تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض مشکل کارت گرافیک

سلام به همه امیدوارم که سالم و سلامت باشید .
    من چند وقته که با یه مشکلی روبرو شدم .
    یه سری گیم هایی بودن که من یادم میاد دقیقا همینارو قبلا برادرم با گرافیک بالا خیلی روان و با FPS 40 به بالا بازی میکرد اما حالا من .
    وقتی همون گیم رو ریختم دیدم FPS 5 هست . در پایین تنظیمات گرافیک با رزولوشن 400 - 600 هم fps بالاتر از 25 نمیره و این خیلی برام عجیبه چون این بازی ها رو سیستم های ضعیف تر اجرا میشه . من درایورش رو هم آپدیت کردم و فرقی نکرد .
    مدل کارت گرافیک : AMD Radon HD 6450 HD
    دما در بالاترین حالت : 60 - 68
    بازی های تست شده : Homefront Ultimate Edition - Metro2033 - Sleeping Dogs - Just Cause 2 و ...
    نکته جالب اینجاست که من GTA V رو هم امتحان کردم و داخل اون 33-60 fps میگیرم اما داخل این بازی ها fps خیلی کم میشه . حتی یک بازی دو بعدی هم ریختم و دیدم اون رو هم نمیتونم با گرافیک بالا بازی کنم .
    این رو هم بگم که من قبلا کیس رو برده بودم تعمیر کنم و اونجا چند تا از قطعات رو شل بسته بودن و آسیب زده بودن . و بهم گفتن فن اورجینال برای کارت گرافیک انداختن .
    به نظر شما مشکل از کجاست ؟ فرسوده شده ؟
    شرمنده طولانی شد خواستم کامل توضیح بدم .
    ممنون از همگی .

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام به همه امیدوارم که سالم و سلامت باشید .
    من چند وقته که با یه مشکلی روبرو شدم .
    یه سری گیم هایی بودن که من یادم میاد دقیقا همینارو قبلا برادرم با گرافیک بالا خیلی روان و با FPS 40 به بالا بازی میکرد اما حالا من .
    وقتی همون گیم رو ریختم دیدم FPS 5 هست . در پایین تنظیمات گرافیک با رزولوشن 400 - 600 هم fps بالاتر از 25 نمیره و این خیلی برام عجیبه چون این بازی ها رو سیستم های ضعیف تر اجرا میشه . من درایورش رو هم آپدیت کردم و فرقی نکرد.
    درود

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید (روش آنلاین)

در تنظیمات بازی های موردنظر در قسمت گرافیک (یا Quality و یا Display) گزینه V-Sync را روشن کنید

رانتایم های موردنیاز سیستم را نصب کنید (آموزش در پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    بلند آسمان جایگاه من است

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل در کارت گرافیکم دارم اول اینکه درایور کارت گرافیکم پیدا نمیشه دوم اینکه تو هارد قبلیم هروقت ویندوز عوض میکردم از راه اپدیت ویندوز آپدیت میشد حالا هاردم سوخته و هارد جدید گذاشتم این پیغام میده موقع روشن کردن سیستم
    NO AMD graphics driver is installed or the AMD driver is not functioning properly please installed the AMD driver appropriate for your AMD hardware
    یه سوال داشتم آیا میشود مدل های کارت گرافیک سوییچ کرد؟ مدل کارت گرافیکم AMD-HD 6300Mهستش میخام با 6330یا شماره های بالاترش سوییچ کنم ایا امکان پذیره؟

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل در کارت گرافیکم دارم اول اینکه درایور کارت گرافیکم پیدا نمیشه دوم اینکه تو هارد قبلیم هروقت ویندوز عوض میکردم از راه اپدیت ویندوز آپدیت میشد حالا هاردم سوخته و هارد جدید گذاشتم این پیغام میده موقع روشن کردن سیستم
    NO AMD graphics driver is installed or the AMD driver is not functioning properly please installed the AMD driver appropriate for your AMD hardware
    یه سوال داشتم آیا میشود مدل های کارت گرافیک سوییچ کرد؟ مدل کارت گرافیکم AMD-HD 6300Mهستش میخام با 6330یا شماره های بالاترش سوییچ کنم ایا امکان پذیره؟
    درود

بعد از نصب مجدد ویندوز، ب Device manager مراجعه کرده و درایور گرافیک و درایور های دیگر را از آنجا آپدیت کنید (روش آنلاین)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    بلند آسمان جایگاه من است

پيش فرض

درود

بعد از نصب مجدد ویندوز، ب Device manager مراجعه کرده و درایور گرافیک و درایور های دیگر را از آنجا آپدیت کنید (روش آنلاین)

آیا میتونم نسخه های دیگه که بالاتر و بروز هستند رو سوییچ کنم یا غیر ممکنه؟ در ضمن لبتاب HP دارم و درایور هایش مال 2010 هستش و برای ویندوز 7 داره
    Last edited by igi1382; 29-08-2020 at 12:34.

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

آیا میتونم نسخه های دیگه که بالاتر و بروز هستند رو سوییچ کنم یا غیر ممکنه؟ در ضمن لبتاب HP دارم و درایور هایش مال 2010 هستش و برای ویندوز 7 داره
    درود

در صورتی ک درایور غیر مچ برای سیستم نصب شود میتواند آسیب های نرم افزاری و سخت افزاری ب آن وارد کند.زیرا درایور جدید با قطعه قدیمی سیستم، سازگاری ندارد؛ در Device Manager خود ویندوز، درایور تمام مچ با سیستم پیدا، دانلود و نصب میشود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •