تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: نشناختن سیستم صوتی خانگی در کامپیوتر pc

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض نشناختن سیستم صوتی خانگی در کامپیوتر pc

درود بر همگی.من یه سیستم دارم مادربرد z77v ایسوس. و با کابل. hdmi به تلویزیون led. سونی وصلش کردم و تصویر و.صدا عالیه.حالا من سیستم.خونگی ال جی دارم که میخوام صدا با اون گوش کنم و طریقه اتصالش با کابل aux هست که من میزنم به سوکت پشت تلویزیون که نوشته audio out و صدا از سیستم خانگی میاد بدون مشکل.حالا من وقتی کابل aux رو میخوام.مستقیم به سوکت های پشت مادربرد همون سبزه که اسپیکر وصل میشه بزنم و وقتی میزنم صدا نمیاد تنظیمات صدا رو هم هرکار میکنم صدا باز نمیاد.خب اینم مثل اسپیکره دیگه ولی چرا صدا نمیاد؟؟البته وقتی اسپیکر وصل میشه خب کابل hdmi وصل نیست و با کابل vga که فقط مال تصویره وصله نکنه بخاطر اینه؟؟راه حل چیه؟وقتی با کابل vga گرافیک رو وصل میکنم مشکل حله ولی وقتی با hdmi وصل میکنم دیگه صدا نمیاد.ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاس

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود بر همگی.من یه سیستم دارم مادربرد z77v ایسوس. و با کابل. hdmi به تلویزیون led. سونی وصلش کردم و تصویر و.صدا عالیه.حالا من سیستم.خونگی ال جی دارم که میخوام صدا با اون گوش کنم و طریقه اتصالش با کابل aux هست که من میزنم به سوکت پشت تلویزیون که نوشته audio out و صدا از سیستم خانگی میاد بدون مشکل.
    درود

اگه منظورتون اینه ک صدای تلویزیون رو ب سیستم انتقال بدید (یعنی صدا توسط سیستم پخش بشه) متاسفانه این امکان وجود نداره

اگه منظورتون ی چیز دیگه هست لطفا واضح تر بیان کنید
    Last edited by CORTANA; 11-05-2020 at 22:14. دليل: کوتاه سازی نقل قول

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

درود

اگه منظورتون اینه ک صدای تلویزیون رو ب سیستم انتقال بدید (یعنی صدا توسط سیستم پخش بشه) متاسفانه این امکان وجود نداره

اگه منظورتون ی چیز دیگه هست لطفا واضح تر بیان کنید
    درود اره میخوام صدا به سیستم صوتی منتقل شه.چرا نمیشه؟

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود اره میخوام صدا به سیستم صوتی منتقل شه.چرا نمیشه؟
    درود

سیستم در حالت عادی ب بلند گو وصله و نمیشه چیز دیگه ایی رو بش وصل کرد

بخواید ب تی وی هم وصل کنید فقط یدونه سوکت داره سیستم و اون سوکت رو اگه ب تی وی وصل کنید دیگه بلندگویی نیست ک بخواد صدا پخش کنه

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

درود

سیستم در حالت عادی ب بلند گو وصله و نمیشه چیز دیگه ایی رو بش وصل کرد

بخواید ب تی وی هم وصل کنید فقط یدونه سوکت داره سیستم و اون سوکت رو اگه ب تی وی وصل کنید دیگه بلندگویی نیست ک بخواد صدا پخش کنه

من کلا نفهمیدم چی شد .سیستم حالت عادی به بلندگو کصله یعنی چی؟ یعنی من کامپیوترم رو با hdmi وصل کنم به تی وی بعد بخوام صدا از باندای سییتم صوتی بیاد نمیشه؟یه سوالی شد برام پس چجوری قبلا اسپیکر رو وصل میکردیم به کامپیوتر و صدا میومد؟همون گابل. تک فیش aux میزدیم کارت صدای کامپیوتر سبز رنگه و صدا از اسپیکر بود دیگه. اینم همونه دیگه چرا نشه اخه پس اگه مانیتور بلنگو نداشت صدا از کجا باید بیاد؟

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

من کلا نفهمیدم چی شد .سیستم حالت عادی به بلندگو کصله یعنی چی؟ یعنی من کامپیوترم رو با hdmi وصل کنم به تی وی بعد بخوام صدا از باندای سییتم صوتی بیاد نمیشه؟
    درود

شما در حالت معمولی چجوری صدای سیستم رو میشنوید؟ (خو بلندگو ب سیستم وصله دیگه!)

ببینید

در حالت معمولی سیستم ب بلندگو وصله و کابل AUX بلندگو هم ب پشت کیس وصله (همون سوکت جک 3.5 میلیمتری) (و همون یدونه هم وجود داره)

شما میگید ک میخواید صدای تی وی ب کیس انتقال داده بشه و از اون پخش بشه

با توجه ب اینکه کیس فقط یک سوکت جک 3.5 میلیمتری داره و اگه اونو ب تی وی وصل کنید اون موقع چ وسیله ایی میمونه ک صدا پخش کنه؟

تی وی ک صدا رو انتقال میده ب سیستم..سیستم هم صدا رو دریافت میکنه ولی چون وسیله پخش کننده ای وجود نداره ک صدا رو بش انتقال بده و یدونه سوکت جک 3.5 میلیمتری وجود داره...در نتیجه صدایی پخش نمیشه

اما برعکس میشه..یعنی صدای کیس رو ب تی وی انتقال داد..چون تی وی خودش بلندگو ی داخلی داره و صدا از طریق اون پخش میشه

Last edited by CORTANA; 12-05-2020 at 16:53.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

درود

شما در حالت معمولی چجوری صدای سیستم رو میشنوید؟ (خو بلندگو ب سیستم وصله دیگه!)

ببینید

در حالت معمولی سیستم ب بلندگو وصله و کابل AUX بلندگو هم ب پشت کیس وصله (همون سوکت جک 3.5 میلیمتری) (و همون یدونه هم وجود داره)

شما میگید ک میخواید صدای تی وی ب کیس انتقال داده بشه و از اون پخش بشه

با توجه ب اینکه کیس فقط یک سوکت جک 3.5 میلیمتری داره و اگه اونو ب تی وی وصل کنید اون موقع چ وسیله ایی میمونه ک صدا پخش کنه؟

تی وی ک صدا رو انتقال میده ب سیستم..سیستم هم صدا رو دریافت میکنه ولی چون وسیله پخش کننده ای وجود نداره ک صدا رو بش انتقال بده و یدونه سوکت جک 3.5 میلیمتری وجود داره...در نتیجه صدایی پخش نمیشه

اما برعکس میشه..یعنی صدای کیس رو ب تی وی انتقال داد..چون تی وی خودش بلندگو ی داخلی داره و صدا از طریق اون پخش میشه

درود .
    قسمت.اول درست میگید اره اما یه نکته هست اینکه من که با استفاده از جک 3.5 میلیمتری صدا روبه تی وی منتقل نکردم که.من سیستم رو با کابل hdmi به تی وی وصل کردم و صدا و تصویر با همون کابل به تی وی منتقل شده و از بلتدگو تی وی پخش میشه.و پس جای جک ازاده و استفاده نشده

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود .
    قسمت.اول درست میگید اره اما یه نکته هست اینکه من که با استفاده از جک 3.5 میلیمتری صدا روبه تی وی منتقل نکردم که.من سیستم رو با کابل hdmi به تی وی وصل کردم و صدا و تصویر با همون کابل به تی وی منتقل شده و از بلتدگو تی وی پخش میشه.و پس جای جک ازاده و استفاده نشده
    درود

الان درخواست شما چیه؟

میخواید چی کار کنید؟

دقیقا توضیح بدید

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

شرمنده داداش
    من سیستم رو به تی وی وصل کردم با hdmi که صدا از تی وی میاد و مشکلی نیست.خب حالا میخوام صدا از اسپیکر خونگی(سیستم صوتی خونگی دیسک و فلش میخوره..) هم بتونم پخش کنم. تا اینجا درست؟
    خب الان باید چیکار کنم که صدای کامپیوتر از تی وی پخش نشه و از همین سییتم.صوتی خونگی پخش شه؟؟

در ضمن من فکنم مشکل اینه که چون با کابل hdmi وصل کردم خب صدا با همون به تی وی منتقل شده و در کنارش اسپیکر خونگی رو که وصل میکنم با aux صدا نمیاد.پس کامپیوتر رو مثل قدیما که مانیتور بود با کابل vga به تی وی وصل کردم و مثل قبلا که اسپیکر کامپیوتر رو با کابل تک فیش به کامپیوتر وصل میکردیم وصل کردم ولی بازم صدا ندارم.
    یعنی همون که گفتم میخوام صدای کامپیوتر از اسپیکر بیاد نه تی وی ولی نمیشه هرجور میزنم.

تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

شرمنده داداش
    من سیستم رو به تی وی وصل کردم با hdmi که صدا از تی وی میاد و مشکلی نیست.خب حالا میخوام صدا از اسپیکر خونگی(سیستم صوتی خونگی دیسک و فلش میخوره..) هم بتونم پخش کنم. تا اینجا درست؟
    خب الان باید چیکار کنم که صدای کامپیوتر از تی وی پخش نشه و از همین سییتم.صوتی خونگی پخش شه؟؟
    درود

همیشه از گزینه "جواب بصورت نقل قول" استفاده کنید تا کاربر مربوطه متوجه پاسخ شما بشه

محتوای مخفی: See the pictures  

دوست عزیز اگه سیستم صوتی خونگی سوکت داره سیم های سیستم رو ب جای تی وی ب اون وصل کنید

همچنین از سوکت های سیستم و تی وی و سیستم صوتی هم اسنپ شات قرار بدید تا بهتر راهنمایی بشه

Last edited by CORTANA; 13-05-2020 at 18:00. دليل: کوتاه سازی نقل قول

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •