تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: دلیل اختلاق قیمت قبض برق ارسالی با سامانه ساپا

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض دلیل اختلاق قیمت قبض برق ارسالی با سامانه ساپا

سلام.دوستان من چند وقتیه می بینم قبض برقی که روی موبایل میاد با قبض برقی که سامانه ساپا میزنه فرق داره و همیشه ساپا کمتر از قبض ارسالی میزنه.
    ساپا که کشوریه ولی من حتی توی خود سایت اداره برق خوزستان دیدم که برق خوزستان هم با ساپا اختلاف قیمت داره.در واقع قبض خوزستان با قبض ارسالی یکیه ولی با ساپا فرق داره و ساپا همیشه کمتر میزنه.اختلاف قیمت چیز زیادی نیست.در حد 1000 تومنه ولی نمیدونم دلیلش چیه

شما هم این مشکلو دارید؟

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام.دوستان من چند وقتیه می بینم قبض برقی که روی موبایل میاد با قبض برقی که سامانه ساپا میزنه فرق داره و همیشه ساپا کمتر از قبض ارسالی میزنه.
    ساپا که کشوریه ولی من حتی توی خود سایت اداره برق خوزستان دیدم که برق خوزستان هم با ساپا اختلاف قیمت داره.در واقع قبض خوزستان با قبض ارسالی یکیه ولی با ساپا فرق داره و ساپا همیشه کمتر میزنه.اختلاف قیمت چیز زیادی نیست.در حد 1000 تومنه ولی نمیدونم دلیلش چیه

شما هم این مشکلو دارید؟
    سلام.منم امروز با اپلیکیشن "هف هشتاد" رفتم قبض برق پرداخت کنم.اونم مبلغ قبض رو استعلام میکنه و متوجه شدم مقدارش از مبلغ پیامکی دقیقا 1000 تومن کمتره.با همین اپلیکیشن میشه شناسه پرداخت رو هم زد و بدون استعلام پرداخت کرد که مبلغش هزار تومن بیشتر میشه. علتش رو نمیدونم ولی یه کاسه ای حتما زیر نیمکاسه هست.

4. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام.منم امروز با اپلیکیشن "هف هشتاد" رفتم قبض برق پرداخت کنم.اونم مبلغ قبض رو استعلام میکنه و متوجه شدم مقدارش از مبلغ پیامکی دقیقا 1000 تومن کمتره.با همین اپلیکیشن میشه شناسه پرداخت رو هم زد و بدون استعلام پرداخت کرد که مبلغش هزار تومن بیشتر میشه. علتش رو نمیدونم ولی یه کاسه ای حتما زیر نیمکاسه هست.
    سلام بهترین راه پرداخت فقط تلفنی

6. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

الان رفتم توی سایت ساپا و با شماره موبایل وارد سایت شدم .همونطور که گفتید مبلغ رو 1000 تومن کمتر از پیامک میزنه.ولی اگه روی قسمت "اصل قبض و جزییات" کلیک کنید بعد از اونجا قسمت "دریافت اصل قبض" رو بزنید یه فایل pdf براتون میفرسته که توی اون مبلغ قبض بازم هزار تومن بیشتره.ظاهرا بابت صدور قبض هزار تومن بیشتر میگیرن.شاید اون زمان که قبض کاغذی بوده بابت قبض کاغذی 1000 تومن میگرفتن و الان بابت pdf.

8. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام. دوستان غیرخوزستانی،شما هم مبلغ قبض اداره برقتون با سامانه ساپا 1000 تومن اختلاف داره یا فقط ما خوزستانی ها این مشکلو داریم؟
    Last edited by محمد7966; 14-12-2020 at 14:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •