تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: تجربه مصرف آنتی بیوتیک کو-آموکسی کلاو / کمک

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض تجربه مصرف آنتی بیوتیک کو-آموکسی کلاو / کمک

سلام دوستان
    اینجا کسانی هستند که تا به حال بنا به تشخیص دکتر قرص کوآموکسی کلاو ۶۲۵ مصرف کرده باشند؟
    من بخاطر جراحی دندون عقل نهفته دکتر بهم این قرصو داد چند روزه دارم مصرف میکنم ولی مشکلات عجیبی برام پیش اومده! اسهال، بی حالی و سنگینی سر، همش دوست دارم بیافتم و بخوابم ، بی حوصلگی شدید ، و بدتر اینکه دو‌روز اول بشدت بدنم کم اب و خشک بود کاملا میتونستم احساس کنم!
    کسی تا به حال مصرف داشته و ایا این عوارضو داشته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

دارویی که دندان پزشک تجویز میکنه رو با احتیاط مصرف کنید
    مورد دیدم آقای دندانپزش برای همسرش دارو تحویز کرده منجر به خونریزی معده شده
    با پزشک عمومی مشورت کنید حتما

4. 5 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دارویی که دندان پزشک تجویز میکنه رو با احتیاط مصرف کنید
    مورد دیدم آقای دندانپزش برای همسرش دارو تحویز کرده منجر به خونریزی معده شده
    با پزشک عمومی مشورت کنید حتما
    ممنونم
    با پزشک متخصص داخلی مشورت کردم چون مشکل معده و کبد هم داشتم راهنماییم کرد که چجوری بخورم
    ولی این بیحالی و سنگینی سر واقعا داره اذیتم میکنه! فقط تا تونستم همراهش دارم اب میخورم و در طول روزم مرتب میخورم!
    چون با هرکی صحبت میکنم که جراحی دندون عقل نهفته داشتند گفتن ما اموکسی سیلین خوردیم و مشکلی نداشتیم سه چهار روزه هم برگشتیم سر کار و‌ زندگیمون! ولی من از روزی که این انتی بیوتیکو شروع کردم این داستانا شروع شد!

6. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنونم
    با پزشک متخصص داخلی مشورت کردم چون مشکل معده و کبد هم داشتم راهنماییم کرد که چجوری بخورم
    ولی این بیحالی و سنگینی سر واقعا داره اذیتم میکنه! فقط تا تونستم همراهش دارم اب میخورم و در طول روزم مرتب میخورم!
    چون با هرکی صحبت میکنم که جراحی دندون عقل نهفته داشتند گفتن ما اموکسی سیلین خوردیم و مشکلی نداشتیم سه چهار روزه هم برگشتیم سر کار و‌ زندگیمون! ولی من از روزی که این انتی بیوتیکو شروع کردم این داستانا شروع شد!

ما چند مدل آنتی بیوتیک داریم، ممکنه بدن شما نسبت به یک مدل از اون واکنش بیشتری نشون بده، منم وقتی یک مدت حدود بیست روزه از کو-آموکسی کلاو استفاده کردم مشکلات معده واسم پیش اومد و بدنم بهش واکنش خوبی نشون نداد، هرچند به علت دیگه ای ازش استفاده کردم و دوره استفاده هم همین مدت بود خوشبختانه.
    آموکسی سلین همون کار رو انجام میده، مخصوصا برای دندان، من دوتا از دندان های عقلم با جراحی خیلی سنگین و واقعا اذیت کننده در اومد، (اون دوتای دیگه راحت کشیده شد)، کارهای دندان پزشکی دیگه هم خیلی انجام دادم و مصرف سه روزه آموکسی سلین کاملا به خوبی در زمانی که عفونت وجود داشته، التهاب و عفونت را بسیار کم کرده و دندانپزشک تونسته کار خودش رو انجام بده.

بطور کلی خواستم بگم شما مجبور نیستی از کو-آموکسی کلاو استفاده کنی اگه بدنت بهش واکنش زیادی نشون میده و میتونی بجاش آموکسی سلین استفاده کنی، فقط در شرایطی که بدون دلیل و به مقدار زیاد بدون تجویز و اونم نامنظم، آموکسی سلین را در طول زندگی استفاده کرده باشید و باکتری های بدنتون نسبت بهش مقاوم شده باشن و دارو روی شما اثر نکنه هست که مجبور هستید از نوع آنتی بیوتیک دیگه ای استفاده کنید.

با شکم خالی، آنتی بیوتیک مصرف نکنید، تنها چیز فوق العاده مهم در مصرف آنتی بیوتیک زمان بندی دقیق، زمان مصرف هر وعده هست.

8. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ما چند مدل آنتی بیوتیک داریم، ممکنه بدن شما نسبت به یک مدل از اون واکنش بیشتری نشون بده، منم وقتی یک مدت حدود بیست روزه از کو-آموکسی کلاو استفاده کردم مشکلات معده واسم پیش اومد و بدنم بهش واکنش خوبی نشون نداد، هرچند به علت دیگه ای ازش استفاده کردم و دوره استفاده هم همین مدت بود خوشبختانه.
    آموکسی سلین همون کار رو انجام میده، مخصوصا برای دندان، من دوتا از دندان های عقلم با جراحی خیلی سنگین و واقعا اذیت کننده در اومد، (اون دوتای دیگه راحت کشیده شد)، کارهای دندان پزشکی دیگه هم خیلی انجام دادم و مصرف سه روزه آموکسی سلین کاملا به خوبی در زمانی که عفونت وجود داشته، التهاب و عفونت را بسیار کم کرده و دندانپزشک تونسته کار خودش رو انجام بده.

بطور کلی خواستم بگم شما مجبور نیستی از کو-آموکسی کلاو استفاده کنی اگه بدنت بهش واکنش زیادی نشون میده و میتونی بجاش آموکسی سلین استفاده کنی، فقط در شرایطی که بدون دلیل و به مقدار زیاد بدون تجویز و اونم نامنظم، آموکسی سلین را در طول زندگی استفاده کرده باشید و باکتری های بدنتون نسبت بهش مقاوم شده باشن و دارو روی شما اثر نکنه هست که مجبور هستید از نوع آنتی بیوتیک دیگه ای استفاده کنید.

با شکم خالی، آنتی بیوتیک مصرف نکنید، تنها چیز فوق العاده مهم در مصرف آنتی بیوتیک زمان بندی دقیق، زمان مصرف هر وعده هست.
    مرسی از این توضیحات خوبتون! نه خداروشکر مصرف خودسرانه آموکسی سیلین ندارم و برام عجیبه که همین دندونپزشک پارسال زمستون برای درمان ریشه و پر کردن بهم آموکسی سیلین داد ولی هفته پیش برای جراحی دندون عقل این کو-آموکسی کلاو رو! دوره ی مصرفم هفت روزه ست و امروزم میرم پیشش برای معاینه، حتما باهاش مطرح میکنم چون واقعا داره اذیتم میکنه بخصوص اینکه من مشکل رفلاکس معده و کمی تنگی نفس داشتم قبلا و این مشکل رو انگار این قرصه بیشتر کرده قشنگ احساس میکنم!
    واقعا تجربه بدی از کو-آموکسی کلاو داشتم

10. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دارو رو همراه آب فراوان و طی روز مایعات زیاد مصرف کنین کمک به کاهش عوارض جانبی میکنه الان چند روزه و چند تا خوردی ؟/

12. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دارو رو همراه آب فراوان و طی روز مایعات زیاد مصرف کنین کمک به کاهش عوارض جانبی میکنه الان چند روزه و چند تا خوردی ؟/
    ممنونم برای راهنمایی
    والا حدود ۶ روز ، هر ۸ ساعت! از روز دوم که عوارضش رو بشدت احساس کردم مصرف اب رو بردم بالا، دیروزم با دکتر مشورت کردم و دیگه تمومش کردم! اما هنوز اثراتش رو‌ روی کبد دارم حس میکنم چون از ماه پیش با مشکلات کبدی رو برو شدم و داشتم خوب میشدم که این هفته بخاطر انتی بیوتیک (و سمی کردن مقداری از کبد) باز اون مشکلات کبدیم یکم عود کرده! ولی علائم عوارض انتی بیوتیک رفع شد
    فقط می تونم بگم بدترین و مزخرف ترین تجربه ی من از کو-آموکسی کلاو۶۲۵ بود و تا عمر دارم دیگه نمیذارم هیچ دکتری اینو تجویز کنه

14. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام دوستان
    اینجا کسانی هستند که تا به حال بنا به تشخیص دکتر قرص کوآموکسی کلاو ۶۲۵ مصرف کرده باشند؟
    من بخاطر جراحی دندون عقل نهفته دکتر بهم این قرصو داد چند روزه دارم مصرف میکنم ولی مشکلات عجیبی برام پیش اومده! اسهال، بی حالی و سنگینی سر، همش دوست دارم بیافتم و بخوابم ، بی حوصلگی شدید ، و بدتر اینکه دو‌روز اول بشدت بدنم کم اب و خشک بود کاملا میتونستم احساس کنم!
    کسی تا به حال مصرف داشته و ایا این عوارضو داشته؟

بله دوست عزیز این علایم عادی هست و البته شما باید سر ساعت و دوز مصرفی رو دقیق مصرف کنین فکر کنم هر 8 ساعت درسته یا 6

واین قرص که انتی بیوتیک خیلی قویی هم هست بیشتر برای جراحی و خشک شدن چرک هست.....فقط زیاد روش اب بخور عزیز////

راستی اون اوایل اسفند که بنده به کرنا مبتلا شده بودم تو بیمارستان به همه مریض ها این قرص رو میدادن فکر میکردن بیماری میکروبی هست

16. این کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله دوست عزیز این علایم عادی هست و البته شما باید سر ساعت و دوز مصرفی رو دقیق مصرف کنین فکر کنم هر 8 ساعت درسته یا 6

واین قرص که انتی بیوتیک خیلی قویی هم هست بیشتر برای جراحی و خشک شدن چرک هست.....فقط زیاد روش اب بخور عزیز////

راستی اون اوایل اسفند که بنده به کرنا مبتلا شده بودم تو بیمارستان به همه مریض ها این قرص رو میدادن فکر میکردن بیماری میکروبی هست
    بله منم جراحی لثه کردم، دندون عقلم کاملا افقی نهفته داخل لثه بود و دکتر مجبور به جراحی و شکافتن لثه شد، احتمالا برا همین این قرص و این دوز رو داد! روز اول نمی دونستم خیلی کم آب میخوردم با قرص ها! ولی روز دوم که علائم بشدت نمود پیدا کرد و کمی سرچ زدم دیدم همه توصیه کردن آب زیاد و مایعات زیاد باید خورد همراه و بعد از قرص. منم دیگه تقریبا روزی ۳ لیتر آب میخوردم، خداروشکر دوره ش گذشت ولی واقعا بیچارم کرد و تجربه خیلی بدی بود

18. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

بله منم جراحی لثه کردم، دندون عقلم کاملا افقی نهفته داخل لثه بود و دکتر مجبور به جراحی و شکافتن لثه شد، احتمالا برا همین این قرص و این دوز رو داد! روز اول نمی دونستم خیلی کم آب میخوردم با قرص ها! ولی روز دوم که علائم بشدت نمود پیدا کرد و کمی سرچ زدم دیدم همه توصیه کردن آب زیاد و مایعات زیاد باید خورد همراه و بعد از قرص. منم دیگه تقریبا روزی ۳ لیتر آب میخوردم، خداروشکر دوره ش گذشت ولی واقعا بیچارم کرد و تجربه خیلی بدی بود

آب زیاد نخورید گفتیم فقط مصرف رو بیشتر کنین اذیت میشین اینطوری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •