تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک برای نصب دو ویندوز توی یک کامپیوتر !

داره خودمونی میشه matador5550's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض کمک برای نصب دو ویندوز توی یک کامپیوتر !

سلام دوستان، من تو سیستمم دوتا هارد دارم، هارد اولی SSD هست که ویندوز 10 - 64بیتی نصب کردم، به دلیل نیازی که دارم باید یه ویندوز 7 - 32بیتی هم همزمان داشته باشم، الان میخوام ویندوز 7 - 32بیت را توی درایو D که میشه هارد دومم نصب کنم با برنامه ی Rufus طبق روال سابق که ویندوز اولمو نصب کردم فایل ویندوز 7 - 32بیت را ریختم روی USB و رفتم برای نصب که در ابتدا تا میزدم از رو USB بوت بشه صفحه مشکی میشد و سیستم هنگ میکرد ، چند بار از نو ویندوز را توسط Rufus ریختم رو فلش اینبار تا میزنم که لود بشه یه خطایی میاد که چند خط نوشته که دوتا خطش به رنگ زرده و تا اونجایی که من فهمیدم اخطار داده بود که چون سیستمت 64 بیت هست نتونسته UEFI 64 بیتی رو از روی فلش بخونه، میخواستم بپرسم مگه امکان نداره دوتا ویندوز 32 و 64 بیتی رو همزمان نصب کنم؟ اگه میشه دقیقا بایستی چیکار کنم ؟ ممنونم

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان، من تو سیستمم دوتا هارد دارم، هارد اولی SSD هست که ویندوز 10 - 64بیتی نصب کردم، به دلیل نیازی که دارم باید یه ویندوز 7 - 32بیتی هم همزمان داشته باشم، الان میخوام ویندوز 7 - 32بیت را توی درایو D که میشه هارد دومم نصب کنم با برنامه ی Rufus طبق روال سابق که ویندوز اولمو نصب کردم فایل ویندوز 7 - 32بیت را ریختم روی USB و رفتم برای نصب که در ابتدا تا میزدم از رو USB بوت بشه صفحه مشکی میشد و سیستم هنگ میکرد ، چند بار از نو ویندوز را توسط Rufus ریختم رو فلش اینبار تا میزنم که لود بشه یه خطایی میاد که چند خط نوشته که دوتا خطش به رنگ زرده و تا اونجایی که من فهمیدم اخطار داده بود که چون سیستمت 64 بیت هست نتونسته UEFI 64 بیتی رو از روی فلش بخونه، میخواستم بپرسم مگه امکان نداره دوتا ویندوز 32 و 64 بیتی رو همزمان نصب کنم؟ ممنون
    درود

اگر بایوس شما UEFI هستش (ک همونطور ک خودتون فرمودین) باید بگم ک UEFI از سیستم عامل های 32 بیتی پشتیبانی نمیکنه و فقط برای 64 بیت هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •