تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید یا تعمیر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض خرید یا تعمیر؟

سلام دوستان

موبایلم رو 5 سال پیش خریدم s5 سامسونگ. دیروز از دستم افتاد برای چندمین بار تو این چند سال. دیگه صفحه اش نمایش داده نمیشه::(
    باید چیکار کنم. تعمیر میشه یا باید بخرم یه دونه دیگه. شما چی پیشنهاد میکنید سامسونگ میخوام قیمتش کم باشه زیاد حرفه ای نمیخوام

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

موبایلم رو 5 سال پیش خریدم s5 سامسونگ. دیروز از دستم افتاد برای چندمین بار تو این چند سال. دیگه صفحه اش نمایش داده نمیشه::(
    باید چیکار کنم. تعمیر میشه یا باید بخرم یه دونه دیگه. شما چی پیشنهاد میکنید سامسونگ میخوام قیمتش کم باشه زیاد حرفه ای نمیخوام
    گوشیای سامسونگ چون اکثرا صفحشون amoled هستش اینجور مواقع ارزش تعمیر ندارن مخصوصا قدیمیا...رسما ب فکر یه گوشی جدید باشین...
    ارزونترین گوشیای سامسونگ الان سری A هستن ک A10s - A20s هستن حدود 2.5 تا 3.5 تومن بسته ب حافظه و بودجتون...مدلای بالاتر میشه A30s - A50s ک بین 3.5 تا 6 تومن هستن...
    اینو اینجوری شاید نهایت 200 تومن بخرن بخاطر برد و لنزش مثلا...
    فقط قبلش اگر اطلاعات گوشی واقعا براتون مهمه ببرین یه تعمیرکار بگین یه صفحه اصطلاحا TFT روش بندازه ک تصویر بده تا اطلاعات رو بردارین بعد بفروشین...صفحه TFT قیمت ندارم اما فکرنکنم بیشتر از 200 تومن باشه...

3. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

گوشیای سامسونگ چون اکثرا صفحشون amoled هستش اینجور مواقع ارزش تعمیر ندارن مخصوصا قدیمیا...رسما ب فکر یه گوشی جدید باشین...
    ارزونترین گوشیای سامسونگ الان سری A هستن ک A10s - A20s هستن حدود 2.5 تا 3.5 تومن بسته ب حافظه و بودجتون...مدلای بالاتر میشه A30s - A50s ک بین 3.5 تا 6 تومن هستن...
    اینو اینجوری شاید نهایت 200 تومن بخرن بخاطر برد و لنزش مثلا...
    فقط قبلش اگر اطلاعات گوشی واقعا براتون مهمه ببرین یه تعمیرکار بگین یه صفحه اصطلاحا TFT روش بندازه ک تصویر بده تا اطلاعات رو بردارین بعد بفروشین...صفحه TFT قیمت ندارم اما فکرنکنم بیشتر از 200 تومن باشه...
    خیلی ممنون. اطلاعات مهم نیست خوشبختانه. فقط مساله ای که هست اینه که نمیدونم چی بخرم. من خیلی با گوشی کار نمیکنم ولی اینترنتش نمیخوام قفل بشه و این مسایل. همون a10 کار رو راه میندازه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون. اطلاعات مهم نیست خوشبختانه. فقط مساله ای که هست اینه که نمیدونم چی بخرم. من خیلی با گوشی کار نمیکنم ولی اینترنتش نمیخوام قفل بشه و این مسایل. همون a10 کار رو راه میندازه؟
    بله a10s در حد کارای روزمره و سبک کاملا مناسب هستش...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •