تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: افت سرعت پس از نصب آپدیت ویندوز 10

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

14 افت سرعت پس از نصب آپدیت ویندوز 10

سلام دوستان
    من حدود 10 روزه ویندوز 10 نصب کردم برای من تقریبا هیچ مشکلی نداشت تا اینکه امروز به طور خود کار بدون اینکه من بخوام رستارت شد و نوشت کامپیوتر شما در حال آپدیت است بعد یه مدت و چند بار ریستارت شدن ویندوز بالا اومد اما متاسفانه سرعتش نسبت به قبل خیلی پایین آمده حالا پرسش های من:
    1.من باید چی کار کنم تا سرعتم به حالت قبل برگرده؟
    2.اگر در پرسش اول امکان بازگشت وجود نداره آیا با نصب دوباره ویندوز 10 دوباره آپدیت میشه یا راهی است جلوی آپدیت خودکار رو گرفت؟
    در ضمن من ویندوز 10 شرکت گردو ساخت تاریخ 11/12/1394 رو نصب کرده ام

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من حدود 10 روزه ویندوز 10 نصب کردم برای من تقریبا هیچ مشکلی نداشت تا اینکه امروز به طور خود کار بدون اینکه من بخوام رستارت شد و نوشت کامپیوتر شما در حال آپدیت است بعد یه مدت و چند بار ریستارت شدن ویندوز بالا اومد اما متاسفانه سرعتش نسبت به قبل خیلی پایین آمده حالا پرسش های من:
    2.اگر در پرسش اول امکان بازگشت وجود نداره آیا با نصب دوباره ویندوز 10 دوباره آپدیت میشه یا راهی است جلوی آپدیت خودکار رو گرفت؟
    سیستمم هم 2 گیگ رم روش نصبه(کیس استوک hp(

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سیستمم هم 2 گیگ رم روش نصبه(کیس استوک hp(
    کجای کاری ؟ ویندوز 10 نسخه 64 بیت بیلد 1909 ریختم به قدری رم رو اشغال میکرد که مجور شدم به بیلد 1607 برگردم .
    درضمن من با 4 گیگ رم توی بیلد 1909 رمم همیشه 36% پر بود درحالی که توی بیلد 1607 کلا 24% اشغال میکرد.
    نسخه های جدیدش بد شده خیلیم بد شده .

4. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

کجای کاری ؟ ویندوز 10 نسخه 64 بیت بیلد 1909 ریختم به قدری رم رو اشغال میکرد که مجور شدم به بیلد 1607 برگردم .
    درضمن من با 4 گیگ رم توی بیلد 1909 رمم همیشه 36% پر بود درحالی که توی بیلد 1607 کلا 24% اشغال میکرد.
    نسخه های جدیدش بد شده خیلیم بد شده .
    ممنون از اینکه پاسخ دادید
    منظورتون این هست که سیستمم ضعیف است؟؟ولی قبل از نصب آپدیت سرعتش حتی از ویندوز 7 هم بیشتر بود. البته من ویندوز 32 بیتی نصب کرده ام

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان یه سئوال:
    اگه بعد از نصب ویندوز فورا آپدیت خود کار ویندوز10 رو غیر فعال کرد دیگه آپدیت نمی شود؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

دوستان یه سئوال:
    اگه بعد از نصب ویندوز فورا آپدیت خود کار ویندوز10 رو غیر فعال کرد دیگه آپدیت نمی شود؟
    سلام
    اگر از داخل سرویس غیر فعال کنید آپدیت نمیشه.
    موفق باشید.

8. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان یه سئوال:
    ویندوز رو بهتره Windows.10.LTSC.1809.17763.1294 بنصبی و بخاطر رم هم 32 بیت نصب کن ( از سافت 98 دانلود کنی بهتره)
    اگه هم حذفیاتش رو لازم داری وین 10 اینترپرایزش رو نصب کن بیلد 1809 بهتره گرچه برای قبلی هم روشی هس که اپها رو اضافه کرد
    برای جلوگیری آپدیت هم Windows.Update.Blocker.1.5 از قسمت منو برو سرویس لیست آپشن و همه رو غیر فعال کن و تیک محافظت از تنظیمات هم بزن
    ضمنا تا جاییکه که امکان داره خودت دانلود کنی نرم افزارها رو بهتره سمت خرید این پکها هم نرو
    البته این موارد نظر شخصی و تجربی هس - شاید دیگران نظر دیگه داشته باشن

10. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان
    درود

در صورتی ک از آپدیت ویندوز 10 روز نگذشته باشد میتوانید ب نسخه قبلی برگردید

محتوای مخفی: روش بازگشت ب نسخه قبلی ویندوز 10 
    ب تنظیمات ویندوز (Windows Setting) مراجعه کنید و بر روی Update & Security کلیک کنید و در بخش Recovery بر روی Go back to previous version of Windows 10 کلیک کنید.سپس باید دلیل بازگشت خود ب نسخه قبلی را ذکر کنید و OK کنید

در صورتی ک از آپدیت ویندوز بیشتر از 10 روز گذشته باشد نمیتوانید ب نسخه قبلی برگردید و برای آن باید ویندوز موردنظر را ب صورت Clean install نصب کنید

ویندوز پیشنهادی:Windows 10 Home LTSC

12. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •