تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید لپ تاپ مناسب برنامه نویسی آندروید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض راهنمایی برای خرید لپ تاپ مناسب برنامه نویسی آندروید

با سلام به دوستان
    با توجه به قیمت دلار و کالا که در حال افزایش هست میخواستم ی لپ تاپ خوب برای برنامه نویسی آندروید پیشنهاد بدین (خریدم اقساطی هست) برنامه هایی که اجرا میکنم (آندروید استودیو ، شبیه ساز ها ، ی چند تا نرم افزار مثل مرورگر و دانلود منجیر)
    همون طور که گفتم برای برنامه نویسی آندروید که شامل کار سنگین هست میخوام (این مدل هایی که با توجه به خرید اقساطی من تونستم پیدا کنم) به نظرتون کدوم مدل از همه بهتره ؟ (اگه لپ تاپ بهتری سراغ دارین از 11.500 میلیون بیشتر نباشه)

(بین این مدلا هر کدوم مدنظر بود) حتما راهنمایی کنید قابلیت ارتقاء رم دارد اگه جواب آره بود بگین تا چند ؟
    و بتوان حتما حتما هارد SSD روش انداخت (چون بعد میخوام بهش اضافه کنم اگه الان نداشت مشکلی نیست ولی بشه بعد ها بهش اضافه کرد)
    ی نکته ایی هم بگم خب قطعا با این بودجه ای که گفتم نمیشه ی لپ تاپ خوب خرید ولی بین مدلا بنظرتون کدومش میتونه راحتتر کارو راه بندازه و روون باشه

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با سلام به دوستان
    با توجه به قیمت دلار و کالا که در حال افزایش هست میخواستم ی لپ تاپ خوب برای برنامه نویسی آندروید پیشنهاد بدین (خریدم اقساطی هست) برنامه هایی که اجرا میکنم (آندروید استودیو ، شبیه ساز ها ، ی چند تا نرم افزار مثل مرورگر و دانلود منجیر)
    همون طور که گفتم برای برنامه نویسی آندروید که شامل کار سنگین هست میخوام (این مدل هایی که با توجه به خرید اقساطی من تونستم پیدا کنم) به نظرتون کدوم مدل از همه بهتره ؟ (اگه لپ تاپ بهتری سراغ دارین از 11.500 میلیون بیشتر نباشه)

درود

بنده موفق ب معرفی مدل ها نشدم اما اینو میدونم ک برای اجرا نرم افزار های شبیه سازی و کدینگ اندروید و...

شما با سیستم زیر میتونید تجربه خوبی رو توی این زمینه کسب کنید

INTEL CORE I5/7

RAM:8

VGA:2/4/6

HDD:500/1 TB

رم ک حداقل 8 داشته باشین بهتره

سی پی یو های اینتل کور ای 5 یا 7 نسل 4 یا 5 یا 6 هم داشته باشین عالی میشه

گرافیک ک حداقل اش 2 گیگ هستش ک اگه 4 گیگ باشه بهتره و دیگه اصلا لگی مشاهده نمیشه

هارد هم 500 گیگابایت یا 1 ترابایت هم داشته باشین خوبه (در صورتی ک براتون مقدور هست از SSD استفاده کنید)

تنها نکته ای ک میمونه خدمتتون عرض کنم اینه ک: درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید-دلیل اش هم وصل شدن سیستم ب سرور های مایکروسافت هستش برای دانلود درایور ها-در این انجمن و انجمن سافت98 کاربرانی مشاهده شده ک از طریق روش های متفرقه و غیر اصلی اقدام ب نصب درایور های سیستم کردند و بعد از ریبوت شدن ویندوز، سیستم آن ها دچار BSOD (صفحه ابی مرگ/Blue Screen of Death) شده ک تنها راه حل اش نصب مجدد ویندوز هستش

Last edited by CORTANA; 22-06-2020 at 19:22. دليل: کوتاه سازی نقل قول

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود

بنده موفق ب معرفی مدل ها نشدم اما اینو میدونم ک برای اجرا نرم افزار های شبیه سازی و کدینگ اندروید و...

INTEL CORE I5/7

گرافیک ک حداقل اش 2 گیگ هستش ک اگه 4 گیگ باشه بهتره و دیگه اصلا لگی مشاهده نمیشه

هارد هم 500 گیگابایت یا 1 ترابایت هم داشته باشین خوبه (در صورتی ک براتون مقدور هست از SSD استفاده کنید)

تنها نکته ای ک میمونه خدمتتون عرض کنم اینه ک: درایور های سیستم را فقط از طریق Device manager خود ویندوز آپدیت کنید-دلیل اش هم وصل شدن سیستم ب سرور های مایکروسافت هستش برای دانلود درایور ها-در این انجمن و انجمن سافت98 کاربرانی مشاهده شده ک از طریق روش های متفرقه و غیر اصلی اقدام ب نصب درایور های سیستم کردند و بعد از ریبوت شدن ویندوز، سیستم آن ها دچار BSOD (صفحه ابی مرگ/Blue Screen of Death) شده ک تنها راه حل اش نصب مجدد ویندوز هستش

ممنونم ولی من چند تا مدل پیدا کردم متاسفانه نمیتونم لینک بزارم چون کاربر تازه عضو شده هستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود

INTEL CORE I5/7

کامنت بالا هم گفتم چون نمیتونم لینک بزارم
    Laptop Lenovo IdeaPad L340-AZ(سایت کیمیا آنلاین)

(سایت بهینه پردازش)Lenovo IdeaPad 130 i5 8250U 8 1 2 MX110 HD

Laptop Lenovo IdeaPad L3-BB(سایت کیمیا آنلاین)

(سایت اترامارت)Lenovo IdeaPad L340 Ryzen5(3500U) 8GB RAM 1TB HDD

Laptop Lenovo IdeaPad L340(سایت کیمیا آنلاین)
    این مدلایی که گفتم توی همون سایتایی که گفتم هست

مدل پیشنهادی بنده که البته توی سایت کیمیا آنلاین هم هست ولی چون احتمالا از این سایت بخرم اینه

Lenovo IdeaPad 130 i5(8250U) 8GB 1TB HDD Laptop

(سایت آترامارت)
    این مدل آخری که گفتم میخوام بخرم
    بنظرتون میشه روش SSD انداخت ؟
    قابلیت ارتقاء رم تا چقدر هست ؟
    (با توجه به بودجه ای که گفتم بزرگترین مشکلم صفحه نمایش هست که HD) بنظرتون مناسب هست ؟
    مشخصاتش چطوره خوب هست یا خیر ؟

داره خودمونی میشه arminba's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    هتل ترانسیلوانیا

پيش فرض

راجب مدل مشخص خودتون میتونید انتخاب کنید بین برند های مختلف اما توجه داشته باشین که برنامه اندروید استودیو روی خیلی از لپ تاپ های i5 مشکل ایجاد کرده و میتونه اذیت کنه، به نظر من سری های لنوو تینکپد شاید گزینه مناسبی باشند

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

6

با سلام به دوستان

(بین این مدلا هر کدوم مدنظر بود) حتما راهنمایی کنید قابلیت ارتقاء رم دارد اگه جواب آره بود بگین تا چند ؟
    و بتوان حتما حتما هارد SSD روش انداخت (چون بعد میخوام بهش اضافه کنم اگه الان نداشت مشکلی نیست ولی بشه بعد ها بهش اضافه کرد)
    ی نکته ایی هم بگم خب قطعا با این بودجه ای که گفتم نمیشه ی لپ تاپ خوب خرید ولی بین مدلا بنظرتون کدومش میتونه راحتتر کارو راه بندازه و روون باشه

درود
    شما با این قیمت میتونید لپ تاپ استوک(دست دوم) خوبی بخرید.
    پیشنهاد میکنم که با این قیمت سراغ لپ تاپ ورک استیشن نو
    نرید. چون بعدا به مشکل میخورید. پس همونطور که گفتم
    حتما فکر لپ تاپ استوک(دست دوم) باشید.
    متاسفانه وقت ندارم که تاپ استوک با این قیمت معرفی کنم.

موفق باشید.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

K571 ایسوس - فکر کنم شده 22 میلیون
    Last edited by radarz; 23-06-2020 at 12:17.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

کامنت بالا هم گفتم چون نمیتونم لینک بزارم
    این مدل آخری که گفتم میخوام بخرم
    بنظرتون میشه روش SSD انداخت ؟
    قابلیت ارتقاء رم تا چقدر هست ؟
    (با توجه به بودجه ای که گفتم بزرگترین مشکلم صفحه نمایش هست که HD) بنظرتون مناسب هست ؟
    مشخصاتش چطوره خوب هست یا خیر ؟
    درود

برای نصب SSD لب تاپ شما باید هارد دیسک 2.5 اینچی داشته باشه

با استفاده از نرم افزار RAMExpert میتونید ببینید ک اسلاید های نصب شده سیستم موردنظر چند تا هستند.رم فعلی چنده و تا چ میزان میتونید ارتقا اش بدید

محتوای مخفی: مثال 

تعداد اسلاید ها:2

مقدار رم:4

حداکثر پشتیبانی حافظه رم:16

بنده پیشناد میکنم ب جای خرید لب تاپ ی سیستم دسکتاپ (PC) بخرید و برای خرید اون ب سایت ایزی پی سی مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by CORTANA; 24-06-2020 at 12:02. دليل: Update Contents/بروزرسانی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود
    شما با این قیمت میتونید لپ تاپ استوک(دست دوم) خوبی بخرید.
    پیشنهاد میکنم که با این قیمت سراغ لپ تاپ ورک استیشن نو
    نرید. چون بعدا به مشکل میخورید. پس همونطور که گفتم
    حتما فکر لپ تاپ استوک(دست دوم) باشید.
    متاسفانه وقت ندارم که تاپ استوک با این قیمت معرفی کنم.

موفق باشید.
    دوست عزیز فعلا با این شرایط که بخوای خرید کالا دسته دو داشته باشی حداقلش اینه خریدت حضوری باشه + بودجه نقدی (اگه بودجه ام نقد بود انتخاب خیلی بهتری با کمی هزینه میشد کرد ولی خریدم قسطی هست)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

Lenovo IdeaPad L3 i5 10210U 4 1 2 MX130 FHD(سایت بهینه پردازش)

به نظرتون این مدل مناسبه ؟ (سیستم همین الان هم دارم ولی لپ تاپ نیازم هست)
    رمش کمه (تا چند قابل ارتقاء هست) ؟ (میشه مدل های پیشنهادی رو برای ارتقاء رم بگین (حداقلش میخوام 8 گیگ رم بشه) )
    هارد ssd هم میشه روش انداخت ؟!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •