تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: آیا الان درست هست که برم سکه بخرم؟ (برای نگه داشتن سرمایه و نه برای دلالی)

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 آیا الان درست هست که برم سکه بخرم؟ (برای نگه داشتن سرمایه و نه برای دلالی)

سلام

من حدود 100 میلیون پول دارم و می خوام این رو با ارزش فعلی نگه دارم و اجازه ندم بیشتر از این بی ارزش تر شود.با این سقوط آزاد ارزش پول و تورم افسار گسیخته نمی دونم برم بزارم بانک سپرده کنم سود بگیرم که ضرر هست و یا برم سکه طلا بخرم. الان که سکه رسیده به مرز 9 میلیون نمی دونم کار درستی هست برم بخرم یا نه؟ هر چند همیشه در این کشور همه چیز گران می شود و برگشت قیمت و ارزش به ندرت و کمی اتفاق می افتد؛ اما می ترسم همه پولم رو سکه بخرم و بعد از چند ماه یا یکسال افت قیمت طلا بوجود بیاد و برسه مثلا 7 میلیون یا در همین حد بمونه و بعد ضرر کنم. این کار را برای جلوگیری از ضرر از دست رفتن سرمایه و پولم می کنم و قصدم دلال بازی و خرید و فروش و از این کارها نیست که بلد نیستم و متنفرم. در ضمن نمی دونم از کجا باید سکه خرید کنم که سرم کلاه نره. آیا صرافی ها معتبر هستند یا باید از بانک خرید کنم؟ هر نوع کمک و مشاوره ای که می دانید بفرمائید لطفا.

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام ۹ رو هم رد کرده. دیگه ترمز همه چیز بریده.
    از یه جایی به بعد دیگه مردم هم بیخیال میشن ....
    صرافی های مطمئن و طلا فروشی های مطمئن میتونید برید خرید کنید.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

3. 2 کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام

من حدود 100 میلیون پول دارم و می خوام این رو با ارزش فعلی نگه دارم و اجازه ندم بیشتر از این بی ارزش تر شود.با این سقوط آزاد ارزش پول و تورم افسار گسیخته نمی دونم برم بزارم بانک سپرده کنم سود بگیرم که ضرر هست و یا برم سکه طلا بخرم. الان که سکه رسیده به مرز 9 میلیون نمی دونم کار درستی هست برم بخرم یا نه؟ هر چند همیشه در این کشور همه چیز گران می شود و برگشت قیمت و ارزش به ندرت و کمی اتفاق می افتد؛ اما می ترسم همه پولم رو سکه بخرم و بعد از چند ماه یا یکسال افت قیمت طلا بوجود بیاد و برسه مثلا 7 میلیون یا در همین حد بمونه و بعد ضرر کنم. این کار را برای جلوگیری از ضرر از دست رفتن سرمایه و پولم می کنم و قصدم دلال بازی و خرید و فروش و از این کارها نیست که بلد نیستم و متنفرم. در ضمن نمی دونم از کجا باید سکه خرید کنم که سرم کلاه نره. آیا صرافی ها معتبر هستند یا باید از بانک خرید کنم؟ هر نوع کمک و مشاوره ای که می دانید بفرمائید لطفا.

ممنون
    ارز میتونی از صرافی های میرداماد تهیه کنی ( من پارسال میرداماد خریدم همراه با فاکتور و مهر )

سکه هم باید بری سبزه میدون

5. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

از من میشنوی نخر. چون نهایت میخواهی چقدر سود کنی؟ مگه سکه تا کجا جا داره؟ فوقش به نزدیک 10 میلیون برسه و دوباره یه مقدار میاد پایین. فکر کن شاید چیزهای بهتری واسه خرید و سرمایه گذاری هم باشه

تو زمینه بیت کوین اگه مهارت داری نصفش رو بیت کوین بخر. البته اگه مهارت نداری سمتش نرو.

7. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

از من میشنوی نخر. چون نهایت میخواهی چقدر سود کنی؟ مگه سکه تا کجا جا داره؟ فوقش به نزدیک 10 میلیون برسه و دوباره یه مقدار میاد پایین. فکر کن شاید چیزهای بهتری واسه خرید و سرمایه گذاری هم باشه

تو زمینه بیت کوین اگه مهارت داری نصفش رو بیت کوین بخر. البته اگه مهارت نداری سمتش نرو.
    منم تا حدودی مثل شما درباره افزایش قیمت سکه فکر می کنم و درسته مملکت رو هواست و تو یه روز ممکنه تا 500 هزار تومان افزایش قیمت سکه و طلا دیده بشه ولی فکر نمی کنم اونقدر بره بالا که اگر الان کسی سکه 9/200 بخره بعد سه چهار ماه بفروشه سرمایش دو برابر بشه. البته باز هم هیچ بعید نیست. چون قبل از عید سکه بود 4 و خورده ای و الان بیش از دو برابر شده. دلار هم همین وضعه. مهارتی در بیت کوین ندارم و مایل هم نیستم روی پول دیجیتال سرمایه گذاری کنم. فکر کنم آخرش باید برم بانک سپرده کنم و نهایتش 19 درصد به اصطلاح سود هست بگیرم.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه هیچ استفاده ای از پولت نداری و میخوای سکه بگیری و تا 6 ماه، یک سال نگه داری برو بخر
    ولی اگه سکه رو گرفتی از فرداش میری سایت و قیمت نگاه میکنی که نگیر

10. 4 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

منم تا حدودی مثل شما درباره افزایش قیمت سکه فکر می کنم و درسته مملکت رو هواست و تو یه روز ممکنه تا 500 هزار تومان افزایش قیمت سکه و طلا دیده بشه ولی فکر نمی کنم اونقدر بره بالا که اگر الان کسی سکه 9/200 بخره بعد سه چهار ماه بفروشه سرمایش دو برابر بشه. البته باز هم هیچ بعید نیست. چون قبل از عید سکه بود 4 و خورده ای و الان بیش از دو برابر شده. دلار هم همین وضعه. مهارتی در بیت کوین ندارم و مایل هم نیستم روی پول دیجیتال سرمایه گذاری کنم. فکر کنم آخرش باید برم بانک سپرده کنم و نهایتش 19 درصد به اصطلاح سود هست بگیرم.
    بورس رو هم میخواهی امتحان کن یه چند روز تحقیق کن ببین چطوریه شاید خوشت اومد حرفه ای شدی توش من خودم وقتی پدرم گفت اون چند میلیون سهامم شده 150 میلیون باورم نمیشد بورس بتونه اینجوری سود داشته باشه. البته شمشیر دولبه است با مهارت کافی باید واردش بشی.

12. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام

ممنون
    سلام.
    سکه رو می‌تونید از طلافروشی‌ها بخرید. تو شهر ما پاساژ طلافروش‌ها وجود داره که چندتا مغازه هم هست که فقط سکه می‌فروشن. توجه کن که سکه وکیوم شده بخری و تاریخ روی سکه 1386 باشه (این آخرین سالی هست که سکه ضرب شده و طرح جدید به حساب میاد).
    پیشنهاد من اینه که «ربع سکه» بخری، چون خرید و فروشش راحتتره، ولی سکه کامل چون گرونتره سخت تر فروش میره.
    هیچ وقت در زمان نوسانات، خرید نکن. چون همون طور که خودت هم گفتی، ممکنه چند روز افزایشی باشه، ولی ممکنه ریزش ناگهانی هم داشته باشه. برای همین هروقت دیدی بازار برای چند هفته ثابت شد (یا نوسان‌های خیلی جزئی تو این مدت داشت)، اون وقت زمان خوبی برای خریده.
    پیشنهاد میکنم تمام سرمایه‌ات رو یکجا خرید نکنی. چون ریسکش خیلی زیاده. خورد خورد خرید کن. مثلاً میتونی ماهی یکبار یا فصلی یکبار خرید کنی.
    تمام طلافروشی‌ها یک قیمت ثابت برای خرید، و یک قیمت ثابت برای فروش دارن که روی تابلوشون نشون میده (یا همون ال‌سی‌دی توی مغازه‌شون). در مورد ریع سکه میدونم که اختلاف قیمت خرید و فروش، 50 هزارتومنه.
    موقع خرید میتونی تخفیف هم بگیری.
    قیمت ها رو از اینجا چک کن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

درست و غلط نداره . بخر !

تا ایران ایرانه و امریکا امریکاست ، وضعیت همینه یعنی همه چی گرون میشه چه سکه باشه چه دلار چه سوسیس کالباس .

تو امریکا هم دولت سکه طلا و نقره ضرب میکنه و میفروشه بهش میگن mint ولی خب اونجا راه های دیگه هم برای کسب درآمد هست تو ایران هر چی که به زیر شکم بند باشه راه درآمده مثل سکه مهر و دلار برای ماه عسل .

البته خب ممکنه دهه 60 و 70 و 80 ازدواج کردن تموم شد رفت این وضعیت فرق کنه .

16. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •