تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هنگ کردن هارد دیسک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض هنگ کردن هارد دیسک

سلام
    متاسفانه لپتاپ من بعد از آپدیت به ورژن 2004 ویندوز 10 دچار مشکلات زیادی شده بود که موفق شدم بیشترشون رو مرتفع کنم ( مثلا مشکلات بوجود آمده در کارت صوتی و ... )
    اما یکی از این مشکلات رو تحت هیچ شرایطی نتونستم حل کنم ، حتی در انجمن سایت مایکروساغت هم مطرحش کردم ولی راه حل های اون ها هم کمکم نکرد .
    این مشکل من :
    زمانی که لپتاپ رو روشن می کنم همه چیز عادی و عالی کار می کنه ؛ اما زمانی که برای چند دقیقه ترکش می کنم ( بدون خاموش کردن لپتاپ یا قرار دادنش در حالت sleep ) لپتاپ هنگ می کنه ، به این شکل که فقط نشان گر موس کار می کنه و بقیه چیز ها مثل منو ها و برنام ها باز نمیشن . زمانی که در این شرایط به صدای هارد دیسک گوش می دهم ، متوجه می شم صدای هارد ریتم داره و تکرار میشه ، انگار هارد هنگ کرده و گیر کرده ، یا قفل شده .
    هیچ جور لپتاپ درست نمیشه مگر اینگه باتری رو خارج کنم یا هارد شات دان کنم ، البته بعضی وقت ها هارد دیسک دوباره به حالت اولش بر میگرده و مشکل حل میشه .
    من اطمینان دارم که این مشکل بعد از این آپدین بوجود آمده و علتش مشکل هارد .
    خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید .

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    متاسفانه لپتاپ من بعد از آپدیت به ورژن 2004 ویندوز 10 دچار مشکلات زیادی شده بود که موفق شدم بیشترشون رو مرتفع کنم ( مثلا مشکلات بوجود آمده در کارت صوتی و ... )
    اما یکی از این مشکلات رو تحت هیچ شرایطی نتونستم حل کنم ، حتی در انجمن سایت مایکروساغت هم مطرحش کردم ولی راه حل های اون ها هم کمکم نکرد .
    این مشکل من :
    زمانی که لپتاپ رو روشن می کنم همه چیز عادی و عالی کار می کنه ؛ اما زمانی که برای چند دقیقه ترکش می کنم ( بدون خاموش کردن لپتاپ یا قرار دادنش در حالت sleep ) لپتاپ هنگ می کنه.
    درود

کاربران بسیار زیادی از جمله بنده بودند ک با آپدیت کردن ب ورژن 2004 دچار مشکلات زیادی شدند(دلیل اش هم فرق داشتن کد ها و رانینگ کد های نسخه فعلی با نسخه جدید (ورژن 2004) هستش).ویندوز را باید ب صورت Clean install نصب کنید.(در این صورت مشکلی وجود نخواهد داشت)

در صورتی ک بعد از نصب مجدد ویندوز ب صورت Clean install باز هم هارد مشکل داشت پیشنهاد میکنم از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید و سپس هارد را LLF (فرمت سطح پایین/Low Level Format) کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد اعلام کنید تا راه حل های دیگر معرفی شوند

Last edited by CORTANA; 16-07-2020 at 02:15.

3. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

این مشکل ممکنه از کانفیلیکت درایو ها باشه نه هارد شما داخل حالت safe mode بشید ببینید این هنگی رو دارین !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام ؛ چطور باید مشکل کانفلیکت های درایور رو حل کنم

- - - Updated - - -

خیلی ممنون از کمکتون ؛ باید امتحانش کنم ، نتیجه رو میگم .

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام ؛ چطور باید مشکل کانفلیکت های درایور رو حل کنم

- - - Updated - - -

خیلی ممنون از کمکتون ؛ باید امتحانش کنم ، نتیجه رو میگم .
    سلام
    منم 1 ماه پیش این مشکل برام به وجود آمده بود که با نصب مجدد ویندوز هم درست نمیشد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این تاپیک رو بخون مشکلت حل میشه .
    هارد من موقعی که میخواست هنگ کنه یه خرت ریتیمیک میداد و بعد چراغ هارد خاموش میشد و سیستم به حالت فریز میرفت (موس کار میکرد چراغ های کیبرد هم روشن و خاموش میشد . )
    3 دقیقه بعداز تق هارد که میگذشت سیستم دوباره راه میوفتاد ولی بعداز 5 دقیقه دوباره همین مشکل پیش میومد . اینم بگم بگیر نگیر داشت همیشه این مشکل نبود یک روز خوب کار میکرد یک روز خیلی بد .
    من سیستمم رو ویروس کشی کردم و در آخر هم ویندوز رو عوض کردم و هارد رو باز کردم و کانکتور هاش رو با مسواک و اسپری استپر شور ماشین تمیر کردم و زدم خداروشکر درست شد.
    موفق باشید.

7. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •