تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل عجیب با پورت USB

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض مشکل عجیب با پورت USB

سلام
    من یک لب تاب لنوو مدل ideapad 520 دارم. و از ماوس و کیبورد وایرلس لجیتک استفاده میکنم.
    در حالت عادی مشکلی نیست! و همه چی خیلی خوب کار میکنه!

اما وقتی که لب تاب رو با کابل HDMI به تلویزیون وصل میکنم کلا پورت usbم قطع و وصل میشه به طوریکه عملا کار باهاش غیر ممکنه!!!
    اما نکته عجیب اینه که به همین پورتی که باهاش مشکل دارم!!!! اگر کول پدم رو وصل کنم و به پورت یو اس بی کول پدم دانگل رو وصل کنم دیگه مشکلی ندارم!!!!!

1- همه درایورهام به روز هست!
    2- تنظیمات مربوط به power managment در بخش device manager رو انجام دادم و تیک مربوطه رو هم برداشتم!!!
    مسئله اینجاست که اگه مشکل از پورتم هست پس چرا در حالت عادی مشکلی ندارم و اینکه چرا وقتی کول پد رو وصل میکنم و از طریق اون دانگل رو وصل میکنم بازم مشکلی نست فقط وقتی مستقیم دانگل رو به پورت میزنم مشکل میخوره!!!
    کسی کمکی میتونه بهم بکنه؟

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام
    من یک لب تاب لنوو مدل ideapad 520 دارم. و از ماوس و کیبورد وایرلس لجیتک استفاده میکنم.
    در حالت عادی مشکلی نیست! و همه چی خیلی خوب کار میکنه
    اما وقتی که لب تاب رو با کابل HDMI به تلویزیون وصل میکنم کلا پورت usbم قطع و وصل میشه به طوریکه عملا کار باهاش غیر ممکنه!!!
    اما نکته عجیب اینه که به همین پورتی که باهاش مشکل دارم!!!! اگر کول پدم رو وصل کنم و به پورت یو اس بی کول پدم دانگل رو وصل کنم دیگه مشکلی ندارم!!!!!
    درود

در کنترل پنل (Control Panel) ب قسمت Power options برید و بر روی حالت های مختلف تست کنید

احتمال دارد این مشکل از پورت های لب تاپ باشد.برید مراکز تعمیراتی و مشکل را با اونا در میون بزارید تا شما رو راهنمایی کنند

اگه نتیجه ای حاصل نشد آخرین راه حل نصب مجدد ویندوز است (البته اگه مطمعن هستیدک مشکل سخت افزاریه (پورت های USB) ربطی ب ویندوز نداره و اگه اونا رو تعمیر کنید احتمالا مشکلتون برطرف بشه)

Last edited by CORTANA; 28-06-2020 at 14:30. دليل: کوتاه سازی نقل قول

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

درود

در کنترل پنل (Control Panel) ب قسمت Power options برید و بر روی حالت های مختلف تست کنید

احتمال دارد این مشکل از پورت های لب تاپ باشد.برید مراکز تعمیراتی و مشکل را با اونا در میون بزارید تا شما رو راهنمایی کنند

اگه نتیجه ای حاصل نشد آخرین راه حل نصب مجدد ویندوز است (البته اگه مطمعن هستیدک مشکل سخت افزاریه (پورت های USB) ربطی ب ویندوز نداره و اگه اونا رو تعمیر کنید احتمالا مشکلتون برطرف بشه)

قطعا ربطی به تعویض ویندوز نداره چون قبلا بارها عوض کردم و همیشه این مشکل هست
    اون تنظیمات مربوط به کنترل پنل هم بارها تغیر داده بودم بازم تاثیری نداشت
    بعد اینکه چطوری ممکنه مشکل از پورت باشه ولی وقتی همون پورت رو به کول پد وصل میکنم و دانگل رو به کول پد اونوقت درست کار میکنه!؟؟

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

بعد اینکه چطوری ممکنه مشکل از پورت باشه ولی وقتی همون پورت رو به کول پد وصل میکنم و دانگل رو به کول پد اونوقت درست کار میکنه!؟؟
    درود

ممکنه مشکلی در پورت ها وجود داشته بشه یا اتصالی کرده باشه

در پست شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم عرض کردم ک: ببرید مراکز تعمیراتی و خدمات رسانی کامپیوتر و مشکل رو با اونا در میون بزارید

آن ها بعد از تست کردن لب تاپ ب طور کامل شما رو راهنمایی میکنند

5. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •