تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مغازه داری در مجتمع تک مشهد(بورس لپ تاپ و قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض مغازه داری در مجتمع تک مشهد(بورس لپ تاپ و قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی)

سلام
    دوستان من قصد دارم یه مغازه تو مجتمع تک مشهد راه اندازی کنم و بخاطر علاقه ام به کامپیوتر میخوام یه کاسبی تو این زمینه کار کنم
    برای دوستان غیر مشهدی توضیح بدم که پاساژ تک یکی از بورس های مهم لپ تاپ و قطعات کامپیوتر و کالا های الکترونیکی در مشهد هست (البته خیابان سعدی هم هست که بیشتر تو زمینه دوربین های عکاسی و ضبط و پخش ماشین و کنسول های بازی فعالیت داره)
    یکی از چیز هایی که در مجتمع تک و کلا اون محدوده وجود نداره همین خرید و فروش و خدمات کنسول های بازی هست
    حالا ایده خودم اینه که تو پاساژ تک یه مغازه تخصصی برای کنسول های بازی و خرید فروششون راه اندازی کنم و اکانت های پلی استیشن و ایکس باکس و سی دی های بازیشونو خرید و فروش کنم
    همونطور هم که خودتون میدونید اکانت های پلی استیشن و ایکس باکس حاشیه سود خیلی بالایی داره (توی قانونی هاش که تا ۴۰ درصد و توی غیر قانونی هاش
    که همش سوده)
    یا اینکه سی دی های بازی ps4 بسیار خرید و فروش میشه و اونم قابلیت دلالی کردن رو داره

و کلا یه مغازه باشه که پلی استیشن و تمام لوازم جانبیش رو خرید و فروش کنم
    و کم کم در اینده دور هم کارم رو به سایر خدمات گیم مثل فروش گیفت کارت و لپ تاپ های گیمینگ و لوازم جانبی ایش مثل محصولات razer یا صندلی های dxracer ارتقا بدم
    حالا میخوام بدونم کلا نظر دوستان درباره کار کنسول های بازی و بازی های الکترونیکی چطوره؟ با توجه به گرون شدن این کالا ها و اینکه بالاخره این یه کالای نسبتا لوکس و کاملا غیر ضروریه
    اما کلا تو مشهد بنظرم دست کمه به نسبت بازرار موبایل یا لوازم جانبی موبایل
    البته خوب بازار موبایل هم به مراتب بازار بزرگ تری هست تا بازار گیم
    یا اینکه کلا این دسته خیلی واسه کار کردن مناسب نیست و مثلا بازار قطعات کامپیوتر یا هر چیز مرتبط دیگه خیلی بهتره؟
    ممنون از توجه و راهنماییتون

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    دوستان من قصد دارم یه مغازه تو مجتمع تک مشهد راه اندازی کنم و بخاطر علاقه ام به کامپیوتر میخوام یه کاسبی تو این زمینه کار کنم
    برای دوستان غیر مشهدی توضیح بدم که پاساژ تک یکی از بورس های مهم لپ تاپ و قطعات کامپیوتر و کالا های الکترونیکی در مشهد هست (البته خیابان سعدی هم هست که بیشتر تو زمینه دوربین های عکاسی و ضبط و پخش ماشین و کنسول های بازی فعالیت داره)
    یکی از چیز هایی که در مجتمع تک و کلا اون محدوده وجود نداره همین خرید و فروش و خدمات کنسول های بازی هست
    حالا ایده خودم اینه که تو پاساژ تک یه مغازه تخصصی برای کنسول های بازی و خرید فروششون راه اندازی کنم و اکانت های پلی استیشن و ایکس باکس و سی دی های بازیشونو خرید و فروش کنم
    همونطور هم که خودتون میدونید اکانت های پلی استیشن و ایکس باکس حاشیه سود خیلی بالایی داره (توی قانونی هاش که تا ۴۰ درصد و توی غیر قانونی هاش
    که همش سوده)
    یا اینکه سی دی های بازی ps4 بسیار خرید و فروش میشه و اونم قابلیت دلالی کردن رو داره

و کلا یه مغازه باشه که پلی استیشن و تمام لوازم جانبیش رو خرید و فروش کنم
    و کم کم در اینده دور هم کارم رو به سایر خدمات گیم مثل فروش گیفت کارت و لپ تاپ های گیمینگ و لوازم جانبی ایش مثل محصولات razer یا صندلی های dxracer ارتقا بدم
    حالا میخوام بدونم کلا نظر دوستان درباره کار کنسول های بازی و بازی های الکترونیکی چطوره؟ با توجه به گرون شدن این کالا ها و اینکه بالاخره این یه کالای نسبتا لوکس و کاملا غیر ضروریه
    اما کلا تو مشهد بنظرم دست کمه به نسبت بازرار موبایل یا لوازم جانبی موبایل
    البته خوب بازار موبایل هم به مراتب بازار بزرگ تری هست تا بازار گیم
    یا اینکه کلا این دسته خیلی واسه کار کردن مناسب نیست و مثلا بازار قطعات کامپیوتر یا هر چیز مرتبط دیگه خیلی بهتره؟
    ممنون از توجه و راهنماییتون
    به نظرم بهترین کار رو میکنین . سعی کنین تخصصتون رو در این زمینه زیاد کنید . آنلاین هم کار کنید کارتون واقعاً میگیره .به نظرم کنسول این روز ها نسبت به بازار
    کامپیوتر بهتره . یکم دست تو بازار کامپیوتر واقعاً زیاده .

موفق باشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

به نظرم بهترین کار رو میکنین . سعی کنین تخصصتون رو در این زمینه زیاد کنید . آنلاین هم کار کنید کارتون واقعاً میگیره .به نظرم کنسول این روز ها نسبت به بازار
    کامپیوتر بهتره . یکم دست تو بازار کامپیوتر واقعاً زیاده .

موفق باشید .
    ممنون از دلگرمی و قوت قلب شما

4. این کاربر از rezabbbbbbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •