تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: رقابت با استارت آپ های بزرگ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض رقابت با استارت آپ های بزرگ؟

سلام من مدتیه از فعالیت های عمرانی خسته شدم با روحیاتم سازگار نیست میخوام روی رقابت با استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنم که بسیار معروف هستن مثلا صرافی ها بزرگ آنلاین و حتی تو فکر رقابت با اسنپ و تپسی هم هستم با اینکه دور از ذهن به نظر میاد اما آیا شدنیه؟ از نظر طراحی و اجرا خودم چون کاملا آشنایی دارم و میتونم هر نرم افزار یا وب سایتی رو طراحی کنم مشکلی که هست چطوری میشه بازار رو از دست این غول ها کشید به سمت کسب و کارهایی که کمتر شناخته شده هستن؟ کسی ایده ای چیزی داره اعلام کنه با هم یه گروه قوی اقتصادی تو این حرفه بتونیم تشکیل بدیم

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام من مدتیه از فعالیت های عمرانی خسته شدم با روحیاتم سازگار نیست . میخوام روی رقابت با استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنم که بسیار معروف هستن مثلا صرافی ها بزرگ آنلاین و حتی تو فکر رقابت با اسنپ و تپسی هم هستم با اینکه دور از ذهن به نظر میاد اما آیا شدنیه؟
    درود

کسب و کاری راه بندازید ک کمتر کسی اونو انجام داده یا اصلا انجام نداده

موفق باشید

3. 2 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

درود

کسب و کاری راه بندازید ک کمتر کسی اونو انجام داده یا اصلا انجام نداده

موفق باشید
    کسب و کارهای به درد بخور تقریبا همه یه مدعی بزرگ دارن اما کی گفته رقابت باهاشون غیر ممکنه؟ اگه ایده و سرمایه گذاری مناسب باشه این امکان پذیره که بشه حتی جایگاهشون رو گرفت یا تبدیل به یه رقیب جدی شد واسشون

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام من مدتیه از فعالیت های عمرانی خسته شدم با روحیاتم سازگار نیست میخوام روی رقابت با استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنم که بسیار معروف هستن مثلا صرافی ها بزرگ آنلاین و حتی تو فکر رقابت با اسنپ و تپسی هم هستم با اینکه دور از ذهن به نظر میاد اما آیا شدنیه؟ از نظر طراحی و اجرا خودم چون کاملا آشنایی دارم و میتونم هر نرم افزار یا وب سایتی رو طراحی کنم مشکلی که هست چطوری میشه بازار رو از دست این غول ها کشید به سمت کسب و کارهایی که کمتر شناخته شده هستن؟ کسی ایده ای چیزی داره اعلام کنه با هم یه گروه قوی اقتصادی تو این حرفه بتونیم تشکیل بدیم
    به نظرم فروشگاه اینترنتی میتونه خیلی جذاب باشه به شرطی که هر چیزی دراون فروخته نشه . دیجی کالا همه چیز داره . نه مثل اون .

فروشگاهی که لوازم خاص داخلش فروخته بشه . مثل گجت های جالب ، وسایل راحت کننده زندگی و خلاصه چیز هایی که مخصوصاً تو چین تولید میشن

و اصلا کسی با کاربردش آشنایی ندارد . و میتونی از اینستاگرام بازاریابی کنید .

6. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

به نظرم فروشگاه اینترنتی میتونه خیلی جذاب باشه به شرطی که هر چیزی دراون فروخته نشه . دیجی کالا همه چیز داره . نه مثل اون .

فروشگاهی که لوازم خاص داخلش فروخته بشه . مثل گجت های جالب ، وسایل راحت کننده زندگی و خلاصه چیز هایی که مخصوصاً تو چین تولید میشن

و اصلا کسی با کاربردش آشنایی ندارد . و میتونی از اینستاگرام بازاریابی کنید .
    سلام. خوبه اما من هدفم کارهای خیلی بزرگتر از اینجور کسب و کارهاست فروشگاه رقیب زیاد داره نمیتونه آنچنان پولساز باشه. یه ایده واسه رقابت با شیپور و دیوار دارم اما فعلا الویتم نیست.

8. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام. خوبه اما من هدفم کارهای خیلی بزرگتر از اینجور کسب و کارهاست فروشگاه رقیب زیاد داره نمیتونه آنچنان پولساز باشه. یه ایده واسه رقابت با شیپور و دیوار دارم اما فعلا الویتم نیست.
    میتونید کاریابی اینترنتی ایجاد کنی که فرم معرفی به کار رو همون آنلاین صادر کنه . یه مدت رایگان باشه زمانی که رو روال افتاد حق عضویت بگیری .

ساختارش هم مانند شیپور و ... همه استان ها رو داشته باشه . و اجازه ثبت راحت آگهی به کارفرما رو بده . اینطوری کار خیر هم میکنی

10. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •