تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 11 از 11

نام تاپيک: همسایه بالایی بد و نفهم

داره خودمونی میشه hose in's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام بله باید مبارزه کرد چون خانه قبلی مشکل بوده بالاسرمون
    این گل سرسبدشونه ...اره هست همسایه
    نه صاحب خانه و نه مدیرساختمان جوابگو نیستن .پنج بار با زبان خوش باهاشون صحبت کردیم بدتر از گذشته..با احترام به شهرستانی های عزیز ولی نمیدونم کدوم داهات اومدن رو سرمون خراب شدن چون واقعا از داهات اومدن دم به دقیقه یه چیز از دستش میفته زمین!جایجایی دقیقه ای مبل۴ساله میشینیم مبلمون دستم نخورده! هرج و مرج راه رفتن شدید نوش از ۹صبح تا ۲شب دویدن میکنه خانش هم جای دیگش پدر و مادر ۱۰شب میان انقدر سرو صدا دارن تا ۲ شب که با داد و عربده هم باهم صحبت میکنن! که هبچ در دستشویی محکم میکوبن محکم راه میرن بچشونم دویدن.... .ساعت ۲ شب لباس پوشیدیم جلو مهمان هاشونو بگیریم در کمال تعجب کفش دراورده و جیمز باندی از راه پله ها دررفتن!!خیلی حرفه ای جیم شدن .همیشه راه رو میکندن با پایین اومدن..ساعت ۷صبح یقشو گرفتیم عربده داد با خنده میگه مهمون بودن مهمون هرروز هرشب .......
    با دعوا و دراوردن صدای مدیر ساختمون ۱ماه هست که ازشون خبر نیست! انگل ها!
    به شخصه ببینم ساعت ۱۲به بعد صداشون هست شروع به ساز زدن میکنم
    دوست گرامی به نظر بنده یه ساب یا بلندگو رو به سقف متصل کن و هر از گاهی یه حالی بهشون بده
    خصوصا چون داخل اپارتمان هستید و مشخصات اطاقها مانند هم میباشد از نقطه ضعفهای ساختمان باخبر هستی
    مثلا میدونی اطاق خواب کجاس و باید دقیقا زیر محل استراحتشون متصل نمایید
    اگر تصمیم به مقابله به مثل دارید سعی نمایید هنگام آسایسشون آسایش رو ازشون سلب کنید تا کمی متوجه شوند
    اصلا درگیر نشوید و به هیچ عنوان دیگه گلایه نکنید گویی همه چی تمام شده
    ولی شما شروع نمایید
    صداهای دلهره آور و شلوغی بچه ها و غیره رو توسط باند ضبط به بالا انتقال دهید و کلافه شون کنید

من خودم مدیر ساختمون هستم و با امثال این عوضیها خیلی برخورد داشتم و خوب میدونم چی میکشید
    امیدوارم هر چه سریعتر جملگی صاحب یه خونه ویلایی شویم و از شر اینگونه انگلها خلاص گردیم

2. این کاربر از hose in بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •