تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سرعت کم در سربالایی رانندگی کممممک

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض سرعت کم در سربالایی رانندگی کممممک

سلام

دوستان من مبتدی هستم در رانندگی و وقتی دارم سربالایی میرم با ماشین ، نهایتا با دنده 2 سرعتم خیلی پایین هست . در صورتی که میبینم ماشین های دیگه با

سرعت بالا میان از کنارم عبور می کنند . هر کاری میکنم نمیتونم مثل اونا یکم سرعتم بالاتر باشه . چی کار کنم

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

سلام

دوستان من مبتدی هستم در رانندگی و وقتی دارم سربالایی میرم با ماشین ، نهایتا با دنده 2 سرعتم خیلی پایین هست . در صورتی که میبینم ماشین های دیگه با

سرعت بالا میان از کنارم عبور می کنند . هر کاری میکنم نمیتونم مثل اونا یکم سرعتم بالاتر باشه . چی کار کنم
    سلام

چون بقول خودتون هنوز مبتدی هستید طبیعی هست، بعد از مدتی قلقش میاد دستتون ... فقط حواستون باشه دور موتور بالای 3.5 نره که به موتور فشار میاد ... اگر دیدی با دنده دو دور موتور میره بالای 3.5 برید دنده سه ... از طرف دیگه بعضی از ماشین ها تو سربالایی های تند قدرت ندارن و حتی راننده حرفه ای هم مجبور هست با دنده دو یا حتی یک اونا رو رد کنه

3. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

چون بقول خودتون هنوز مبتدی هستید طبیعی هست، بعد از مدتی قلقش میاد دستتون ... فقط حواستون باشه دور موتور بالای 3.5 نره که به موتور فشار میاد ... اگر دیدی با دنده دو دور موتور میره بالای 3.5 برید دنده سه ... از طرف دیگه بعضی از ماشین ها تو سربالایی های تند قدرت ندارن و حتی راننده حرفه ای هم مجبور هست با دنده دو یا حتی یک اونا رو رد کنه
    میشه با دنده 3 هم رفت میشه راهنمایی کنین چطور کمی با سرعت بیشتر از 2 برم ؟ پراید هست ماشینم.

چند ساله گواهینامه دارم ولی قلقش نیومده . فقط با دنده بالاتر از 2 باید برم ؟

5. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

میشه با دنده 3 هم رفت میشه راهنمایی کنین چطور کمی با سرعت بیشتر از 2 برم ؟ پراید هست ماشینم.

چند ساله گواهینامه دارم ولی قلقش نیومده . فقط با دنده بالاتر از 2 باید برم ؟

بستگی به شیب داره ... اگه شیب تند نباشه با سه و حتی چهار هم میشه رفت ... شما اگر دیدی با دنده دو راحت میره بنداز دنده سه و سرعت رو ببر بالا ... اگر دیدی ماشین کم جون شد و دور موتور افت کرد نشون میده شیب تنده و با دنده سه نمیشه رفت ... اما اگر دیدید ماشین دورش نیومد پایین و کم جون نشد مشکلی نیست ... شما دور موتور رو نگاه ... سعی کنید کمتر از 2 و بیشتر از 3.5 نشه

7. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پراید چون قدرت محرکه اش توی چرخ های جلوش هست، توی سربالایی ها مشکل چندانی نداره، میتونی قبل ورود به سربالایی توی دنده سه و یا چهار، سرعت خوب و مناسبی بگیری که بعدش در زمان حرکت در سربالایی اذیت نشی، اما اگه دیدی ماشین داره کم میاره، به ترتیب توی سربالایی دنده ماشین رو کم کن تا سرعت مناسب داشته باشی، البته توی سربالایی های تند، حرکت آرام ماشین کاملا طبیعی هست.
    این به قدرت و حجم موتور ماشین شما خیلی بستگی داره، بعضی ماشین ها ممکنه سه برابر یا بیشتر حجم و قدرت موتور داشته باشن، شما نباید به بغلی ها نگاه کنی، هر ماشینی یک توانی داره و نباید توی سربالایی در دنده های یک و دو، زیاد گاز داد و به موتور فشار آورد.

بعضی ماشین ها دنده کمکی دارند که چهارتا چرخ اونها رو به گردش در میاره، حتی بعضی بصورت خودکار، سربالایی در کامپیوتر ماشین تشخیص داده میشه و اینجور سیستم ها روشون فعال میشه و به قولی میتونن از دیوار راست هم بالا برن، پراید موتور آنچنان قدرتمندی نداره، پس نباید خیلی با ماشین های دیگه حتی پژو یا سمند مقایسه اش کنی

9. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

پدال گاز را تا نصفه پایین نگه دارید و هر ده ثانیه یه بار یه تخت گاز بزنید اگه دور نگرفت باید شستشو و دیاگ حتما انجام بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •