تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: فلش مموری Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64GB

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض فلش مموری Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64GB

من این فلش مموری رو دارم اوایل سرعت نوشتن فوق العاده بالایی داشت در حد 40 ، 50 مگابایت اما الان سرعت صفر میشه و بین صفر تا یکی دو مگابایت متغییر هست با نرم افزار تعمییر فلش فرمتش کردم و 5 ساعت طول کشید اما دوباره همون سرعت پایین رو به من داد مشکل چی هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

من این فلش مموری رو دارم اوایل سرعت نوشتن فوق العاده بالایی داشت در حد 40 ، 50 مگابایت اما الان سرعت صفر میشه و بین صفر تا یکی دو مگابایت متغییر هست با نرم افزار تعمییر فلش فرمتش کردم و 5 ساعت طول کشید اما دوباره همون سرعت پایین رو به من داد مشکل چی هست ؟
    سلام اگر مایل بودید بنده می تونم براتون تعمیر کنم. اگر تهران هستید که با پیک باید بفرستید. اگرم شهرستان باشید باید پست کنید. هزینه تعمیر هم بستگی به مشکل داره و اگر قابل تعمیر نباشه عینا براتون پس فرستاده می شه و هزینه ای دریافت نمی شه به جز هزینه های پست و ... که با خودتون هست.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود

اگر فایلی بر روی فلش دارید حتما از آن بکاپ (نسخه پشتیبان) تهیه کنید

سپس فلش را ب سیستم (با سیستم عامل ویندوز) متصل کنید

سپس در File Exploler/This PC بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه Format را زده و بعد از باز شدن پنجره فرمت گزینه Restore device Defaults را انتخاب کنید و آن را فرمت کنید

در صورتی ک نتیجه ای حاصل نشد فلش را ب صورت نرمال فرمت کنید و سپس از دستور زیر برای تعمیر حافظه ذخیره سازی موردنظر استفاده کنید

محتوای مخفی: Repair the damaged USB Disk 

لینک مطلب در سایت انزل وب

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پی نوشت:منظور از H نام درایو حافظه ذخیره سازی موردنظر شماست (ب طور مثال اگر نام حافظه شما F باشد باید ب جای H بنویسید F)

4. 3 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

این راه رو هم رفتم متاسفانه جواب نگرفتم در فروم خوده سایت سندیسک کاربر هایی گزارش دادن و بعضی گفتن به خاطر درایور ویندوز ده و برخی مشکل خوده فلش را گزارش کردند و هیچ کدوم از راهکار ها مشکل رو حل نکرده

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

این راه رو هم رفتم متاسفانه جواب نگرفتم در فروم خوده سایت سندیسک کاربر هایی گزارش دادن و بعضی گفتن به خاطر درایور ویندوز ده و برخی مشکل خوده فلش را گزارش کردند و هیچ کدوم از راهکار ها مشکل رو حل نکرده
    درود

قبل از هر چیزی از اطلاعات خود بکاپ (نسخه پشتیبان) تهیه کنید

توجه:کاربران و مدیران انجمن P30World هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات بر اثر اشتباهات کاربری ندارند.پس لطفا در حین عملیات فرمت دقت کافی را داشته باشید

با استفاده از نرم افزار HDD Low.Level.Format اقدام ب فرمت حافظه USB خود کنید

توجه:بعد از فرمت کردن حافظه USB باید یکبار با استفاده از خود ویندوز اقدام ب فرمت آن کنید و قبل از فرمت گزینه Restore Device Defaults را زده و سپس عملیات فرمت را آغاز کنید

پی نوشت: نرم افزار مربوطه را ب صورت مادام العمر آپلود کردم تا دوستانی ک مشکل حافظه USB دارند مشکل خود با استفاده از این نرم افزار حل کنند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پی نوشت 2: نرم افزار در سایت سافت98 دانلود شده و بعد از دانلود و استخراج آن باید آن را مجددا توسط برنامه اختصاصی اکسترکت کرده و آن را اجرا کنید

پی نوشت3:نرم افزار نسخه پرتابل (Portable/قابل حمل) میباشد

Last edited by CORTANA; 05-07-2020 at 01:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

فرمت با نرم افزار بالا 5 ساعت 20 دقیقه طول کشید فرمت خود ویندوز هم انجام دادم اما باز هم مثل گذشته بود متاسفانه

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

فرمت با نرم افزار بالا 5 ساعت 20 دقیقه طول کشید فرمت خود ویندوز هم انجام دادم اما باز هم مثل گذشته بود متاسفانه
    درود

با یک سیستم دیگر تست کنید.شاید مشکل از پورت های سیستم شما باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •