تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: دو تا سوال فوری دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

14 دو تا سوال فوری دارم

رفقا سلام بنده یه تالاری یکبار با لپ تاپ و دفعه بعد با گوشیم رفتم. سوالم اینه متوجه میشن با چه دستگاهی رفتم یا فقط در حد همون نمایش آی پی میفهمن؟
    سوال بعدیمم اینه من هر بار آی پیم تغییر میکنه تموم این آی پی ها از اولین باری که رفتم مشخصه یا نه فقط آی پی آخر معلوم میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

وقتی به یه سایتی مراجعه میکنی آیپی و نوغ سیستم عامل و مرورگر مورد استفاده مشخص میشه
    برای آیپی هم آخرینش فکر کنم نشون میده

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در هرپستی که در هر تالاری شما ثبت میکنید، بجز اطلاعات اون پست، اطلاعات مربوط به آی پی، مرورگر و غیره شما نیز برای آن پست در بانک اطلاعاتی ذخیره میشود، کاربرانی که دسترسی نظارتی و مدیریتی دارند، این اطلاعات را در زیر هر یک از پست های ارسال شده، مشاهده میکنند.
    بنابراین میتوان اینطور گفت که تمام آی پی های شما ذخیره می شود، همینطور اطلاعات ارتباطی مروبط به اتصال یا اتصال های شما در کوکی ها و در مرورگر شما ذخیره می شود، بنابراین هربار که به آنجا مراجعه کنید، اطلاعات قبلی توسط وب سایت مورد بازخوانی قرار می گیرد.

حالت private window و غیرفعال کردن کوکی ها و جاوا اسکریپت میتواند کمی برای ناشناس ماندن به شما کمک کند اما کاملا ناشناس باقی نخواهید ماند و بستگی به نحوه طراحی وب سایت مورد نظر دارد که تا چه اندازه اطلاعات شما را مورد بازخوانی قرار دهند، مثلا اگر از وی پی ان استفاده میکنید که آی پی آن مربوط به کشور انگلستان است اما ساعت سیستم شما روی ایران تنظیم شده است، سرور به سادگی میتواند متوجه شود که شما یک ایرانی هستید و از وی پی ان کشور انگلستان مشغول استفاده اید.

4. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •