تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: عقیم سازی مسلمانان ایغوور !!!!

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

یه کاربر هست به نام ژیان . کاش بیاد و نظرش رو در مورد این موضوع بگه
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان پیداش میشه . اژدها رو بیدار کردید

2. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

به نظر من مسائل داخلی کشورها و سرزمین ها فقط به دولت و مردم همون سرزمین مربوط میشه و سرزمین های دیگه حق دخالت ندارن چون دخالت کشورها تو کار همدیگه جز جنگ و درگیری چیزی توش نیست.

البته حرکت غیر انسانی هستش اما به سرزمین های دیگه مربوط نمیشه

4. 3 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

به نظر من مسائل داخلی کشورها و سرزمین ها فقط به دولت و مردم همون سرزمین مربوط میشه و سرزمین های دیگه حق دخالت ندارن چون دخالت کشورها تو کار همدیگه جز جنگ و درگیری چیزی توش نیست.

البته حرکت غیر انسانی هستش اما به سرزمین های دیگه مربوط نمیشه
    دقیقا مانند فلسطین لبنان یمن عراق ونزوئلا ، موریتانی و نیجر و .....

اما از لحاظ انسانی که آدم دلش درد میگیره مانند بعضی ها که از مرگ جورج فلوید تبهکار قلبشان به درد آمده نمیتونه از فجایع کثیف نسبت به این همه انسان و نسل کشی شان چشم پوشی کنه.

سازمان ملل و ایالات متحده و بسیاری از کشورهای انسان دوست دنیا اجازه این کار نباید بدهند.
    کشورهایی که مانند ایران و چین که ارزش انسان و شهروند توی این کشورها پایین هستند باید به سرجامی برسند.

6. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دقیقا مانند فلسطین لبنان یمن عراق ونزوئلا ، موریتانی و نیجر و .....

اما از لحاظ انسانی که آدم دلش درد میگیره مانند بعضی ها که از مرگ جورج فلوید تبهکار قلبشان به درد آمده نمیتونه از فجایع کثیف نسبت به این همه انسان و نسل کشی شان چشم پوشی کنه.

سازمان ملل و ایالات متحده و بسیاری از کشورهای انسان دوست دنیا اجازه این کار نباید بدهند.
    کشورهایی که مانند ایران و چین که ارزش انسان و شهروند توی این کشورها پایین هستند باید به سرجامی برسند.
    متوجه نشدم! روابط با کشورها فرق میکنه با دخالت تو مسائل داخلیشون. حالا ایران دوست داره با این کشورها رابطه داشته باشه بازم به خود ایران و مردمش مربوط میشه نه آمریکا.

سازمان ملل هم تا زمانی که آمریکا اینجوری چنبره زده رو دنیا هیچ ارزشی نداره چون فقط تبدیل شده به اهرمی واسه آمریکا که به کشورهای دیگه فشار وارد کنه.
    ابالات متحده انسان دوست؟ بی خیال این بحث هم فایده ای نداره تا زمانی که این کشور رو انسان دوست میدونی.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

متوجه نشدم! روابط با کشورها فرق میکنه با دخالت تو مسائل داخلیشون. حالا ایران دوست داره با این کشورها رابطه داشته باشه بازم به خود ایران و مردمش مربوط میشه نه آمریکا.

سازمان ملل هم تا زمانی که آمریکا اینجوری چنبره زده رو دنیا هیچ ارزشی نداره چون فقط تبدیل شده به اهرمی واسه آمریکا که به کشورهای دیگه فشار وارد کنه.
    ابالات متحده انسان دوست؟ بی خیال این بحث هم فایده ای نداره تا زمانی که این کشور رو انسان دوست میدونی.
    بله از قول شما که فقط با احکام ما قبل تاریخ داری زندگی میکنی همه بدند فقط تو خوبی.

چین مردم خودش و مردم هم نژاد خودش را در هونگ کونگ میکشه
    ایران هم که دیگه همه ما میدانیم. آمار مشخصه
    روسیه دیگر کشور دیکتاتوری هست که اخیرا رییس جمهورش را تا آخر عمر با رای یک روزه و شمارش انتخاب گردید است. واقعا تقلب آنجا موج میزنه چه مسخره.

مشخصه کشورهایی که بدترین وضع رو دارند دارای چه ساختاری هستند. ایران سوریه ونزوئلا گویا تا تمام مردمشان از بین نروند خرسند نمی شوند.

9. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

بله از قول شما که فقط با احکام ما قبل تاریخ داری زندگی میکنی همه بدند فقط تو خوبی.

چین مردم خودش و مردم هم نژاد خودش را در هونگ کونگ میکشه
    ایران هم که دیگه همه ما میدانیم. آمار مشخصه
    روسیه دیگر کشور دیکتاتوری هست که اخیرا رییس جمهورش را تا آخر عمر با رای یک روزه و شمارش انتخاب گردید است. واقعا تقلب آنجا موج میزنه چه مسخره.

مشخصه کشورهایی که بدترین وضع رو دارند دارای چه ساختاری هستند. ایران سوریه ونزوئلا گویا تا تمام مردمشان از بین نروند خرسند نمی شوند.
    یعنی چی با احکام ماقبل تاریخ دارم زندگی میکنم؟ اینکه یه سری چهارچوب های اخلاقی واسم خودم دارم دنبال ناموس کسی نمیرم یعنی دایناسورم؟
    البته توقع ندارم همه مثل من به زور اخلاقیات رو رعایت کنن چون میدونم بعضی ها نمیتونن و موافق تاسیس کاباره و هرزه خونه ها هستم اما هرکس اونجاها کار میکنه باید مهر فاحشگی بخوره رو شناسنامه اش و شناخته شده باشه نه اینکه یه انسان هرزه افتخار کنه به خودش و افرادی که اخلاقیات رو رعایت میکنن رو عقب افتاده و ماقبل تاریخ بدونه

مسائل چین و روسیه هم تا زمانی که داخلی باشه به تو و خارجی ها ربطی نداره خودشون میلیون ها جمعیت دارن.

کره شمالی. ایران. ونزوئلا. کوبا و سوریه و هم درسته وضعیت وخیمی دارن اما کدوم یکی از این کشورها آمریکا توش کرم نریخته؟ سالهاست آمریکا داره این کشورها رو عذاب میده اگه آمریکا دخالت نمیکرد شاید کره شمالی با همین سیستم هم دسته کمی از کره جنوبی نداشت
    دیکتاتوری تو عربستان بدترین نوع دیکتاتوری تو دنیا بوده اما آمریکا اونجا زیاد خراب کاری نکرد و می بینیم که وضعیت اقتصادی تو عربستان چقدر مناسب بوده و شهروندهاش هم همیشه جز پولدارترین شهروندهای دنیا بودن البته جدیدا آمریکا داره خرابش میکنه که مالیات ها رو افزایش دادن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

همفکرهاتون هم دارم می بینم چقدر با ادب و با شخصیت هستن. اینکه به رعایت چهارچوب های اخلاقی تو جامعه حساسم دلیلش همینه که اینجور نسل های چیپ و بی فرهنگ زیاد نشدن تو سطح جامعه چون هرچی درگیری و بدبختی و جنایته زیر سر همین شخصیت های حقیر و بد تربیت شده است. اگه این عقاید ماقبل تاریخه من اصلا ترجیح میدم همون دایناسور باشم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

به این شب عزیز انشاالله خدا همه ماشین های اسقاطی را اوراق بفرمایید

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •