تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: مشکل کار نکردن ADF در پرینتر HP M277

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

14 مشکل کار نکردن ADF در پرینتر HP M277

سلام به همگی

عرضم به حضورتون ما یه پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277 داریم که جدیدا اسکنر بالاییش کار نمیکنه. یعنی کاغذ رو نمیکشه داخل و این ارور توی کامپیوتر ظاهر میشه:

A scanner automatic document feeder (adf) misfeed occurred. Reload the pages to scan into the adf and try again

من مطالب سایت HP در رابطه با روش های حل این مشکل رو خوندم. نوشته رولر ها رو تمیز کنید، چک کنید جایی خرده کاغذ گیر نکرده باشه و این حرفها.
    من همه اینا رو انجام دادم. غیر از یه چیز: وقتی در ADF رو باز میکنیم قسمت پایین (جایی که برچسب خال خالی داره) احتمال می دم که خرده کاغذی چیزی اون پایین گیر کرده باشه. اگه انجمن لطف می کرد و امکان گذاشتن عکس رو می ذاشت می تونستم دقیقا مشخص کنم کجا منظورمه . حالا به هر حال...

آیا می شه اون قسمت رو باز کرد؟ چون از لای درزش که نگاه می کنم انگار چیزی شبیه به نوار نازک این قسمت رو به بدنه متصل کرده. ولی توی یوتوب دیدم که تو بعضی مدل های HP میشه به راحتی این قسمت رو باز کرد. می خوام مطمئن بشم که می تونم بازش کنم یا اینکه اونا واقعا نوار هستن و پاره میشن؟!

پس سوال اولم اینه که آی می شه اون قسمت رو باز کرد؟
    و سوال دوم اینکه شما تجربه مشابهی در مورد ارور ADF دارید؟ چطوری درستش کردید؟

ممنون
    Last edited by PaperJam; 01-06-2020 at 09:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •