تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کار کردن سیستم فقط در حالت safe mode ( احتمالا ایراد گرافیک)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض کار کردن سیستم فقط در حالت safe mode ( احتمالا ایراد گرافیک)

سلام.
    چند روزه وسط کار در ویندوز هستم که یک دفعه انگار ارتباط کارت گرافیک با مانیتور قطع میشه و با اینکه کیس روشنه و داره کار میکنه مانیتور خاموش میشه و چراغش چشمک زن میشه.
    فقط میتونم ریستارت سخت افزاری کنم ...
    بعضی وقتا هم که دوباره روشن میکنم تا لود شدن ویندوز میره ولی اخرش صفحه آبی میده ، اونجا ایراد رو یه فایلی میگیره که اولش nvdl داشت. مشخصه برای درایور گرافیکه ...
    این چند ماه اخیر هم هر از گاهی یه لحظه مانیتور خاموش روشن میشد ، بعد یک پیامی میومد که دیسپلی شما فلان شد و برگردونده شد.

ولی وقتی سیستم رو در حالت safe mode میبرم یک روز هم کامل بدون مشکل کار میکنه. با اینکه سیستم گرافیک دیگه یی هم نداره.

مشخصات سیستم:
    ویندوز 7 64 بیتی
    گرافیک gtx 460 (به آخرین درایوری که داشت هم بعد از این مشکلات اپدیتش کردم ولی حل نشد)
    مادربورد giga ep43

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام.
    چند روزه وسط کار در ویندوز هستم که یک دفعه انگار ارتباط کارت گرافیک با مانیتور قطع میشه و با اینکه کیس روشنه و داره کار میکنه مانیتور خاموش میشه و چراغش چشمک زن میشه.
    فقط میتونم ریستارت سخت افزاری کنم ...
    بعضی وقتا هم که دوباره روشن میکنم تا لود شدن ویندوز میره ولی اخرش صفحه آبی میده ، اونجا ایراد رو یه فایلی میگیره که اولش nvdl داشت. مشخصه برای درایور گرافیکه ...
    این چند ماه اخیر هم هر از گاهی یه لحظه مانیتور خاموش روشن میشد ، بعد یک پیامی میومد که دیسپلی شما فلان شد و برگردونده شد.

ولی وقتی سیستم رو در حالت safe mode میبرم یک روز هم کامل بدون مشکل کار میکنه. با اینکه سیستم گرافیک دیگه یی هم نداره.

مشخصات سیستم:
    ویندوز 7 64 بیتی
    گرافیک gtx 460 (به آخرین درایوری که داشت هم بعد از این مشکلات اپدیتش کردم ولی حل نشد)
    مادربورد giga ep43
    سلام
    یه سوال درایور کارت گرافیکتون رو از خود سایت انویدیا دانلود و بروزرسانی کردید یا با برنام ههایی مثل driver pack soloution?

3. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام.
    فقط میتونم ریستارت سخت افزاری کنم
    درود

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید

از محکم بودن پیچ ها و پین های کارت گرافیک اطمینان حاصل کنید

5. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    یه سوال درایور کارت گرافیکتون رو از خود سایت انویدیا دانلود و بروزرسانی کردید یا با برنام ههایی مثل driver pack soloution?
    سلام.
    در حال حاضر که سیستم رو تازه روشن کردم ، جالبه روی رزولوشن 1600 در 1200 بالا اومده و اصلا nvidia panel تو استارتاپ لود نشده. دیوایس منجحر هم که میرم روی کارت گرافیک یه علامت زرد احتیاط هست. البته دیزیبل انبل هم کردم باز هم تو این رزولوشن بالا اومده.
    درایور رو هم از سایتهایی مثل سافت نود و هشت و غیره معمولا بروز میکنم. اخرین ورژن رو دانلود کردم برای کارت من 391.5 هستش همونو نصب کردم.

درود

درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید

از محکم بودن پیچ ها و پین های کارت گرافیک اطمینان حاصل کنید

سلام. درایور رو که گفتم از سایتی مثل سافت نود و هشت بروز کردم. اتصالات رو هم چک میکنم ممنون ...
    Last edited by essien; 30-06-2020 at 21:30.

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اتصالات رو چک کردم. نرمال بود ...
    با کابل hdmi وصل کردم. با رزولوشن 800 در 600 بالا اومد و بازم مشکلات پابرجا بود.
    با پورت dvi وصل کردم با رزولوشن 1600 در 1200 بالا اومد مثل حالت vga و باز هم در شناخت چیپ گرافیک سیستم مشکل داره.

فرق وضعیت سیستم با دیروز اینه که حداقل تو این حالتی که میاد بالا دیگه مانیتور خاموش نمیشه و مجبور به ریستارت نیستم. بخاطر این وضعیت مجبور بودم در حالت safe mode فقط کار کنم. خب الان دیگه تو سیف مود نیستم و سیستم در شناسایی گرافیک مشکل داره.

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام.
    در حال حاضر که سیستم رو تازه روشن کردم ، جالبه روی رزولوشن 1600 در 1200 بالا اومده و اصلا nvidia panel تو استارتاپ لود نشده. دیوایس منجحر هم که میرم روی کارت گرافیک یه علامت زرد احتیاط هست. البته دیزیبل انبل هم کردم باز هم تو این رزولوشن بالا اومده.
    درایور رو هم از سایتهایی مثل سافت نود و هشت و غیره معمولا بروز میکنم. اخرین ورژن رو دانلود کردم برای کارت من 391.5 هستش همونو نصب کردم.
    سلام. درایور رو که گفتم از سایتی مثل سافت نود و هشت بروز کردم. اتصالات رو هم چک میکنم ممنون ...
    درود

بنده تاکیید کردم ک:درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید

9. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

درود

بنده تاکیید کردم ک:درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید

اینکارو کردم البته قبلش درایور قبلی رو پاک نکردم ،ولی به هر حال پیام داد درایور شما به جدیدترین ورژن بروزه.

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

اینکارو کردم البته قبلش درایور قبلی رو پاک نکردم ،ولی به هر حال پیام داد درایور شما به جدیدترین ورژن بروزه.
    درود

در حالت Safe Mood وارد محیط ویندوز شوید

نام درایو C (درایوی ک ویندوز بر روی آن نصب شده است) را تغییر (Rename) بدهید

سپس ویندوز موردنظر خود را مجددا نصب کنید و بعد از ورود ب محیط ویندوز اولین کاری ک باید انجام دهید نصب درایور هاست (ک روش نصب آن ها را در پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عرض کردم)

برای اجرا بیشتر نرم افزار ها و بازی ها باید رانتایم (Runtime) های موردنیاز ویندوز را نصب کنید

پی نوشت: پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تاپیک زیر وجود دارد ک ب صورت کامل آموزش نصب ویندوز را توضیح داده است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by CORTANA; 01-07-2020 at 13:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

سلام نمی دونم مشکلتون حل شده یا نه ولی اگه حل نشده اینا رو هم انجام بدید:
    اتصالات گرافیک رو چک کنیم
    از سلامت رم کامپیوتر تون مطمئن بشید و اتصالات اون رو هم چک کنید
    خمیر سیلیکون گرافیکرو هم تعویض کنید با دقت!
    و از همه مهمتر: حواستون به کابل تصویر باشه و تمیز بودن اتصالات هم مطمئن بشید و ویندوزتون رو هم چک کنید شاید با تعویضش مشکل برطرف بشه که پیشنهاد می کنم قبلا از انجام هرکاری وین رو تعویض کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •