تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: مشکلات عصبی بعد از ارضا شدن؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام مجدد
    همه ی پست ها رو خوندم ممنون از همگی ، یکی از دوستان هم پ-خ فرستادن ممنونم ازشون ولی چون تعداد پستهام کمه نتونستم جواب بدم
    دوستان عزیز ی حدس میزنم اینکه چون این مشکلات رو ندارید فک می کنید چنین چیزی وجود نداشته باشه (فعلا حدسه تا باز بحث رو ادامه بدیم ببینیم چی میشه)، ی نکته وجود داره، من ی سرچ هم در این رابطه کردم که به سندرمی به نام POIS رسیدم اما راه حلی براش ندیدم و نمیدونم باید چیکار کنم: لینک نمیتونم بزارم این عنوان رو سرچ کنید:
    آشنایی با سندرم پس از ارگاسم یا POIS در مردان
    ساعد نیوز کاملتر توضیح داده و مابقی هم عموما کپی هستن نتونستم مطلب بهتری پیدا کنم(البته فارسی)
    یکی از دوستان هم که در مورد ورزش گفتن حتما در روز های اینده شروع خواهم کرد

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

اشتباه هست عزیز این چیزها رو نگویید. نمیدونم چجوری این چیزها را پیدا می کنید. خواهشا باور غلط ذهنی رو نگویید.

ارضا یا سکس فواید بیشتری دارد. برای بدن نیاز هست و بدن را سالم می کند. جلوگیری از سرطان پروستات می کند، اسپرم زیاد برای بدن مضر هست و باید دفع شود اگر نشود یا خود به خود و‌ در حین خواب می‌شود یا سبب سرطان پروستات می شود.
    درود

دوست عزیز منظور بنده این بود ک اگه ب صورت طولانی مدت و پشت یر هم اتفاق بیوفته میتونه این عوارض رو داشته باشه

بیشتر سایت هایی ک سر زدم هم همینا رو گفته بودن..س.ک.س با همسر اصلا اشکالی نداره.چون اولا ب هم محرم هستن و دوما مگه میشه 24 ساعته این کارو بکنن؟..ن خب نمیشه

دفع اسپرم رو کاملا درست گفتید اما من گفتم خودارضایی هم گناه هست هم اگه در طولانی مدت و پشت سر هم تکرار بشه عوارضی رو ک گفتم ب دنبال داره (ک حتی از مورد هایی ک بنده گفتم هم بیشتره)

3. 2 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

درود

دوست عزیز منظور بنده این بود ک اگه ب صورت طولانی مدت و پشت یر هم اتفاق بیوفته میتونه این عوارض رو داشته باشه

بیشتر سایت هایی ک سر زدم هم همینا رو گفته بودن..س.ک.س با همسر اصلا اشکالی نداره.چون اولا ب هم محرم هستن و دوما مگه میشه 24 ساعته این کارو بکنن؟..ن خب نمیشه

دفع اسپرم رو کاملا درست گفتید اما من گفتم خودارضایی هم گناه هست هم اگه در طولانی مدت و پشت سر هم تکرار بشه عوارضی رو ک گفتم ب دنبال داره (ک حتی از مورد هایی ک بنده گفتم هم بیشتره)

من متوجه شما نمیشم.

سکس با ارضا هیچ فرقی نمیکنه

خروج و نزول یکیه

یعنی چی که با محرم نامحرم؟! یعنی با محرم خوبه بی محرم یا ارضا خالی برای بدن بده؟!

نکنه چیز هوشمنده؟!!!

تکرار می‌کنم نزول هیچ فرقی در هیچ جا و زمان و مکان نداره

چنین فکر و تلقینی از شما بعیده بزرگوار حالا اگه کاربر ژیان بود میگفتیم شستشوی مغزی حکومت و اخوند بود ولی شما من را به حیرت آوردید .
    Last edited by italodance; 26-07-2020 at 08:22.

5. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •