تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: ریستارت شدن کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض ریستارت شدن کامپیوتر

سلام. من دیشب داشتم با کامپیوتر کار میکردم. همه چی خوب بود و مثل همیشه بود
    امروز بعدازظهر کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز اومد بالا، بعد از چنددقیقه یهو کامپیوتر خود به خود ریستارت شد، ایندفعه هنوز دسکتاپ نیومده بود بالا ریستارت شد. کامپیوتر رو از برق کشیدم و کلید پشت کیس رو هم زدم، بعد از چنددقیقه دوباره کامپیوتر رو زدم به برق و کلید کیس رو زدم و سیستم رو روشن کردم، بلافاصله بعداز نوشته های بایوس، سیستم ریستارت شد، دوبار این اتفاق افتاد، بعدش که خواست دوباره ریستارت بشه دیگه نشد. یعنی کامپیوتر صدای قر قری که موقع روشن کردنش یه بار میده رو پشت سرهم متوالی میده بعد چند ثانیه یهو خاموش میشه. بعدش دوباره از اول و همینجوری این چرخه ادامه داره
    ویندوزمم ۷ ۳۲ بیتیه. تازه ریختم منتها برای سال ۲۰۱۲ ، چون سیستمم یکم ضعیفه چن وقت پیشا ویندوز رو از طریق کنترل پنل اپدیت کردم که عملکردش به شدت افت کرد و منم همون ۲۰۱۲ رو دوباره نصب کردم. آنتی ویروسی هم نصب ندارم. چون یه خورده وسواس به خرج دادم هنوز نتونستم انتی ویروس خوب پیداکنم. چندسال بود نود ۳۲ داشتم ولی دیگه خسته شدم ازش.

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

Clear CMOS کن ببین چی میشه
    تو بایوس میتونی بری و اینکه سیستم پایدار هست یا خیر و اگر بود که مشکل نرم افزاریه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

Clear CMOS کن ببین چی میشه
    تو بایوس میتونی بری و اینکه سیستم پایدار هست یا خیر و اگر بود که مشکل نرم افزاریه
    چجوری clear cmos کنم؟
    و اینکه منظورتون از اینکه سیستم پایدار هست یا نه چیه؟ چیزی رو دراین مورد باید چک کنم؟

درضمن یه چیز دیگه، الان دوباره کامپیوتر رو زدم به برق روشن کردم، دفعه اول چندثانیه قبل اینکه ویندوز بخواد بیاد بالا(صفحه مشکی) دوباره ریستارت شد و ویندوز اومد بالا، منم چون کار داشتم shut down کردم، ولی از برق نکشیدمش
    کارم رو که انجام دادم اومدم کامپیوتر رو روشن کردم و دوبار قبل اینکه ویندوز بخواد بیاد بالا ریستارت شد و دفعه سوم یه صفحه اومد که مشکی بود و پایینش نوشته بود Microsoft Corporation ، یه مستطیل هم زیرش بود که از نطقه های سبز پر و خالی میشد، بعد چندثانیه دوباره کامپیوتر ریستارت شد و دوباره اون صفحه بالا اومد و ایندفعه زودتر از قبل ریستارت شد و دیگه الان بالا نمیاد
    همون قر قری که گفتم، اون صدارو متوالی پخش میکنه و در اصل کامپیوتر هی روشن میشه

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

چجوری clear cmos کنم؟
    و اینکه منظورتون از اینکه سیستم پایدار هست یا نه چیه؟ چیزی رو دراین مورد باید چک کنم؟

درضمن یه چیز دیگه، الان دوباره کامپیوتر رو زدم به برق روشن کردم، دفعه اول چندثانیه قبل اینکه ویندوز بخواد بیاد بالا(صفحه مشکی) دوباره ریستارت شد و ویندوز اومد بالا، منم چون کار داشتم shut down کردم، ولی از برق نکشیدمش
    کارم رو که انجام دادم اومدم کامپیوتر رو روشن کردم و دوبار قبل اینکه ویندوز بخواد بیاد بالا ریستارت شد و دفعه سوم یه صفحه اومد که مشکی بود و پایینش نوشته بود Microsoft Corporation ، یه مستطیل هم زیرش بود که از نطقه های سبز پر و خالی میشد، بعد چندثانیه دوباره کامپیوتر ریستارت شد و دوباره اون صفحه بالا اومد و ایندفعه زودتر از قبل ریستارت شد و دیگه الان بالا نمیاد
    همون قر قری که گفتم، اون صدارو متوالی پخش میکنه و در اصل کامپیوتر هی روشن میشه
    سلام
    اونی که میگی windows automatic repair هست که ویندوز رو تعمیر میکنه .
    شما بجای اینکارا ویندوزت خراب شده و باید از اول ویندوز نصب کنی...
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام
    اونی که میگی windows automatic repair هست که ویندوز رو تعمیر میکنه .
    شما بجای اینکارا ویندوزت خراب شده و باید از اول ویندوز نصب کنی...
    موفق باشید
    خب ویندوز رو از اول نصب کنم که همه برنامه ها دوباره پاک میشن باید نصبشون کنم. کار سختیه. راه دیگه ای نیست؟
    توی محیط نصب ویندوز از طریق fix windows درست نمیشه؟

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

1-برای ریست تنظیمات بایوس میتونی بری بایوس سیستم و انجام بدی و یا فیزیکی از روی برد جامپر کنی و یا باطری و دربیاری و 5 دقیقه بعد بزار سرجاش (برق ...قطع باشه)
    2-ممکنه مشکل شما نرم افزاری باشه که با تعویض ویندوز متوجه میشی
    3-ممکنه سخت افزاری باشه از فن و گرمای پردازنده و .... تا مشکل پاور و حتی هارد و یا خود برد
    گام به گام باید پیش بری

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

امروز بعدازظهر کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز اومد بالا، بعد از چنددقیقه یهو کامپیوتر خود به خود ریستارت شد، ایندفعه هنوز دسکتاپ نیومده بود بالا ریستارت شد. کامپیوتر رو از برق کشیدم و کلید پشت کیس رو هم زدم، بعد از چنددقیقه دوباره کامپیوتر رو زدم به برق و کلید کیس رو زدم و سیستم رو روشن کردم، بلافاصله بعداز نوشته های بایوس، سیستم ریستارت شد، دوبار این اتفاق افتاد، بعدش که خواست دوباره ریستارت بشه دیگه نشد. یعنی کامپیوتر صدای قر قری که موقع روشن کردنش یه بار میده رو پشت سرهم متوالی میده بعد چند ثانیه یهو خاموش میشه. بعدش دوباره از اول و همینجوری این چرخه ادامه داره
    ویندوزمم ۷ ۳۲ بیتیه. تازه ریختم منتها برای سال ۲۰۱۲ ، چون سیستمم یکم ضعیفه چن وقت پیشا ویندوز رو از طریق کنترل پنل اپدیت کردم که عملکردش به شدت افت کرد و منم همون ۲۰۱۲ رو دوباره نصب کردم. آنتی ویروسی هم نصب ندارم. چون یه خورده وسواس به خرج دادم هنوز نتونستم انتی ویروس خوب پیداکنم. چندسال بود نود ۳۲ داشتم ولی دیگه خسته شدم ازش.
    از تو بایوس دمای CPU رو چک کن...ممکنه بالا رفته باشه.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

امروز بعدازظهر کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز اومد بالا، بعد از چنددقیقه یهو کامپیوتر خود به خود ریستارت شد، ایندفعه هنوز دسکتاپ نیومده بود بالا ریستارت شد.
    درود

راه حل های دوستان عزیز رو برید

همچنین خمیر سیلیکون رو چک کنید ک آیا هنوز خاصیت خودشو داره یا ن؟

اگه خاصیت اش رو از دست داده بود ی خمیر سیلیکون با کیفیت و جدید تهیه کنید

سپس هیت سینک رو از روی سی پی یو جدا کنید و با ی دستمال خمیر فعلی رو از روی سی پی یو و صفحه مسی هیت سینک پاک کنید

خمیر جدید رو روی سی پی یو ب مقدار لازم بریزید و سپس هیت سینک روی اون قرار بدید (مطمعن بشید ک صفحه مسی هیت سینک دقیقا روی سی پی یو قرار گرفته)

خازن های پاور سیستم رو هم چک کنید و ببینید آیا خازن ها اسید دادن بیرون یا ن؟

Last edited by CORTANA; 01-06-2020 at 01:32. دليل: کوتاه سازی نقل قول

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •