تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مودم با قابلیت نصب v..p..n

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض مودم با قابلیت نصب v..p..n

با سلام
    دوستان من 1 عددمودم دی لینک مدل dsl 224 دارم و میخواهم وی بی ان نصب کنم حالا چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    1- مودمهایی که قابلیت نصب وی بی ان دارن میشه روشون اکانت اکسپرس وی بی ان یا از این دست سرویس ها ست کرد؟
    2- آیا اکانت اسکپرس وی بی ان رو میشه بر روی روتر ها ( نه مودم) ست کرد؟
    3- اگر 1 روتر تهیه کنم و به مودم خودم (dsl 224 ) متصل کنم میتونم در حالت وایرلس و کابل از اینترنت بدون محدودیت استفاده کنم؟

در آخر من برای تلویزیون هوشمند و بازی این کارو میخوام انجام بدم که متاسفانه در بعضی از بازیها مشکل دارم و مجبور به تغییر آی پی هستم.

با تشکر

2. 2 کاربر از jimi_xxl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نمیشه با مودم معمولی روتری مثله میکروتیک لازمه اونم سریع زیر ساخت متوجه میشه بلاکش میکنه

4. 3 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان من 1 عددمودم دی لینک مدل dsl 224 دارم و میخواهم وی بی ان نصب کنم حالا چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    1- مودمهایی که قابلیت نصب وی بی ان دارن میشه روشون اکانت اکسپرس وی بی ان یا از این دست سرویس ها ست کرد؟
    3- اگر 1 روتر تهیه کنم و به مودم خودم (dsl 224 ) متصل کنم میتونم در حالت وایرلس و کابل از اینترنت بدون محدودیت استفاده کنم؟

در آخر من برای تلویزیون هوشمند و بازی این کارو میخوام انجام بدم که متاسفانه در بعضی از بازیها مشکل دارم و مجبور به تغییر آی پی هستم.

با تشکر
    رو بیشتر مودم ها و روترهای معمولی که دارای قابلیت وی پی ان هستن فقط شاهد دو پروتوکل : pptp و l2tp هستیم مودم های 4g هم از این قاعده مثتثنا نیستند . در مورد اکسپرس وی پی ان باید اولا اکانت رو خودت خریده باشی و قانونی بهش دسترسی داشته باشی و وارد سایت اکسپرس و کنترل پنل اکانت کاربری بشی و ببینی ایا این دو پروتوکل رو داره و میزاره استفاده کنی و بر روی مودم یا روتر ست کنی نورد وی پی ان که داره و اجازه استفاده هم میده . کلا هم این دو پروتکل زیاد جالب نیست و افت سرعت خیلی زیادی داره و در ایران هم این دو پروتکل رو بیشتر اپراتورها یا isp ها بسته هست یا اختلال داره .
    باید دنبال روتری باشید که قابلیت تعریف و ست کردن اوپن وی پی ان یا وایرگارد یا پروتوکل های ساکس 4 و 5 رو دارا باشه و فکر کنم این نوع روترها هم حتما گرون قیمت هستند و کانفیگ اونها هم کار هر کسی نیست و باید مسلط بود به شبکه بود

6. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام

با تشکر
    بستگی به پروتکلی داره که پشتیبانی میکنه pptp/l2tp معمولا روی مودم وصل میشه.
    ولی بهتره برای بازی ها جداگونه وی پی بزنید و روی مودم ست نکنید چون باعث کاهش سرعت میشه

8. 3 کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نمیشه با مودم معمولی روتری مثله میکروتیک لازمه اونم سریع زیر ساخت متوجه میشه بلاکش میکنه
    میشه بفرمایید توی روتر میکروتیک وی پی ...بزنیم یا توی سیستم استفاده کنیم زیر ساخت چطوری متوجه میشه
    الان زیر ساخت میبایست 99درصد مشترکینو قطع قلم کنه چون همه دارن استفاده میکنن

10. 5 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

رو بیشتر مودم ها و روترهای معمولی که دارای قابلیت وی پی ان هستن فقط شاهد دو پروتوکل : pptp و l2tp هستیم مودم های 4g هم از این قاعده مثتثنا نیستند . در مورد اکسپرس وی پی ان باید اولا اکانت رو خودت خریده باشی و قانونی بهش دسترسی داشته باشی و وارد سایت اکسپرس و کنترل پنل اکانت کاربری بشی و ببینی ایا این دو پروتوکل رو داره و میزاره استفاده کنی و بر روی مودم یا روتر ست کنی نورد وی پی ان که داره و اجازه استفاده هم میده . کلا هم این دو پروتکل زیاد جالب نیست و افت سرعت خیلی زیادی داره و در ایران هم این دو پروتکل رو بیشتر اپراتورها یا isp ها بسته هست یا اختلال داره .
    باید دنبال روتری باشید که قابلیت تعریف و ست کردن اوپن وی پی ان یا وایرگارد یا پروتوکل های ساکس 4 و 5 رو دارا باشه و فکر کنم این نوع روترها هم حتما گرون قیمت هستند و کانفیگ اونها هم کار هر کسی نیست و باید مسلط بود به شبکه بود
    من اکانت قانونی hma و nord رو دارم شما چه چیزی رو پیشنهاد میدین برای این کار لطفا سخت افزار مورد نیاز برای این کارو معرفی کنید با تشکر
    در سایت hma این موارد بود

Asus routers: Asus RT-AC56U, Asus RT-AC66U, Asus RT-AC68U, Asus RT-AC87U, Asus RT-AC3100, Asus RT-AC5300
    Linksys routers: Linksys WRT1200AC, Linksys WRT1900ACv1, Linksys WRT1900ACv2, Linksys WRT1900ACS, Linksys WRT3200ACM, Linksys WRT32X
    Netgear routers: Netgear R6300v2, Netgear R6400v1, Netgear R6400v2, Netgear R7000, Netgear R7000P, Netgear R7800, Netgear R8000, Netgear R9000

AsusWRT
    DD-WRT
    Mikrotik
    TomatoUSB
    Vilfo

12. 2 کاربر از jimi_xxl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

تشکر میکنم از همگی خیلی به سرعت به این تاپیک جواب دادین و نظرات تون رو به بنده گفتین
    در اینجا 1 مطلبی بگم من امروز 1 پروتوباکس از یکی از دوستان به صورت امانت گرفتم و مشکلم حل شد ولی آپلود رو به طرز چشم گیری پایین آورد.
    من تقریبا تمامی کارای نرم افزاری برای این کارو انجام دادم ولی هم قظعی داشتم و یا اینکه افت سرعت به طور مثال کانکشن هات اسپات در ویندوز 10 رو راه اندازی کردم و وی پی ان رو بر روی اون شیر کردم تا حدی درست شد ولی بازم مشکل پکت لاست یا بالا بودن پینگ داشتم
    و یکی دیگه از کارهایی که انجام دادم اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق وای فای به مودم و شیر کردن وی پی ان از کامپیوتر از طریق کابل به ps4 که باز هم همون مشکلات افت سرعت یا بالا بودن پینگ

14. 2 کاربر از jimi_xxl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •