تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نبودن گزینه boot mode

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض نبودن گزینه boot mode

با سلام خدمت عزیزان، لب تاب من msi ge40میشه که به علت یه اشتباه بوردش سوخت ومجبور به تعویض بورد از نمابندگب ماتریس شدم حالا بماندکه چقدر اذیت کردند الان در تنظیمات بایوس گزینه boot mood جهت انتخاب کردن سیستم legacy یا uefi را ندارم هرچند از طریق repair ویندوز و دستور diskpartهارد و به gptتبدیل کردم ..اگر بابت این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با سلام خدمت عزیزان، لب تاب من msi ge40میشه که به علت یه اشتباه بوردش سوخت ومجبور به تعویض بورد از نمایندگی ماتریس شدم حالا بماندکه چقدر اذیت کردند الان در تنظیمات بایوس گزینه boot mood جهت انتخاب کردن سیستم legacy یا uefi را ندارم هرچند از طریق repair ویندوز و دستور diskpartهارد و به gptتبدیل کردم ..اگر بابت این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    درود

در صورتی ک بورد (Motherboard) اصلی دستگاه با برد جدید کوچیکترین تفاوتی داشته باشد میتواند قابلیت های اضافی یا حذف شدن قابلیت ها را در پی داشته باشد

ب عبارتی دیگر:ممکن است بورد جدید با بورد اصلی(قبلی) لب تاپ تفاوت داشته باشد و دستگاه نتواند بعضی از قابلیت ها (Things) را پشتیبانی (Sopport) کند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام ،ممنون از توجه و پاسخگوییتون
    طبق تاکید بنده و اظهار خود نمایندگی مادر بورد اورجینال سری ge40 از یک دستگاه نو باز شده (مادر بورد وارد نمیشد و مجبور بودند از دستگاه جدید قبلی فروش نرفته استفاده کنند) و تعویض گشته آیا با این وجود باز احتمال دارد ورژن مادر بوردها و پشتیبانیشون متفاوت باشه؟ البته در قسمت بایوس گزینه boot mode وجود ندارد اما گزینه update uefi هست اگر از uefi ساپورت نمیکرد قاءدتا باید این گزینه موجود نبود آیا این استدلال درست است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام کسی اطلاعی نداشت؟

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

اخطار!
    طبق قوانین نباید جملاتی مانند:کسی نمیدونه!.سریع جواب بدید و... در تایپک و زیر سوالتون مطرح بشه.
    موفق باشید.

6. این کاربر از champion saleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •