تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: انتقال برنامه بصورت فایل APK از گوشی به کامپیوتر

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

14 انتقال برنامه بصورت فایل APK از گوشی به کامپیوتر

چطوری یک برنامه اندروید را بصورت فایل APK از گوشی به کامپیوتر منتقل کنم
    یا کلا چطور یک برنامه که در گوشی نصبه رو بصورت APK دربیارم برای ارسال به کامپیوتر؟
    چون کامپیوتر مثل لپتاپ نمیشه از برنامه SHAREIT برای ارسال APK استفاده کرد یا من بلد نیستم بحرحال دانگل بلوتوث پی سی هم دارم

نکته مهم : بلد نیستی اصلا پاسخ نده قربونت برم برو به کار و زندگیت برس بذار اگه کسی بلده بیاد پاسخ بده پاسخ سطحی هم نده
    Last edited by FOURTH RETURN; 30-04-2020 at 08:44.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

راه زیاد داره استفاده از فلش مموری OTG دار - نصب نرم افزار مدیریت گوشی سازنده - نصب موبایل به سیستم با کابل یا بلوتوث خلاصه راه های رسیدن به این انتقال زیادن

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

8

شما اصلا به پستهای من پاسخ نده اکی؟ خیلی روی اعصابی بذار کار بلدش بیاد پاسخ بده اکی بابا؟
    Last edited by FOURTH RETURN; 30-04-2020 at 08:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

راه زیاد داره استفاده از فلش مموری OTG دار - نصب نرم افزار مدیریت گوشی سازنده - نصب موبایل به سیستم با کابل یا بلوتوث خلاصه راه های رسیدن به این انتقال زیادن
    یه زمانی یک چیزی توی این انجمن می پرسیدی ده تا چیز بلد میومدن پاسخت رو میدادن اما با توجه به فرار مغزها که در جامعه هم مشهوده این تیپ آدم مثل ... دور و بر گوش آدم وزوز میکنن آخه آدم .... و .... شعور هم خوب چیزیه
    Last edited by FOURTH RETURN; 30-04-2020 at 08:40.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

یا کلا چطور یک برنامه که در گوشی نصبه رو بصورت APK دربیارم برای ارسال به کامپیوتر؟
    چون کامپیوتر مثل لپتاپ نمیشه از برنامه SHAREIT برای ارسال APK استفاده کرد یا من بلد نیستم بحرحال دانگل بلوتوث پی سی هم دارم

نکته مهم : بلد نیستی اصلا پاسخ نده قربونت برم برو به کار و زندگیت برس بذار اگه کسی بلده بیاد پاسخ بده پاسخ سطحی هم نده
    سلام دوست عزیز

همانطور که گفتند راههای زیادی داره و هر کسی ممکنه یکیش رو پیشنهاد بده پس نیازی نیست دلخور بشید .

================================================== ==

در گوشی اندروید با برنامه‌ای مثل apk extractor خیلی راحت و سریع از اون برنامه یک فایل apk میگیرید

البته این فایل ممکنه روی همه ی نسخه های اندروید اجرا نشه . یعنی اگه در اندروید ۶ این فایل رو بگیرید و بفرستید برای کسی که اندروید ۸ یا ۹ یا ۱۰ داره ممکنه اصلاً نصب نشه و یا اجرا نشه

حالا فایل apk ساخته شده و می‌خواین بفرستینش به یک کامپیوتر

# میشه اون فایل رو زد روی یک فلاش مموری و فلش مموری وصل کرد به اون کامپیوتر و انتقالش داد . البته رعایت امنیت خیلی مهمه یعنی داشتن انتی ویروس قوی و بروز مثل کسپرسکی اینترنت سکیوریتی تا مبادا فلش مموری آلوده باشه .

# میشه با بلوتوث انتقالش داد

# و یا با کابل یو اس بی

# و یا فرستادن به ایمیل گیرنده

# و یا با برنامه‌هایی مثل تلگرام و غیره براش فرستاده بشه

برنامه SHAREIt یک جاسوس افزار هست که در تاپیک معرفی نرم‌افزار‌های کاربردی اندروید مفصلاً در مورد خطرات امنیتیش توضیح داده ام

بهترین کار اینه که لینک اون برنامه رو در یک سایت ایمن بدین به اون شخص تا خودش از گوشیش یا کامپیوترش بره دانلودش کنه

.
    برنامه ی apk extractor و سایر برنامه ها رو میتونین از این سایت بگیرین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

إن شاء اللّٰه که این اطلاعات به دردتون بخوره

=============================================
    دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
    چند نمونه :
    .

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی :

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .
    تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

7. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    با خود زاپیا تو گوشی هم میشه بک اپ گرفت .و فولدر بک اپ تو زاپیا (حافظه گوشی یا مموری کارت)را میتونی با کابل با بلوتوث یا هرچی دیگه خواستی بریزی تو کامپیوتر

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام دوست عزیز

همانطور که گفتند راههای زیادی داره و هر کسی ممکنه یکیش رو پیشنهاد بده پس نیازی نیست دلخور بشید .

بله خودم هم می دونم راههای زیادی داره مهم توضیح دادن دقیقه ایشون بار اولش هم نیست بارها به پستهام پاسخ سربالا داده و باعث شده کس دیگه هم نیاد پاسخ بده

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود

برنامه هایی ک میخواهید ب صورت فرمت APK انتقال بدید ب کامپیوتر آیا روی گوشی موردنظر نصب هستند؟

میتوانید با استفاده از برنامه Super Backup Pro از نرم افزار های درون گوشی خود فایل APK بسازید (علاوه بر برنامه میتونید از تاریخچه پیام ها و گزارشات و مخاطبین هم بکاپ بگیرید)

⬇⬇⬇روش های انتقال⬇⬇⬇

همان طور ک دوستان عرض کردند راه های مختلفی برای این کار وجود دارد

1-کابل USB---میتوانید از کابل USB برای این کار استفاده کنید(کابل سازگار با گوشی را ب سیستم متصل کرده و سپس ب گوشی متصل می کنید)

2-انتقال فایل با استفاده از برنامه های انتقال فایل---میتوانید از نرم افزار های انتقال فایل مانند SHARit یا Zapya استفاده کنید (برای استفاده از این روش باید نرم افزار موردنظر بر روی سیستم و گوشی موردنظر نصب باشد-سیستم موردنظر باید قابلیت وصل شدن ب شبکه Wi-Fi یا ایجاد نقطه اتصال را داشته باشد)

3-انتقال فایل با استفاده از دانگل OTG---در صورتی ک گوشی موردنظر از تکنولوژی OTG File Transfer پشتیبانی میکند میتوانید با استفاده از یک دانگل OTG یک حافظه ذخیره سازی فلش (USB Flash) را ب گوشی موردنظر متصل کنید و با استفاده از نرم افزار سیستمی مدیریت فایل های شخصی فایل موردنظر خود را ب حافظه ذخیره سازی فلش کپی/انتقال دهید و پس از جدا کردن آن از گوشی موردنظر ب سیستم متصل نماید و میتوانید ب فایل ها دسترسی پیدا کنید.

4-انتقال فایل با استفاده از تکنولوژی بلوتوث---برای انتقال فایل با این روش باید سیستم موردنظر بلوتوث داشته باشد و توسط ویندوز مدیریت شود.گوشی موردنظر باید ب لیست دستگاه های مجاز و تایید شده اضافه شود

محتوای مخفی: پی نوشت 
    انتقال فایل با استفاده از تکنولوژی بلوتوث---ب تنظیمات ویندوز (Windows Setting) مراجعه کنید-ب قسمت Devices بروید و در بخش Bluetooth بر روی گزینه Add Bluetooth or other device کلیک کنید

محتوای مخفی: Add Bluetooth or other Devices'sKey 

سپس بر روی گزینه Bluetooth کلیک کنید

محتوای مخفی: Bluetooth's Key 

در اینجا سیستم ب دنبال دستگاه بلوتوث موردنظر میگردد-توجه داشته باشید ک گوشی موردنظر برای قابل مشاهده بودن باید گزینه "مشاهده دستگاه/دیده شدن" در تنظیمات بلوتوث فعال باشد

در صورتی ک دستگاه موردنظر در لیست Bluetooth وجود نداشت لیست های Wireless Display or dock و Everything Else را هم چک کنید

Last edited by CORTANA; 09-07-2020 at 14:04. دليل: حذف قسمت بی ربط و غیر ضروری از نقل قول

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •