تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: یه اشتباهی کردم، مث چی توش موندم ( مشورت )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

رابطه رو ته تهش دو هفته دیگه کامل تموم میکنم. راستش با یکی از رفیقام صحبت کردم وکیله میگفت دختری که سنش بالاست بهتره چون فرصتی برای خوب و بد گردن و شرط و شروط گذاشتن نداره و سعی میکنه عاقلانه انتخاب کنه. میگفت اکثر کسایی که مراجعه میکنن سن زنه پایینه و تو کلش پر از نقشس اکثرا یا برای مهاجرت یا بدست آوردن پول قلمبه
    ببین دادا خودت هم داری منفعت طلبانه به قضیه نگاه میکنی. جمله ات رو بخون نوشتی " دختر سن بالا شرطو و شروط نمیذاره" میبینی پس اون دختره هم حق داره منفعت خودش رو در رابطه در نظر بگیره.

2. این کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

1 نهههههههههه

سلام. من متولد ۶۵ ام و با یه خانم متولد ۷۶ میخوام ازدواج کنم. چند وقت پیش جایی بودیم گوشیش افتاد دستم. کنجکاو شدم دیدم واتس اپش بالاس. باز کردم با یه دختر دیگه حرف زده بود، دختره بهش گفته بود سن نامزدت بالاس.اینم نوشته بود مهم نیست آخه شرایط مالیش اوکیه.خر نیستم که!
    از اون روز خیلی فکرم مشغوله پدرم چند ماه پیش گفت این بچس اگه گرفتیش رو من حساب نکن. به سرم زده تا زوده تمومش کنم هر کی بره دنبال زندگی خودش.گفتم یه مشورتی از شما بگیرم
    دوست خوبم خیلی مراقب این داستان باش و هرچه زودتر تمومش کن.به قول قدیمی ها جلو ضررو هر وقت بگبری منفعته

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

من جات بودم تمومش میکردم اختلاف سنی زیاده دخترای الان فقط میخان یه شوهر پولدار داشته باشن از نظر مالی تامین بشن و هم توی فامیل و آشنا اعتبار پیدا کنن با ازدواج نهایت اختلاف سنی باید 5 سال باشه دختر کم سن عقلش ناقصه و احساساتی سنش که بره بالا جفتک میندازه یه دختر پیدا کنی که هم سن خودت باشه خیلی بهتره من دوست دخترم پنج سال ازم بزرگتره چهار سال هم با هم بودیم یک بار نشده با هم قهر و دعوا کنیم و خیلی فهمیده هست و درکش بالاست
    Last edited by saeedtuborg; 23-08-2020 at 21:25.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

>....اشتباه شد
    Last edited by امید رض; 23-08-2020 at 22:49.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •