البته سعی میکنم دیر به دیر اینکار رو انجام بدم)مشکلاتی رو بعد از ارضا شدن دارم که نمیدونم دقیقا چقد بعدش شروع میشه ولی یکی دو روزی زمان میبره تا به حالت نرمال برگردم
    مشکلاتی که ی این یکی دو روز دارم
    1-خستگی
    2-بی حوصلگی
    3-بعضی کلمه های ساده رو بعضی اوقات باید فک کنم با کمی مکث بگم(مثل قاشق یا بشقاب و...)
    4-کلمه ها رو بعضی اوقات دیدم که ی لحظه سر زبونم نمیشینن مثلا جای س شاید بگم ش و بعد درستش رو بگم
    درود

من اصلا توی این تاپیک ها مشترک نمیشم اما..

بنده اصلا پیشنهاد نمیکنم ک این کار رو انجام بدید

این کار باعث ریزش سریعتر مو سر

از بین رفتن براقی های چشم

بی حالی و بی حوصلگی و بی اعصابی

کوک زدن کمر و..... همیشه

استرس و عصبی شدن و کنترل نداشتن بر روی خود ربطی ب این کار نداره و مشکل چیز دیگه ای هستش (بقیه کاربران عزیز و محترم هم فرمودند)

هر وقت وسوسه این کار اومد سراغتون خودتون رو با ی چیزی مشغول کنید و همیشه تصور داشته باشید ک یک نفر در حال نگاه کردن شماست (ک واقعا هم همینطوره.خدا میبینه)

بازی کنید.ب بیرون برید.با دوستاتون برید تفریح و خیلی کار های دیگه.یک بار برای همیشه ب طور قاطع تصمیم ب ترک این عادت زشت کنید

رمان بیشتری با دوستان. آشنایان و خانواده سپری کنید و ورزش کنید

لینک زیر رو هم مطالعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد میکنم حتما با ی مشاوره صحبت کنید

Last edited by CORTANA; 24-07-2020 at 18:38. دليل: کوتاه سازی نقل قول

10. 3 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

کوک زدن کمر و..... همیشه

...

سلام

این عوارضی که گفتید چرا در مورد سکس اتفاق نمی افتن؟

12. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

این قضایا ربطی به اینا نداره

من یه مدت اینقد بدنم وضعش خراب بود که میرفتم بیرون ده دقیقه راه میرفتم ساق پام جوری سوز میزد که تا میرسیدم خونه بزور پامو تکون میدادم

اما از اون موقه چند تا ورزش ابتدایی و راحت انجام میدم ،مثلا:
    ۳ست شنا ۱۵ رپ
    ۳ست دراز نشست و یا ورزشای شکم ۱۵ رپ
    ۳ ست حالت رژه ولی درجا پاهارو بالابردن ۳۰رپ
    و ۳ست اسکات ۳۰رپ

البته بسته به فرد میتونی بیشتر یا کمتر بری،مثلا ۱ست شنا میری بعد میری اسکات بعد ورزش شکم بعدش بعدیا تا کل ورزشا رو بری بعد دوباره از نو یبار دیگه این چهار ورزشو تکرار کنی ۳ بار،که کلا بشن ۳ست از همشون

ورزش چیز خوبیه باور کن،از خستگیه ورزش روز بعد سروحال تری!یه چیز عجیبه ولی واقعی

سعی کن غذاهای مسخره مثل کالباسو اینارو از برنامت حذف کنی،که فقط پر میکنن شکمو و هیچ کاری نمیکنن

سعی کن یواش یواش مدت خود ارضایی رو طولانی تر کنی ،اینکه یکی بخاد یدفی ترک کنه فقط دوباره بعد چند مدت دوباره برمیگرده سراغش

14. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

آرزو بر جوانان عیب نیست
    وصف العیش نصف العیش

اگر خود ارضایی واقعا گناه بود خب جامعه و ریش سفید های اون باید راه پیش گیری هم ارائه میدادن
    نه اینکه خود هاجی بره 4 تا زن بگیره
    جوان مملکت بره دنبال دلالی سکه و دلار

تنها راه پیشگیری هم ازدواج هست
    مثل اون جوک که به راننده تاکسی میگه فلان جا میرید ؟ میگه خب اگه ن**** که میترکید !

16. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

درود

من اصلا توی این تاپیک ها مشترک نمیشم اما..

بنده اصلا پیشنهاد نمیکنم ک این کار رو انجام بدید

کوک زدن کمر و..... همیشه

استرس و عصبی شدن و کنترل نداشتن بر روی خود ربطی ب این کار نداره و مشکل چیز دیگه ای هستش (بقیه کاربران عزیز و محترم هم فرمودند)

هر وقت وسوسه این کار اومد سراغتون خودتون رو با ی چیزی مشغول کنید و همیشه تصور داشته باشید ک یک نفر در حال نگاه کردن شماست (ک واقعا هم همینطوره.خدا میبینه)

بازی کنید.ب بیرون برید.با دوستاتون برید تفریح و خیلی کار های دیگه.یک بار برای همیشه ب طور قاطع تصمیم ب ترک این عادت زشت کنید

رمان بیشتری با دوستان. آشنایان و خانواده سپری کنید و ورزش کنید

لینک زیر رو هم مطالعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد میکنم حتما با ی مشاوره صحبت کنید

اشتباه هست عزیز این چیزها رو نگویید. نمیدونم چجوری این چیزها را پیدا می کنید. خواهشا باور غلط ذهنی رو نگویید.

ارضا یا سکس فواید بیشتری دارد. برای بدن نیاز هست و بدن را سالم می کند. جلوگیری از سرطان پروستات می کند، اسپرم زیاد برای بدن مضر هست و باید دفع شود اگر نشود یا خود به خود و‌ در حین خواب می‌شود یا سبب سرطان پروستات می شود.

18. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •