تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: vdsl شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یعنی اطلاعات مفیده که داره رد و بدل میشه

این vdsl هم مثل adsl در مراکز فیبر نوری در انحصار مخابراته؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یعنی اطلاعات مفیده که داره رد و بدل میشه

این vdsl هم مثل adsl در مراکز فیبر نوری در انحصار مخابراته؟
    این "انحصار مخابرات" بگمونم بیشتر ورد زبان کاربران هستش و در عمل چنین نیست. مثلا در بحث تانوما شرکت های دیگر به دلایل مختلف از جمله بازگشت سرمایه طولانی مدت علاقه ای بحضور ندارند. برای VDSL قبلا هم شاتل در دزفول و صبانت در شهر پردیس فعالیت های داشته اند.

3. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

این "انحصار مخابرات" بگمونم بیشتر ورد زبان کاربران هستش و در عمل چنین نیست. مثلا در بحث تانوما شرکت های دیگر به دلایل مختلف از جمله بازگشت سرمایه طولانی مدت علاقه ای بحضور ندارند. برای VDSL قبلا هم شاتل در دزفول و صبانت در شهر پردیس فعالیت های داشته اند.
    دقیقا همینطوره. یه مثال ساده این هستش که اصلا شرکت ها علاقه ای به ارائه خدمات روی خطوط فیبر ندارن و به بهانه انحصار حتی حاضر به خرج کردن نیستند.

5. این کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دقیقا همینطوره. یه مثال ساده این هستش که اصلا شرکت ها علاقه ای به ارائه خدمات روی خطوط فیبر ندارن و به بهانه انحصار حتی حاضر به خرج کردن نیستند.
    مخابرات در بخش توسعه و نوسازی زیرساخت مخابراتی خیلی کند و ضعیف هست و بخاطر همین انحصارش تمایلی به پیشرفت نداره بیش از چهار دهه از توسعه فیبر نوری در جهان میگذره اما 90 درصد زیرساخت مخابراتی کشور هنوز بر پایه سیم مسی هست یه مشت مدیر بیسواد با رانت و پارتی صاحب پست و مقام میشن و در جایگاهی قرار میگیرن که هیچ معلوماتی در آن زمینه ندارن فقط آمدن یه پول و حقوق مفت بگیرن و بروند

7. 4 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام بر همه

امروز یه بار بردم مرکز شاتل توی شیراز سرشونم خلوت خلوت بود و منم سوال پرسیدم یه اقای با حصوله و با اخلاقی جوابمو داد

پرسیدم که آیا برای شیراز vdsl میخوایید بزنید یا نه؟ گفت که "این سرویس رو ما همین الان برای کسایی که بخوان در همین شیراز ارائه میدیم، فقط باید فاصله تا مرکز مخابراتی نهایتا 1000 متر باشه که 50 مگابیت تو این فاصله میشه، براشون توی مرکز تجهیزات vdsl میزنیم و اوکی میشه"
    گفتم منظورم vdsl بود نه adsl گفت منم همینو میگم

گفتم پس جریان قم و اینا چیه؟ گفت اون " fttc هست که کافو نوری میکنن" گفتم بله خب کی بقیه کشور و همین شهر خودمون میاد؟

گفت که " شاتل تمام تجهیزات مورد نیازو خریده و هیچ مشکلی نیست، اما قم چون شهر اصلی کوچیکتریه و فرماندار و شهرداریش همکاری کردن ما تونستیم کافو نوری بزنیم، شهرای دیگه هم مخابرات هم شهرداری و فرمانداری اذیت میکنن چون باید کافو جدید بزنیم تو خیابون، و به محض عقد قرارداد همین شیراز هم vdsl میشه"

گفتم از شرکتای دیگه خبر ندارید که اقدام میکنن یا نه؟ گفت "آسیاتک (و دو تا شرکت دیگه) دارن کارایی میکنن و مخابراتم که شرکت اصلی دیگست، اما به این شکلی که شاتل تصمیم گرفته نه هیچ کدوم، مخابرات هم ما رو رقیب میبینه و اجازه استفاده از کافو ها رو به بقیه نمیده"
    گفتم معلوم نیست حالا کی بشه؟ گفت " نه هیچی معلوم نیس تا وقتی بتونن با شهرداری ها قرارداد امضاء کنن"

9. 3 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مخابرات در بخش توسعه و نوسازی زیرساخت مخابراتی خیلی کند و ضعیف هست و بخاطر همین انحصارش تمایلی به پیشرفت نداره بیش از چهار دهه از توسعه فیبر نوری در جهان میگذره اما 90 درصد زیرساخت مخابراتی کشور هنوز بر پایه سیم مسی هست یه مشت مدیر بیسواد با رانت و پارتی صاحب پست و مقام میشن و در جایگاهی قرار میگیرن که هیچ معلوماتی در آن زمینه ندارن فقط آمدن یه پول و حقوق مفت بگیرن و بروند
    وقتی طرف میاد میگه من همون ADSL راضی هستم کدام شرکتی میاد هزینه کنه و تانوما و وی دی اس ال دست کاربر بدهد؟ مخابرات هم تنبل و کند و ضعیف است ولی یکم دو دو تا چهار تا هم می کند. شرکت های دیگر هم بدتر از مخابرات. انها اصلا سمت تانوما نمی روند و نهایت می خواهند مخابرات اماده و مهیا لقمه تو دهان اینها بذارد. مخابرات هم می گوید وقتی من تمام هزینه ها را انجام دهم پس این 3-4 مشترک هم خودم تانوما بدهم. اگر شرکت ها در فیبر نوری هم وارد می شدند خوب بود ولی چه فایده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

وقتی طرف میاد میگه من همون ADSL راضی هستم کدام شرکتی میاد هزینه کنه و تانوما و وی دی اس ال دست کاربر بدهد؟ مخابرات هم تنبل و کند و ضعیف است ولی یکم دو دو تا چهار تا هم می کند. شرکت های دیگر هم بدتر از مخابرات. انها اصلا سمت تانوما نمی روند و نهایت می خواهند مخابرات اماده و مهیا لقمه تو دهان اینها بذارد. مخابرات هم می گوید وقتی من تمام هزینه ها را انجام دهم پس این 3-4 مشترک هم خودم تانوما بدهم. اگر شرکت ها در فیبر نوری هم وارد می شدند خوب بود ولی چه فایده.
    شرکتها وقتی میتونن نقش اساسی را ایفا کنن که خودشون اجازه واردات اینترنت به کشور و توزیع مستقل آن را در دست داشته باشن اما الان عملکرد این شرکتها بسیار محدود هست و دولت هم بهشون اجازه و مجوز عملکردی بیشتر از این را نمیده چون واردات و فروش انحصاری آن توسط وزارت ارتباطات سود بسیار زیادی برای دولت داره

12. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خب پس واسه چی برمیداره خط مشترک رو به زور فیبرنوری میکنه میگه حالا فقط باید از خودمون سرویس بگیری؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

پیشگامان هم زد تو خط vdsl!
    ثبت نام:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آسیاتک:(انگار اسیاتک مدتیه زده خیال کردم جدید تبلیغ کرده)

تو تعرفه های دیدبان نت هم بسته های vdsl اومده:

امیدوارم تخیلی و الکی نباشه
    (چند تا فروم گذاشتم تا همه خبردار بشن)
    Last edited by alidorost; 13-05-2020 at 04:25.

15. 2 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •