تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: حالم روحیم خوش نیست هر کسی میتونه کمکم کنه

داره خودمونی میشه یک.دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

11 حالم روحیم خوش نیست هر کسی میتونه کمکم کنه

سلام
    یه موضوعی نزدیک سه ساله آزارم میده، حقیقتا نمیتونم فراموشش کنم و یه وقتایی مثل خوره میافته به جونم و شدیدا میل به انتقام عاطفی دارم.
    موضوع برمیگرده به کسی که دوستش داشتم و مقدمات اومدنش تو زندگیم رو فراهم میکردم که یهو گذاشت رفت. اون زمان چهارده میلیون ضرر کردم که البته بماند چقدر کنایه و طعنه از گوشه و کنار شنیدم. نه ماه بعدش طرف برگشت که مجدد بی حرمتی کرد و منم طبعا ناراحت شدم و سکوت کردم اما بجای معذرت خواهی گذاشت رفت. بعدا فهمیدم ازدواج کرده و الان خیلی خوش و خرمه.
    شخصا میبنمش ناراحت میشم و یاد دروغ ها و رفتارش میافتم. ضرر من صرفا مادی نبود که بگم پول میاد جاش، ضرر روحی کردم و حالم مدت ها خراب بود و حتی یه بازه ای افسردگی هم گرفتم و هنوز ادامه داره. هنوزم که هنوزه نتونستم به کسی اعتماد کنم.

میخوام انتقام ازش بگیرم نمیدونم چطور اینکار رو بکنم . خواستم برم سراغ همسرش دیدم فایده نداره میتونه راحت خودشو از هر چیزی مبرا کنه. طرف شاغله محل کارشو بلدم ...

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    یه موضوعی نزدیک سه ساله آزارم میده، حقیقتا نمیتونم فراموشش کنم و یه وقتایی مثل خوره میافته به جونم و شدیدا میل به انتقام عاطفی دارم.
    موضوع برمیگرده به کسی که دوستش داشتم و مقدمات اومدنش تو زندگیم رو فراهم میکردم که یهو گذاشت رفت. اون زمان چهارده میلیون ضرر کردم که البته بماند چقدر کنایه و طعنه از گوشه و کنار شنیدم. نه ماه بعدش طرف برگشت که مجدد بی حرمتی کرد و منم طبعا ناراحت شدم و سکوت کردم اما بجای معذرت خواهی گذاشت رفت. بعدا فهمیدم ازدواج کرده و الان خیلی خوش و خرمه.
    شخصا میبنمش ناراحت میشم و یاد دروغ ها و رفتارش میافتم. ضرر من صرفا مادی نبود که بگم پول میاد جاش، ضرر روحی کردم و حالم مدت ها خراب بود و حتی یه بازه ای افسردگی هم گرفتم و هنوز ادامه داره. هنوزم که هنوزه نتونستم به کسی اعتماد کنم.

میخوام انتقام ازش بگیرم نمیدونم چطور اینکار رو بکنم . خواستم برم سراغ همسرش دیدم فایده نداره میتونه راحت خودشو از هر چیزی مبرا کنه. طرف شاغله محل کارشو بلدم ...
    داداش به خدا قسم دقیقا حالم حال تو هست . به خدا منم بدجور قلبم شکسته . خرده نگیر ... دختر ها همشون همشون سر و ته یک کرباس هستن .

به خدا قسم منم همینطور منم براش کلی هزینه کردم . دنیامو پاش گزاشتم . هواشو داشتم . رفتم سربازی و اومدم دیدم منو به راحتی گزاشت کنار ...

ببین این داستان عشق ما حدود 8 ساله و از سن پایین بود که دیدی به راحتی کنارم گذاشت . هنوز دارم اینو برات مینویسم روحیم هنوزم خوب نیست ..دلم بدجور

شکسته...چند بار به خدا از افسردگی حتی فکر خودکش...! . ولی دیدم ارزش نداره . نمیدونم اعتقاد داری یا نه .... ولی من به خدا واگذارش کردم . اگه اعتقاد داری

تو هم همینکار رو کن . اگر نداری سعی کن مثل پاک کن از زندگی فراموش کنی و زندگی جدیدی رو شروع کنی ! از صفر ! فکر انتقام رو کنار بزار که بدتر زندگی

خودت رو خراب تر میکنی . زندگی تازه ای رو شروع کن
    Last edited by mojt90; 03-05-2020 at 19:15.

3. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بجای کمک خواستن توی انجمن عمومی و گوش کردن به حرف یه سری آدم ناشناس پاشو برو دکتر تا بطور دقیق راهنماییت کنه.موفق باشی

5. 3 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

بجای کمک خواستن توی انجمن عمومی و گوش کردن به حرف یه سری آدم ناشناس پاشو برو دکتر تا بطور دقیق راهنماییت کنه.موفق باشی
    روانشناس هیچکاری نمیتونه بکنه جز یکسری دستورالعمل که مو به مو حفظم. نیاز داشتم یکم بنویسم تا خالی بشم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

نیاز داشتم یکم بنویسم تا خالی بشم
    صدالبته که نوشتن و حرف زدن حال آدمو خوب میکنه و اگر صرفا با نوشتن یکی دوتا پست قرار هست حالتون بهتر بشه که خیلی هم عالی.
    من گفتم برید دکتر چون تو پست اولتون بحث انتقام گرفتن! مطرح بود و من گفتم به دکتر مراجعه کنید که پس فردا مجبور نباشید به وکیل مراجعه کنید.
    باز هرجور خودتون صلاح میدونید.موفق باشید

8. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

صدالبته که نوشتن و حرف زدن حال آدمو خوب میکنه و اگر صرفا با نوشتن یکی دوتا پست قرار هست حالتون بهتر بشه که خیلی هم عالی.
    من گفتم برید دکتر چون تو پست اولتون بحث انتقام گرفتن! مطرح بود و من گفتم به دکتر مراجعه کنید که پس فردا مجبور نباشید به وکیل مراجعه کنید.
    باز هرجور خودتون صلاح میدونید.موفق باشید
    ممنون، میفهمم چی میگی.
    من بی عرضه تر از این حرفام ... دوست داشتم همسرش ازش جدا میشد... همونطور که از من جدا شد. بقول دوستمون سپردم بخدا والا هر روز بهتر از دیروزشه، یه موردیم این وسط برای من پیدا شد که طرف ازم طوری دوری میکرد که بوسدم گذاشتمش کنار.
    کلا تو زمینه ی عاطفی شانس ندارم

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

داداش به خدا قسم دقیقا حالم حال تو هست . به خدا منم بدجور قلبم شکسته . خرده نگیر ... دختر ها همشون همشون سر و ته یک کرباس هستن .

به خدا قسم منم همینطور منم براش کلی هزینه کردم . دنیامو پاش گزاشتم . هواشو داشتم . رفتم سربازی و اومدم دیدم منو به راحتی گزاشت کنار ...

ببین این داستان عشق ما حدود 8 ساله و از سن پایین بود که دیدی به راحتی کنارم گذاشت . هنوز دارم اینو برات مینویسم روحیم هنوزم خوب نیست ..دلم بدجور

شکسته...چند بار به خدا از افسردگی حتی فکر خودکش...! . ولی دیدم ارزش نداره . نمیدونم اعتقاد داری یا نه .... ولی من به خدا واگذارش کردم . اگه اعتقاد داری

تو هم همینکار رو کن . اگر نداری سعی کن مثل پاک کن از زندگی فراموش کنی و زندگی جدیدی رو شروع کنی ! از صفر ! فکر انتقام رو کنار بزار که بدتر زندگی

خودت رو خراب تر میکنی . زندگی تازه ای رو شروع کن
    سپردم دست خدا خوشبخت تر شد، این انصاف نیست من تنها بمونم و زجر کش بشم.

11. این کاربر از یک.دوست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سپردم دست خدا خوشبخت تر شد، این انصاف نیست من تنها بمونم و زجر کش بشم.
    دیگه روزگار بد کرده با بعضی ها از جمله من و شما چه میشه کرد . بحث انتقام فقط از اینی که هستیم بدبخترمون میکنه .

باید سوخت و ساخت

13. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

به هیچ انسانی نباید وابسته شد مگر اینکه خانواده ات باشه. انسان واسه خانواده اش اگه کاری نکنه بعدا شدیدا پشیمون میشه اما واسه غریبه اگه کاری کنی بعدا شدیدا پشیمون میشی.

15. 4 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

به احتمال زیاد وضع مالی خوبی نداشتی
    که ترکت کرده
    دخترا با چندتا در رابطه هستن
    اونی که موقعیتش از همه بهتره اونو انتخاب میکنن برای ازدواج
    در واقع گلچین میکنن
    پسرا که همه تو کف هستن تا یه دختر خوش اندام خوش چهره میبینن...عاشق میشن ..گول میخورن
    هزارتا سکه و نیم دانگ خانه زمین مهر میکنن
    سال بعدش میرن دادگاه

17. 2 کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •