تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشاوره برای انتخاب ISP (فوری)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض مشاوره برای انتخاب ISP (فوری)

سلام دوستان. من اینترنت های وب دارم (8 مگ) و راضی نیستم اصلا ازش
    نه پشتیبانی خوبی داره و مخصوصا نه ثبات کیفیت. (اس ان ار خطم بین 20 تا 13) در طول شبانه روز متغیره و همچنین پرش لینک دارم.
    وضعیت خطم الان در بهترین شرایط (های وب) به صورت زیر هست:
    Annex M
    دانلود دیتاریت 8192 میرایی خط 28 اس ان ار 19
    آپلود دیتا ریت 512 میرایی خط 24 اس ان ار 36
    مرکز مخابراتیمون هم زنگ زدم گفتم آقا کدوم بهتره ما همونو بگیریم گفتش از بین شاتل و مخابرات انتخاب کن. (مشهد-مرکز استقلال)
    خطم لب مرزه. ماکسیمم کشش الان 15 مگ هست حدودا. نمیدونم که با رفتن به ISP دیگه چقدر بهتر یا بد تر میشه. ولی 8 مگ رو میگیره قطعا. ولی خب اگر 16 مگ رو بشه بگیرم که چه بهتر
    مصرف اینترنتم متغیره از ماهی 90 گیگ مصرف کردم تا ماهی 180 گیگ. ولی معمولا میانگین بگیریم 130 ایناست.
    شاتل سرویس 16 مگش هزینش برام زیاده. درنتیجه تنها آپشن 8 مگ ماهی 175 گیگ 62500 تومن هست.
    مخابرات هم 16 مگ ماهی 130 گیگ 63300 تومن (سرویس سه ماهه کمپین ماندگار رو به صورت ماهیانه نوشتم)
    به نظرتون کدوم رو بگیرم بهتره؟
    مخابرات حجمش کمه و سرعتشم که 16 مگ هست کلا مصرف اینترنت میره بالاتر یکم. ولی چون مخابراته، اگر مشکلی داشتم که مثلا مامور بخواد سیم کشی توی کافو رو عوض کنه یا جایی رو بازدید کنه و یا پورت بخواد عوض بشه دیگه بهونه نمیارن که برو به شرکتی که ازش خریدی بگو
    ولی شاتل پشتیبانی بهتری داره و پروفایل گیم داره و پینگ بهتر (پینگ برام مهم نیست چون بازی نمیکنم. فقط سرعت بارگذاری صفحات و وب گردی مهمه) و حجم بیشتر ولی سرعت کمتر
    خلاصه به نظر شما چی بگیرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اوایل تو شهر ما های وب زودتر از همه سرویس می داد کلی مشترک هم داشت سرعتش کم کم شد داغون بعدش شاتل و چندتا سرویس دهنده دیگه اومدن همه از کیفیت شاتل می گفتن و همه باز کم کم سرازیر شدن طرف شاتل الان اینجا های وب شده خلوت و سرعت عالی شاتل شده پر و سرعت داغون. پس به یه نتیجه می رسیم = همیشه گفته شده شرایط کیفیت شرکت ها شهر به شهر متفاوته و هیچکس نمی تونه نسخه یکسان بپیچه برای همه بگردین بین دوست و آشنا همون مرکز ببینید سرویس های دیگه چطوره اوضاعش. یه راه دیگشم اینه از پشتیبانی شرکت ها سوال کنید ظرفیتشون تو مرکز مخابراتی چطوره اگه پره سراغش نرید .برید سراغ شرکت های خلوتر

3. 4 کاربر از rahman0158 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

سلام این تصور غلطیه که ما بگیم چه شرکتی بهتره البته نه کلا! تا یه حدودی!
    بیشتر بستگی به مکانتون داره ولی بعضی سروس دهنده ها هم ایتم و اپشن های
    زیادتری دارن.مثلا:حالت پینگ کمتر!
    من پیشنهاد میکنم از اهالی محل سوال بگیر یا کسی که اطراف شما هست که چه سرویس دهنده ای
    استفاده میکنه و ازش راضیه یانه!
    اسیاتک هم خوبه چون ایتم پینگ کمتر داره و سایت اسیادل داره که برای اسیاتکی ها رایگانه هر چی ازش دانلود کنن
    یعنی هیچ حجمی کم نمیشه!
    اما باز هم تکرار میکنم که از اهالی محل بپرس تا بتونی بهترین سرویس دهنده رو انتخاب کنی.
    موفق باشید.

5. 4 کاربر از champion saleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

نه پشتیبانی خوبی داره و مخصوصا نه ثبات کیفیت. (اس ان ار خطم بین 20 تا 13) در طول شبانه روز متغیره و همچنین پرش لینک دارم.
    Annex M
    مرکز مخابراتیمون هم زنگ زدم گفتم آقا کدوم بهتره ما همونو بگیریم گفتش از بین شاتل و مخابرات انتخاب کن. (مشهد-مرکز استقلال)
    خطم لب مرزه. ماکسیمم کشش الان 15 مگ هست حدودا. نمیدونم که با رفتن به ISP دیگه چقدر بهتر یا بد تر میشه. ولی 8 مگ رو میگیره قطعا. ولی خب اگر 16 مگ رو بشه بگیرم که چه بهتر
    مصرف اینترنتم متغیره از ماهی 90 گیگ مصرف کردم تا ماهی 180 گیگ. ولی معمولا میانگین بگیریم 130 ایناست.
    شاتل سرویس 16 مگش هزینش برام زیاده. درنتیجه تنها آپشن 8 مگ ماهی 175 گیگ 62500 تومن هست.
    مخابرات هم 16 مگ ماهی 130 گیگ 63300 تومن (سرویس سه ماهه کمپین ماندگار رو به صورت ماهیانه نوشتم)
    مخابرات حجمش کمه و سرعتشم که 16 مگ هست کلا مصرف اینترنت میره بالاتر یکم. ولی چون مخابراته، اگر مشکلی داشتم که مثلا مامور بخواد سیم کشی توی کافو رو عوض کنه یا جایی رو بازدید کنه و یا پورت بخواد عوض بشه دیگه بهونه نمیارن که برو به شرکتی که ازش خریدی بگو
    ولی شاتل پشتیبانی بهتری داره و پروفایل گیم داره و پینگ بهتر (پینگ برام مهم نیست چون بازی نمیکنم. فقط سرعت بارگذاری صفحات و وب گردی مهمه) و حجم بیشتر ولی سرعت کمتر

سلام، مخابرات هم پروفایل گیم داره... به هر حال، آسیاتک هم نگاه بندازید اگه مرکز تون اوکی هست باهاش و پورت دارن، اگه 8 مگ بگیرید میتونید بگید روی 16 مگ بگذارن، من الان آسیاتکم، 8 مگ دارم و گفتم روی 12 مگابیت ست کنن با پروفایل فست یا همون گیم.

شاتل 8 مگ گیم رو روی 9311 ست میکنه و 16 مگ رو روی 17404

آسیاتک هم این سرعتا رو ست میکنه:

8192-10240-12288-14336-16384

تو اطراف مرکز تون اگه ممکنه تجربه های بقیه رو هم بپرسید ببینید چی میگند.

پیشگامان هم نگاهی بندازید

البته اگه مرکز مخابرات تون میگه شاتل و مخابرات بهتره شاید درست باشه حرفش.

7. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

Annex M
    تانوما و وی دی اس ال به شما تعلق نمیگیره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

تانوما و وی دی اس ال به شما تعلق نمیگیره؟
    نه
    زنگ زدم مخابرات درخواست دادم که بررسی کنند . آخرش گفتند امکانش نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام، مخابرات هم پروفایل گیم داره... به هر حال، آسیاتک هم نگاه بندازید اگه مرکز تون اوکی هست باهاش و پورت دارن، اگه 8 مگ بگیرید میتونید بگید روی 16 مگ بگذارن، من الان آسیاتکم، 8 مگ دارم و گفتم روی 12 مگابیت ست کنن با پروفایل فست یا همون گیم.

شاتل 8 مگ گیم رو روی 9311 ست میکنه و 16 مگ رو روی 17404

آسیاتک هم این سرعتا رو ست میکنه:

8192-10240-12288-14336-16384

تو اطراف مرکز تون اگه ممکنه تجربه های بقیه رو هم بپرسید ببینید چی میگند.

پیشگامان هم نگاهی بندازید

البته اگه مرکز مخابرات تون میگه شاتل و مخابرات بهتره شاید درست باشه حرفش.
    والا من اون زمانی که تعرفه های جدید نیومده بود ینی حدودا 2.5 سال پیش. شاتل داشتم و راضی بودم. بخاطر تعرفه و حجم به های وب اومدم. قبل ترش هم تا حالا اون موقع که اینترنت نامحدود میدادن من از مخابرات و پارس آنلاین و آسیاتک و صبانت هم داشتم. ولی تو همه ی این isp هایی که داشتم چون سرعت پایین بود تو بند بررسی کیفیت خط نبودم که پارامتر هارو چک کنم و در همه شون هم اینترنتم پایدار بود چون سرعت کمتر از 2 مگابیت بود.
    الان که سرعتا زیاد تر شده فقط از های وب اطلاعات دارم و نمیدونم که با وصل شده به dslam ای اس پی های دیگه وضعیت خطم بهتر میشه یا بد تر
    من یکی از اقوامم که خطش توی مرکز مخابراتی خودم هست سرویس مخابرات داره (2 مگابیت داره که سرعتشو خودم تست کردم روی 8 مگ بستن و پینگشم 45 ایناس) .
    همسایه روبروییمون میگه من شاتل دارم و 16 مگ دارم و مشکلی نداره.
    یکی دیگه از همسایه هامون که 2 تا کوچه اون ورتره میگه من پارس آنلاین دارم و روی 9 مگابیت بستن براش سرویس 8 مگ رو و مشکلی ندارم. (پارامتر های خطشم دیدم از تو مودم که از مال من نهایتا توی میرایی 2 واحد بهتر بود. ولی تقریبا مثل منه شرایطش)
    اینی هم که میگم مرکز مخابرات گفته شاتل یا مخابرات بخاطر اینه که
    من مشکل پرش لینک دارم و شکایت کردم از های وب توی 195 که پورتمو عوض کنند (که نمیکنند) و حتی مرکز مخابراتیمون هم رفتم و مستندات رو دادم تا بیان سیم کشی رو بررسی کنند. مرکز مخابراتی هم الکی به من کفته مامور اومده و آبونه و کافو و اینارو بررسی کرده مشکلی نداره خطتون.
    اخرش زنگ زدم به بخش خرابی مرکز مخابراتی (همونایی که تو اتاق MDF هستند و دسترسی دارند) من بهشون گفتم آقا شما که اونجایی کدوم یکی مشکل کمتری داره من بیام از همون بگیرم. اونم گفت همشون یک *** ولی شما از بین شاتل یا مخابرات یکی رو انتخاب کنن.
    خلاصه نمیدونم چی رو بگیرم بالاخره.
    آسیاتک هم زیاده تعرفش . نمیخوام بیشتر از 65 تومن هزینه کنم ماهی.

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

والا من اون زمانی که تعرفه های جدید نیومده بود ینی حدودا 2.5 سال پیش. شاتل داشتم و راضی بودم. بخاطر تعرفه و حجم به های وب اومدم. قبل ترش هم تا حالا اون موقع که اینترنت نامحدود میدادن من از مخابرات و پارس آنلاین و آسیاتک و صبانت هم داشتم. ولی تو همه ی این isp هایی که داشتم چون سرعت پایین بود تو بند بررسی کیفیت خط نبودم که پارامتر هارو چک کنم و در همه شون هم اینترنتم پایدار بود چون سرعت کمتر از 2 مگابیت بود.
    الان که سرعتا زیاد تر شده فقط از های وب اطلاعات دارم و نمیدونم که با وصل شده به dslam ای اس پی های دیگه وضعیت خطم بهتر میشه یا بد تر
    من یکی از اقوامم که خطش توی مرکز مخابراتی خودم هست سرویس مخابرات داره (2 مگابیت داره که سرعتشو خودم تست کردم روی 8 مگ بستن و پینگشم 45 ایناس) .
    همسایه روبروییمون میگه من شاتل دارم و 16 مگ دارم و مشکلی نداره.
    یکی دیگه از همسایه هامون که 2 تا کوچه اون ورتره میگه من پارس آنلاین دارم و روی 9 مگابیت بستن براش سرویس 8 مگ رو و مشکلی ندارم. (پارامتر های خطشم دیدم از تو مودم که از مال من نهایتا توی میرایی 2 واحد بهتر بود. ولی تقریبا مثل منه شرایطش)
    اینی هم که میگم مرکز مخابرات گفته شاتل یا مخابرات بخاطر اینه که
    من مشکل پرش لینک دارم و شکایت کردم از های وب توی 195 که پورتمو عوض کنند (که نمیکنند) و حتی مرکز مخابراتیمون هم رفتم و مستندات رو دادم تا بیان سیم کشی رو بررسی کنند. مرکز مخابراتی هم الکی به من کفته مامور اومده و آبونه و کافو و اینارو بررسی کرده مشکلی نداره خطتون.
    اخرش زنگ زدم به بخش خرابی مرکز مخابراتی (همونایی که تو اتاق MDF هستند و دسترسی دارند) من بهشون گفتم آقا شما که اونجایی کدوم یکی مشکل کمتری داره من بیام از همون بگیرم. اونم گفت همشون یک *** ولی شما از بین شاتل یا مخابرات یکی رو انتخاب کنن.
    خلاصه نمیدونم چی رو بگیرم بالاخره.
    آسیاتک هم زیاده تعرفش . نمیخوام بیشتر از 65 تومن هزینه کنم ماهی.
    صحیح، پس همون شاتل بگیرید 8 مگ یه ماهه 350/175 رو 62.500 میده.

12. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •