تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: یه اشتباهی کردم، مث چی توش موندم ( مشورت )

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با بچه (ب جهت عقلی رفتاری) ازدواج نکن!

2. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

میدونی نه راه من و نه حرف شما

زن لازمه برای زندگی، چیزی نیست بخوای حذف کنی تا کی میشه مجردی سر کرد ، آخرشم هیچ. ولی تصمیم گرفتم دنبال یه آدمی تو رنج سنی خودم باشم . چون دختری که سنش بالا باشه خواستگارو الگی از دست نمیده ، دیگه فرصتی برای از دست دادن نداره.
    ولی این کم سن و سالا برای قرون تا قرونت نقشه میکشن که بعدا مهریه و بقیه چیزا رو بردارن برن با دوست پسر قبلیشون ازدواج کنن! یا یه نفر چند پله بالاتر ...

والا من 32 سالم هست.. قبلا چند باری میخواستم ازدواج کنم. الان روزی 100 بار خداروشکر میکنم که نشده... یه نفس راحتی میکشیم... بنظرم ازدواج در شرایط مملکت ما اشتباه محض هست.
    راستش میدونی، جامعه ما دیگه سالهاست خراب شده... دختر ها مثل مادرهای ما بساز نیستن... هار شدن... به عنوان ابزار به مرد نگاه میکنن... دنبال بهانه هستن ...دنبال زندگی نیستن...

شاید بالای 95 درصد اصلا بد تربیت شدن... جامعه به حال خودش رها شده... توقعی نیست که بچه خوب بار بیاد

4. 9 کاربر از Shervan360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

والا من 32 سالم هست.. قبلا چند باری میخواستم ازدواج کنم. الان روزی 100 بار خداروشکر میکنم که نشده... یه نفس راحتی میکشیم... بنظرم ازدواج در شرایط مملکت ما اشتباه محض هست.
    راستش میدونی، جامعه ما دیگه سالهاست خراب شده... دختر ها مثل مادرهای ما بساز نیستن... هار شدن... به عنوان ابزار به مرد نگاه میکنن... دنبال بهانه هستن ...دنبال زندگی نیستن...

شاید بالای 95 درصد اصلا بد تربیت شدن... جامعه به حال خودش رها شده... توقعی نیست که بچه خوب بار بیاد
    این مملکت هر روزش از دیروزش اوضاعش بدتر میشه، نمیشه امید داشت فردا روز بهتری هست. گفتم تا زوده به فکری برا آیندم بکنم.

6. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اگر ازدواج کنید
    بچه دار بشید
    همین درد و عذابی که الان دارید میکشید
    دقیقا بچه هاتون همین عذاب باید بکشن
    به نسل ایندتون رحم کنید
    ما خودمون 3 دهه تو این مملکت داریم زندگی میکنیم و هیچ اینده نداریم..

8. 10 کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام. من متولد ۶۵ ام و با یه خانم متولد ۷۶ میخوام ازدواج کنم. چند وقت پیش جایی بودیم گوشیش افتاد دستم. کنجکاو شدم دیدم واتس اپش بالاس. باز کردم با یه دختر دیگه حرف زده بود، دختره بهش گفته بود سن نامزدت بالاس.اینم نوشته بود مهم نیست آخه شرایط مالیش اوکیه.خر نیستم که!
    از اون روز خیلی فکرم مشغوله پدرم چند ماه پیش گفت این بچس اگه گرفتیش رو من حساب نکن. به سرم زده تا زوده تمومش کنم هر کی بره دنبال زندگی خودش.گفتم یه مشورتی از شما بگیرم
    سلام مجدد

بهتون پیشنهاد داده بودم که با روانشناسی که میگم صحبتی داشته باشید ولی پاسخی ندادید با اجازتون خودم پرسیدم.

نظر ایشون این بود که تفاوت سنی تون زیاد هست ولی اگر توافق اخلاقی زیادی دارید چند بار امتحانش کنید. مثلا به دروغ بگید از کار بی کار شدید یا فلان خونه و مغازه و ماشین رو به خاطر بدهی مجبور شدم بدم بره و ببینید واکنش ایشون چی هست. اگر هیچ کدوم از این موارد ذهنا قانع تون نکرد ببینید بدون مهریه با شما حاضره زندگی کنه؟

یه پیشنهاد هم داشت به من می داد گفتم به شما هم بگم. تقریبا هم سن هستیم (من یک سالی از شما کوچکترم). ایشون می گفت تو شرایط حاضر که شهریه مدارس ابتدایی به 9 تا 12 تومن رسیده و وضعیت بی ثبات حاضر کلا اگر کیس خیلی مناسب هم پیدا کردی ازدواج اشتباه هست مگر اینکه خانم از قبل با شما آشنایی داشته باشه و ایشون هم شاغل باشه. می گفتن که بیشتر طلاق ها و اختلافات از ناسازگاری و عدم گذشت طرفین و آستانه پایین سطح تحمل ناشی می شه هرچقدر هم سن پایین تر باشه این قضیه پررنگ تره. یه نکته جالبی هم بهم گفت، تمام لذت و هیجان جنسی ازدواج در بیشتر موارد حداکثر تا 21 روز اول هست.

امیدوارم که خوشبخت بشید با کسی که واقعا لایق شما هست.

10. 5 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

حرف دلمو زدی ، منم 31 سال هستم . چند باری خواستگاری رفتم نشد ! ..... دقیقا من هم روزی 100 بار شکر میکنم خدا رو که نشد !

اوضاع اقتصادی طوری هست که باید خیلی در مخارج زندگی محتاط بود . و مدیریت بالایی میخواد تا بتونی تو این شرایط زندگی کنیم .

و دختر های امروزی اصلا و ابداً (منظور دهه 80 دی ها بیشترشون که کم سن و سال هستن) فقط دنبال عیش و نوش هستند .

دنبال کسی هستن یکی که از نظر مالی تامینشون کنه . یعنی به عبارتی دیگر انتظارات و توقعاتی که از پدر 60 سالشون نداشتن از یک جوان که به سختی یک لقمه

نون در می آورد دارند !!!! و قدرت درک شرایط فعلی رو ندارند .

12. 8 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مرغ کیلویی 19هزار تومن برو داماد بشو

14. 4 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

مرغ کیلویی 19هزار تومن برو داماد بشو
    له شدم، حرفی ندارم

16. این کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Iron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نمیخوام رو منبر برم. ولی ببینید چه جور دختری میخوای و اونو با خوبیها و بدیهاش قبول کن.
    بطور مثال من نمی تونم دختر پخته و منطقی رو تصور کنم که دوست پسر، نامزد یا شوهرش پیغامهاشو بی اجازه چک کنه و اونهم با این قضیه کنار بیاد.
    حالا اگر دنبال رابطه منطقی هستید، دیگه باید قبول کنید که یه سری خط قرمزها رو رعایت کنید. همانطور که ظاهرا این دختر این اختلاف سنی رو قبول کرده برای داشتن امنیت و رفاه مالی. حداقل از اون پیغام نمیشه نتیجه گرفت که الزاما دنبال تلکه کردن باشه.

18. این کاربر از Iron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ببين دوست عزيز منم از نظر سني مثل خودتم منم يك سال و نيم با يه دختر 23 ساله كه تو شهر ما بود دوست بودم . اين دختر خانوم يه ازدواج يكساله نا موفق داشت و جدا شده بود تو اين يه سال و نيم خيلي اينو امتحان كردم از هر لحاظ و قشنگ از اونا بود كه ميشد باهاش زندگي كرد و خوشبخت شد ولي من شرايط مالي ازدواج نداشتم و از هم جدا شديم و الان اون ازدواج كرده !

اينو گفتم تا بگم كه قضيه شما دقيقا عكس قضيه منه يعني من شرايط ماليم نه بد بود نه عالي ! ولي با اين وجود عاشقانه يك سال و نيم با هم بوديم و خدا رو شكر ميكنم همچين رابطه اي رو تجربه كردم !

ولي طرف شما براي پولت داره مياد كه تهش نابوديه ! كسي رو پيدا كن كه تو رو به خاطر خودت بخواد ! حال بد تو رو توي هر شرايطي بتونه خوب كنه اونم بدون در نظر گرفتن مسايل مالي و ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •