تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با اسپیکر ادیفایر C2

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

11 مشکل با اسپیکر ادیفایر C2

سلام مدتی میشه این اسپیکر رو دارم واقعا تا این مدت خوب بوده یک مشکلی برام پیش اومد حدودا 4 ماه پیش یک شب اسپیکر روشن بود کامپیوتر خاموش بود یکهو صدای خش خش بسیار شدیدی امد که رفتم و خاموشش کردم فرداش باز همینطوری بود دوباره خاموشش کردم حدود یم هفته از برق کشیدمش و وقتی وصل کردم درست شده بود ولی دوباره فرداش همین طوری شد خش خش جوری بود که صدای اسپیکر رو کمم میکردم ولومش رو باز هم میومد خلاصه گفتم شاید از کابلش باشه نویز میندزه یک کابل جنس عالی 95 هزار تومن برای ورودیش از کاامپیوتر از دیجی کالا گرفتم بعد از 3 ماه که خاموش بودش ولی امروز دیدم اصلا دیگه کار نمیکنه فقط وقتی میزدمش به پورت زرد رنگ اسپیکرها رو یکمی صدا از میومد بیرون پورت زرد رنگ مربوط به همون بلندگو باسش هستش کسی میدونه مشکل چیه ؟؟؟؟

شیراز جای میشناسید ببرم برای تعمیر ؟؟؟؟

ممنون

Edifire C2

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام مدتی میشه این اسپیکر رو دارم واقعا تا این مدت خوب بوده یک مشکلی برام پیش اومد حدودا 4 ماه پیش یک شب اسپیکر روشن بود کامپیوتر خاموش بود یکهو صدای خش خش بسیار شدیدی امد که رفتم و خاموشش کردم فرداش باز همینطوری بود دوباره خاموشش کردم حدود یم هفته از برق کشیدمش و وقتی وصل کردم درست شده بود ولی دوباره فرداش همین طوری شد خش خش جوری بود که صدای اسپیکر رو کمم میکردم ولومش رو باز هم میومد خلاصه گفتم شاید از کابلش باشه نویز میندزه یک کابل جنس عالی 95 هزار تومن برای ورودیش از کاامپیوتر از دیجی کالا گرفتم بعد از 3 ماه که خاموش بودش ولی امروز دیدم اصلا دیگه کار نمیکنه
    درود

احتمالا کابل اصلی (پاور) اسپیکر آسیب دیده...میتونید بدید ب تعمیرکار تا سیم رو چک کنن

سیم پاور رو ب ی پریز متصل کنید و مجددا تست کنید و همچنین سیم هارو کمی تکون بدید ب اطراف (در حین انجام این کار ها بگذارید ب طور مداوم صدا از بلندگو پخش بشه (مثلا ی آهنگ رو پلی کنید و تست رو شروع کنید)

3. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود

احتمالا کابل اصلی (پاور) اسپیکر آسیب دیده...میتونید بدید ب تعمیرکار تا سیم رو چک کنن

سیم پاور رو ب ی پریز متصل کنید و مجددا تست کنید و همچنین سیم هارو کمی تکون بدید ب اطراف (در حین انجام این کار ها بگذارید ب طور مداوم صدا از بلندگو پخش بشه (مثلا ی آهنگ رو پلی کنید و تست رو شروع کنید)

با تشکر ولی روشن میشه ها حالا امروز باز تست میکنم کجا باید ببرم برای تعمیر کلا اینطور اسپیکرها رو ؟؟؟اطلاعی دارید

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با تشکر ولی روشن میشه ها حالا امروز باز تست میکنم کجا باید ببرم برای تعمیر کلا اینطور اسپیکرها رو ؟؟؟اطلاعی دارید
    درود

بدید ب تعمیر کار های معمولی هم میتونن براتون تعمیرش کنن

6. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •