تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشاوره برای ارتقای باند 206 کممممممک

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض مشاوره برای ارتقای باند 206 کممممممک

سلام
    دوستان عزیز . من میخوام باند های فابریکی 206 رو ارتقای بالایی بدم . منتها چیزی که برام بسیار بسیار مهمه اینکه به هیچ عنوان نمیخوام بُرِشی برای جا کردن باند

ایجاد کنم و میخوام راحت جا بره . میخوام یک پخش پایونر هم بخرم زیاد بودجه ندارم . حدالمکان آمپلی نخواد . ممنون

پس لطف کنین برای فابریکی های 20 بهترین باند گرد که برش نخواد معرفی کنید .

زیاد گرون نباشه و در 3 رده قیمتی معرفی کنین .
    Last edited by mojt90; 28-04-2020 at 14:23.

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان میشه راهنمایی کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز . من میخوام باند های فابریکی 206 رو ارتقای بالایی بدم . منتها چیزی که برام بسیار بسیار مهمه اینکه به هیچ عنوان نمیخوام بُرِشی برای جا کردن باند

ایجاد کنم و میخوام راحت جا بره . میخوام یک پخش پایونر هم بخرم زیاد بودجه ندارم . حدالمکان آمپلی نخواد . ممنون

شما حداکثر بودجه ای ک کلا میخاین هزینه کنین بگین؟؟؟

4. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

برند JVC مدل ZX640 رو پیشنهاد میدم تو رنج قیمت 650 تومنه
    پخش فابریک با این باندها جوابگو هست اما پایونر باید بگید ال چه
    میزان قدرت خرید دارین
    زیر 1 میلیون یا بیشتر ؟

6. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

شما حداکثر بودجه ای ک کلا میخاین هزینه کنین بگین؟؟؟
    برند JVC مدل ZX640 رو پیشنهاد میدم تو رنج قیمت 650 تومنه
    پخش فابریک با این باندها جوابگو هست اما پایونر باید بگید ال چه
    میزان قدرت خرید دارین
    زیر 1 میلیون یا بیشتر ؟

عرض سلام و تشکر بابت توجه و پاسخ به سوالم.

دوستان عزیزم 2 نکته برام خیلی مهمه :

1. کلا میخوام از فابریکی 206 تیپ 2 بهتره باشه . و به هیچ عنوان نیاز به برشکاری نداشته باشه و جای فابریکی 206 به راحتی جا بره .

2. به هیچ عنوان نمیخوام آمپلی فایر ببندم .

یک جفت برای جلو میخوام و یک جفت برای عقب. (برند پایونیر رو علاقه زیادی دارم و بعد JVC رو هم عالی میدونم)

بودجه برای جفت درب جلو و جفت درب عقب مجموعه حدود 1 حالا بالا پایینش مهم نیست در حد 150

............

سوال دیگه ای هم دارم : اینکه میخوام پخشی بخرم که با این دو جفت باند بهترین خروجی رو داشته باشه ، از طرفی هم نمیخوام آمپلی ببندم باید به چه چیزی توجه کنم موقع خرید پخش . (پخش رو خودم انتخاب میکنم فقط میخوام بدونم با توجه به اینکه آمپلی نمیبندم پخشم باید چه ویژگی داشته باشه)

ممنون از وقتی که گزاشتید .
    Last edited by mojt90; 29-04-2020 at 17:59.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عرض سلام و تشکر بابت توجه و پاسخ به سوالم.

دوستان عزیزم 2 نکته برام خیلی مهمه :

1. کلا میخوام از فابریکی 206 تیپ 2 بهتره باشه . و به هیچ عنوان نیاز به برشکاری نداشته باشه و جای فابریکی 206 به راحتی جا بره .

2. به هیچ عنوان نمیخوام آمپلی فایر ببندم .

یک جفت برای جلو میخوام و یک جفت برای عقب. (برند پایونیر رو علاقه زیادی دارم و بعد JVC رو هم عالی میدونم)

بودجه برای جفت درب جلو و جفت درب عقب مجموعه حدود 1 حالا بالا پایینش مهم نیست در حد 150

............

سوال دیگه ای هم دارم : اینکه میخوام پخشی بخرم که با این دو جفت باند بهترین خروجی رو داشته باشه ، از طرفی هم نمیخوام آمپلی ببندم باید به چه چیزی توجه کنم موقع خرید پخش . (پخش رو خودم انتخاب میکنم فقط میخوام بدونم با توجه به اینکه آمپلی نمیبندم پخشم باید چه ویژگی داشته باشه)

ممنون از وقتی که گزاشتید .

اگر اشتباه نکنم سایز فابریکی باند جلو 206 قطر 6 اینچ یا همون 16 سانت هستش و عقب هم5 اینچ یا همون 13 سانت
    بماند ک کلا بدون آمپلی شما عملا فقط یک یا خوشبینانه دو لول صداتون بهتر از حالت فابریک خواهد شد...
    دلیل این مقاومت شدید در برابر نصب آمپلی چیه؟؟؟بجز بحث بودجه...
    اگر نصاب با سلیقه باشه میتونه زیر صندلی نصب کنه ک نه فضا از دست بره نه تو چشم باشه...
    بهرحال برای عقب Hertz DCX130.3 تو رنج 500 تومن گزینه مناسبیه و برای جلو هم تو رنج 600 تومن JVC CS-ZX640 و JVC CS-ZX630 یا PIONEER TS-A1670F بهترین گزینه ها هستن...

در مورد پخش هم بازم بستگی ب بودجه داره ولی خب قطعا برند باشه یعنی پایونیر کنوود سونی جی وی سی...
    و حداقل باید 2 جفت خروجی استاندارد(2.5ولت)داشته و البته پخش بدون بلوتوث تو سال 2020 اصلا لطفی نداره!
    برای پخش چقد میخواین هزینه کنین؟؟؟

پیشنهاد شخصی من استفاده از کامپوننت بجای باند گرد معمولی هستش...کامپوننت هم نیازی ب برش نداره هم کیفیت و قدرت صدای بیشتری داره فقط بهتره با آمپلی باشه!
    شما برای عقب تو رنج 500-600 تومن HERTZ DSK 130.3 و HERTZ K130 رو دارین...
    برای جلو هم تو همین رنج 500-600 تومن HERTZ K 165 و JBL STAGE 600C و JVC CS-DR600C دارین ک بسته ب سلیقه و بودجه انتخاب هرکدوم ارزنده اس...البته سایزشون 16.5 سانت هس ک نصبش نیاز ب سلیقه و دقت نصاب داره...
    یا حداقل جلو رو کامپوننت ببندین...
    اگر فقط جلو کامپوننت بخواین آمپ ۲ کانال مثل Kenwood KAC-PS702EX یا JVC KS-DR3002 یا Pioneer GM-A3702 یا SONY XM-N502 تو رنج 700 تومن
    و اگر هم جلو هم عقب کامپوننت بخواین آمپ 4 کانال مثل Pioneer GM-A4704 یا Kenwood KAC-PS404 یا JVC KS-AX204 یا Sony XM-N1004 تو رنج 1 تومن
    آمپ معجزه میکنه!
    در موردپخش بلوتوث دار تو رنج 1 تومن Sony DSX-A410BT و JVC KD-X351BT
    بدون بلوتوث هم تو رنج 750 تومن Kenwood KMM-204 و JVC KD-X252
    اگر در آینده بخواین ساب ووفر هم اضافه کنین باید پخش با 3 جفت خروجی بخرین Kenwood KMM-105M و JVC KD-X168M تو رنج 800 تومن البته بدون بلوتوث...

کلا روی برند حساسیت و تعصب نشون ندین چون برندهای باباننه داری مثل پایونیر کنوود جی وی سی سونی محصول استاندارد تولید میکنن تو هر رنج قیمتی و نگرانی نداره...
    هرچند بهتره راجع ب هر مدل برند تحقیق و تحلیل بشه و بهترین انتخاب انجام بشه تو هر قیمتی...

سعی کردم همه جوانب رو بگم...امیدوارم بدرتون بخوره خلاصه...

9. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم سایز فابریکی باند جلو 206 قطر 6 اینچ یا همون 16 سانت هستش و عقب هم5 اینچ یا همون 13 سانت
    بماند ک کلا بدون آمپلی شما عملا فقط یک یا خوشبینانه دو لول صداتون بهتر از حالت فابریک خواهد شد...
    سعی کردم همه جوانب رو بگم...امیدوارم بدرتون بخوره خلاصه...
    عالی عالی عالی .....به خدا نابودم کردی . خدا خیرت بده .

قانع شدم که هزینه بیشتری کنم برای آمپلی . واقعا ممنونم ازتون که زحمت کشیدی و کامل راهنمایی کردید .

بسیار ممنون و سپاسگذار .....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عالی عالی عالی .....به خدا نابودم کردی . خدا خیرت بده .

قانع شدم که هزینه بیشتری کنم برای آمپلی . واقعا ممنونم ازتون که زحمت کشیدی و کامل راهنمایی کردید .

بسیار ممنون و سپاسگذار .....
    خواهش میکنم...
    من هم خودم و هم واس دوست و آشنا ازین پولا واس سیستم صوتی زیاد خرج کردم و شاید تجربم بدرد بقیه بخوره...

اگر اهل موسیقی هستین(مخصوصا حین رانندگی) واس چیزی ک ازش لذت میبرین پول خرج کنین...هیچی مهم تر از لذت و رضایت شخص خود آدم نیس...
    ضمنا ب حرف و پیشنهاد نصاب و فروشنده اهمیت ندین 90 درصدشون دلسوز شما نیستن و هر جنسی ندارن میگن آشغاله و خرابیش زیاده و هر جنسی دارن میشه بهترین جنس تاریخ...

بببخشید پر حرفم کلا...
    پایدار باشید...

12. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •