تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: حمله تندِ محسن چاوشی به ابی، عارف و ... + واکنش

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض حمله تندِ محسن چاوشی به ابی، عارف و ... + واکنش

به گزارش خبرگزاری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، پس از حمله مهشید حامدی (همسر ابراهیم حامدی) به محسن چاوشی، این خواننده پاپ کشورمان، در متنی شعرگونه، از آن دسته خوانندگان خارج از کشور که برای کنسرت به عربستان سعودی سفر کردند یا علیه اعتقادات مذهبی مردم ایران موضع گرفتند، به شدت انتقاد کرد.
    ابی، شهرام شب‌پره، شادمهر عقیلی، آرش و اندی از جمله خوانندگانی بودند که در جده عربستان، کنسرت دادند. عارف هم دیگر خواننده خارج از کشور است که در یک کنسرت، به مقدسات اسلامی توهین کرد که البته با انتشار متنی، بابت آن عذر خواست.متن منتشر شده محسن چاوشی به شرح زیر است:تعفن!
    رایحه‌ تخمیر است
    که قهقهه‌زنان می‌پیچد
    به مشام و جیب‌هایِ بی‌گناه
    و البته بیچاره گوش‌های عربده‌خواه
    تعفن!
    کج فهمی‌ است و روخوانی‌
    و هیجان لحظه‌ای دیده شدن
    و البته شنیده شدن
    غیرِ جغرافیای بد مستِ پُرعربده
    و کفش‌های طلا یادمان باشد
    آن دو جفت، دوازده اعدامی بود
    زیر پای شما به عربستان.
    اگر طلاست نعلینتان،
    ما هنوز رختمان عزاست
    به سبزی و نان زنده‌ایم
    البته بدون بی‌خندانِ رفسنجان.
    عربده نکش شبه ماه!
    کمی آرام بتیغان
    بیا اینجا
    و کمی مزه کن پوستِ شیر را
    کمی بخوان و ‌اندکی گوش باش
    جای نوشیدن و چرخیدن.
    من از تو داغ‌ ترم
    ادای داغ در نکن
    که شمشیرِ ذوالفقارِ من
    مست میدان است
    و آماده به گردنکشان
    جیب بُران
    و عربده کشان ...
    و البته
    یاد عربده کشی دیگر افتادم متعارف
    همان که پشیمان است
    “مثل سگ”
    و افتخار می‌کند
    به کاباره
    و شهامتِ تهران ندارد!

پُست همسر ابی علیه محسن چاوشی و پاسخ تند وی، با واکنش مهشیدِ ابی همراه بود.وی در این‌باره نوشت: این جوابه سراپا خشم وغرور و بد دهانی جناب چاووشی است در جواب نوشته بنده. به واقع این ها فکر می‌کند چه کسی هستند؟ تمام درد و رنج مردم را که مطرح شده دور ریخته… شاید دلخور هستند که حتی اسمشان را نیاوردم؟ این ها چه جور موجوداتی هستند که خودشان را تا این حد در اوج میبینند؟ و اینگونه وحشیانه به دارو ندارت میتازند؟ این هنرمند است؟….من ۲۸ سال است در کنار زیباترین روح هنرمند درخشیدم جانم گمان میکنی در لنگه کفشی چون شما مایع چشمگیر شدن یافته ام؟ زهی خیال باطل زهی خودپسندی. واقعا شهامت صحبت کردن از عربده زدن دارید؟ ای خواننده ماشینی که تا به امروز ….جیب مردم را خالی کردید و اگر من جرات تهران آمدن ندارم، شما که انجایید و ادعا دارید چرا جرات کنسرت زنده گذاشتن ندارید؟آنقدر مرد نیستید که با خودم طرف شوید و نازنین مرد من را به لیچار گوییهایتان وارد نکنید. چقدر به خود میبالم که «شبه ماهم» که نامم است، تو چه هستی تاریک و سیاه چاله ای متعفن. بله…، جواهر من افتخار می‌کند به کاباره، به جایی که چون نوجوان هنرنمایی کرد و اولین ماشین رختشویی را برای مادرش خرید به جایی که با دستمزدهایش مادر فرش میخرید و بعد ها خانه خرید.شما ریاکارانه چند زندانی آزاد کردید و تبلیغاتتان گوش دنیا را کر کرد، چاقوکشان کوچکتان که به صفحه ام گسیل کردید از این بزرگواری مینویسند نیاز به یاد آوری شاعرانه نبود. ابی سالیانه زندانیان بدهکار را از طریق دوستانش آزاد می‌کند و اطمینان دارم از باگوییش در اینجا ناراحت خواهد شد. شما همچنان داغ باش… که… دور دور شماست. مرد باش تا شاید به لشگر بزدلت کمی مردانگی بیاموزی

و

در نهایت ودیو ابی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

بنظرم ابی زنشو کنترل کنه بد نیست ( مثل اینان سبزی پاک میکنن و غر میزنن ) ، خودشم از مستی در بیاد بفهمه چی میگه و چیکار میکنه کارنامه ی هنریش تحت تأثیر قرار نمیگیره.( با هر کی میشینه و پا میشه ، هر جایی بگن بیا با کله میره ... )

3. این کاربر از *شبرنگ* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

محسن چاووشی کیه دیگه؟! غلط میکنه

من از ابی هم طرفداری نمیکنم و اصلا تو‌فاز موزیک ایرانی از کودکی نبودم و اینها رو دقیقا نمیشناسم.

اما از عربستان دفاع میکنم، دمش گرم کشور دوست مان هست. برگزاری کنسرت خیلی اونجا خوبه و باید بیشتر بشه، اما مغزهای ناسازگار باید خفقان بگیرند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •