تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کرک کردن نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس ها

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض کرک کردن نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس ها

درود بر دوستان عزیز.من میخواستم اینجا درباره اخرین کرک های نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس ها بحث و بررسی کنیم و دوستان در این مورد تجربیات و اطلاعات شون رو درمیان بزارن.
    الان میخوام انتی ویروس نسخهای اینترنت سکوریتی نصب کنم که هم قوی باشه هم سبک مثلا مثل eset یا kaspersky که تجربه استفاده نسخه لاینسس رو دارم عالی بوده اما الان میخوام کرک شده استفاده کنم.
    نسخه 13 اینترنت سکوریتی eset و کاسپر نسخه 20 رو میشه کرک کرد؟؟حالا یا کرک مدت دار یا دایمی که کار کنه و اپدیت شه واقعا؟؟؟
    سپاس

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز.من میخواستم اینجا درباره اخرین کرک های نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس ها بحث و بررسی کنیم و دوستان در این مورد تجربیات و اطلاعات شون رو درمیان بزارن.
    الان میخوام انتی ویروس نسخهای اینترنت سکوریتی نصب کنم که هم قوی باشه هم سبک مثلا مثل eset یا kaspersky که تجربه استفاده نسخه لاینسس رو دارم عالی بوده اما الان میخوام کرک شده استفاده کنم.
    نسخه 13 اینترنت سکوریتی eset و کاسپر نسخه 20 رو میشه کرک کرد؟؟حالا یا کرک مدت دار یا دایمی که کار کنه و اپدیت شه واقعا؟؟؟
    سپاس
    سلام
    من دیدم که برای انتی ویروسهای کسپر یه سری تریال ریست وجود داره. ولی کرک برای هیچ انتی ویروسی وجود نداره چون نیازمند دسترسی به اینترنت هست امکان کرک شدن نیست!
    در کل من به شخصه توصیه نمیکنم دنبال کرک باشید اونم برای نرم افزارهای امنیتی!!

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام
    من دیدم که برای انتی ویروسهای کسپر یه سری تریال ریست وجود داره. ولی کرک برای هیچ انتی ویروسی وجود نداره چون نیازمند دسترسی به اینترنت هست امکان کرک شدن نیست!
    در کل من به شخصه توصیه نمیکنم دنبال کرک باشید اونم برای نرم افزارهای امنیتی!!
    پس چطور مثلا نسخه 8 نود 32 کرک دایم داره و کارم میکنه؟

4. این کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

پس چطور مثلا نسخه 8 نود 32 کرک دایم داره و کارم میکنه؟
    منظورتون از کرک جیه؟؟؟ نکنه اینایی که میان یه ادرس سرور اپدیت جدید بهش میدن؟؟؟؟ اون کرک نیست....

-------------------------

ویرایش:

الان یه سرچ کردم دیدم یه سری سایتها ادعا کردن که این نسخه 8 کرک شدس و مادام العمر هست. که بازم به نظرم منطقی نیستن شما باید هر روز آپدیتهای آفلاین رو از یه سری سایت ها (که معلوم نیست آیا مورد اعتمادن یا نه!!!) دانلود کنید و برنامه تون رو بروزرسانیکنید (این سایتها هرچقدر هم معتبر باشن بازم قابل اعتماد نیستن و ممکنه فایلها رو دستکاری کرده باشن!!!!) به نظرم (حداقل به شخصه به هیچ وجه حاضر نیستم از این روش ها استفاده کنم!!!) سعی کنیم فرهنگ استفاده از نرم افزارها را بدست بیاریم..درسته باتوجه به نرخ ارز قیمتهای نرم افزارها خیلی رفته بالا و خریدش برای خیلی از ما شاید امکان پذیر نباشه یا سخت باشه ....ولی استفاده از روشهای غیر منطقی هم ممکنه ضررش خیلی بیشتر باشه شما فکر کنید نرم افزاری که شما میخواین برای استفاده در جهت امنیت سیستمون استفاده کنید خودش به دلیل دستکاری در آپدیتها و فایلها!!! تبدیل بشه به یه برنامه مخرب که کسی نیست جلوش رو بگیره!!!

لذا اگه دنبال این چنین آنتی ویروسهایی کرک شده می گردید به نظرم به همون windows protection اعتماد بیشتری هست!
    Last edited by mehdi_vsgh; 25-05-2020 at 21:28.

6. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •